رفتن به مطلب

چگونه افزونه ها را به طور کامل حذف کنیم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

با حذف افزونه در وردپرس کامل حذف نمیشه و در دیتابیس آثارش باقی می ماند ، خواستم بدونم چگونه در دیتابیس حذف کنم ؟ وقتی وارد دیتابیس می شم خیلی از نام های جداول ساخته شده در دیتابیس نا آشنا هستن و نمیدونم کدوم جدول رو باید حذف کنم

اگر میشه در این رابطه منو راهنمایی کنید...

با تشکر

لینک به ارسال

بعد از پاک کردن افزونه از طریق هاست وارد phpMyAdmin شوید و جداول مرتبط و هم نام با افزونه حذف شده را Drop کنید .

حواستان به جداول دیگر باشد زیرا ممکن از جداول مهم مانند پست ها و یا تنظیمات وردپرس و یا کامنت ها رو حذف کنید .

لینک به ارسال

حواستان به جداول دیگر باشد زیرا ممکن از جداول مهم مانند پست ها و یا تنظیمات وردپرس و یا کامنت ها رو حذف کنید .

دقیقا مشکل منم همینه ، بعضی جداول هستند که اسمشون با افزونه همخوانی نداره...

من سوال اینه از جایی دیگه در دیتابیس نمیشه فهمید که این جدول دقیقا ماله چیه یا کدوم افزونه هست

یک سوال دیگه انجام دادن اینکار خوب هست یا نه ؟ تاثیره مثبتی دارد

حجم دیتابیس کم میشه ؟

لینک به ارسال

من سوال اینه از جایی دیگه در دیتابیس نمیشه فهمید که این جدول دقیقا ماله چیه یا کدوم افزونه هست

خیر

جداول پیشفرض وردپرس البته با prefix مربوطه wp_

wp_commentmeta

wp_comments

wp_links

wp_options

wp_postmeta

wp_posts

wp_term_relationships

wp_term_taxonomy

wp_terms

wp_usermeta

wp_users

یک سوال دیگه انجام دادن اینکار خوب هست یا نه ؟ تاثیره مثبتی دارد

حجم دیتابیس کم میشه ؟

حجم به همون اندازه کم میشود

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

من از ووکامرس استفاده میکنم ، میخوام ورژن ووکامرس رو عوض کنم

چون اول باید فارسی سازش نصب بشه ، بعد خودش ، وقتی پاک میکنم و دوباره این کارهارو انجام میدم ، بازم آثار اون فارسی ساز قدیمی تو دیتابیس هست

و به هم میریزه

میخواستم ببینم راهی وجود نداره که جوری افزونه رو حذف کنیم که انگار از اول نبوده ؟

www.shoptahrir.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...