رفتن به مطلب

مشکل افزونه StatPressCN

پست های پیشنهاد شده

افزونه StatPressCN که یک افزونه آمارگیر است و پربازدید ترین ها را نشان می ده پس از بروز رسانی کلا آمارها را صفر نشان می ده دوستانی که می تونند مشکل را حل کنند محبت فرمایند

لینک به ارسال

این افزونه حجم زیادی از دیتابیس رو میگیره .

من دوساله فعال کردم .

دلیل حجم زیاد دیتایس ، ذخیره اطلاعات آی پی ، یوزرایجنت و پیج رفر بازدید کننده هست .

این افزونه گاهی اوقات روی بعضی از سرورها قاط میزنه !

از cystat استفاده کنید .

* شیطونه میگه یه افزونه بسازم برای آمارگیری! ;)

* شیطونه قالط میکنه مگه بیکارم :angry:

لینک به ارسال

این افزونه حجم زیادی از دیتابیس رو میگیره .

من دوساله فعال کردم .

دلیل حجم زیاد دیتایس ، ذخیره اطلاعات آی پی ، یوزرایجنت و پیج رفر بازدید کننده هست .

این افزونه گاهی اوقات روی بعضی از سرورها قاط میزنه !

از cystat استفاده کنید .

* شیطونه میگه یه افزونه بسازم برای آمارگیری! ;)

* شیطونه قالط میکنه مگه بیکارم :angry:

ممنون

افزونه آمارگیر خوبی که آقا مصطفی طراحی کردن را دارم ولی مطالب پر بیننده را نمایش نمی ده

البته این افزونه در انتهای جدول ها اسم شما را نوشته که نشاندهنده این است که شما در فارسی سازی اون اقدام کردین

من بیش از یک سال است از این افزونه استفاده می کنم و تمام مواردی اعم از اینکه کاربران چه زمان وارد سیستم شدند و به چه صفحه هائی سر زدن را می تونستم بررسی کنم ولی یک دفعه قاط زد البته بعد از آخرین بروز رسانی

لینک به ارسال

آره افزونه آقا مصطفی هم هست . فکر کنم سبکتر و سریعتر باشه .

البته این افزونه در انتهای جدول ها اسم شما را نوشته که نشاندهنده این است که شما در فارسی سازی اون اقدام کردین

اسم من؟

مطمئنی؟

بعدم یعنی فارسی من از داش مصطفی بهتره که من چیزی که اون نوشته رو فارسی کردم ! بابا بیخیال :D

در کل ببینید به نظر من از یک سرویس خارجی استفاده کنید .

http://www.google.com/search?hl=fa&site=&source=hp&q=webstat&oq=webstat

لینک به ارسال

آره افزونه آقا مصطفی هم هست . فکر کنم سبکتر و سریعتر باشه .

اسم من؟

مطمئنی؟

بعدم یعنی فارسی من از داش مصطفی بهتره که من چیزی که اون نوشته رو فارسی کردم ! بابا بیخیال :D

در کل ببینید به نظر من از یک سرویس خارجی استفاده کنید .

http://www.google.co...stat&oq=webstat

فکر کنم نتونستم منظورم را بیان کنم

منظورم افزونه StatPressCN است که در انتها نوشته طراحی جداول رضا شیخله

لینک به ارسال

از افزونه post veiws استفاده کنید

افزونه آقا مصطفی عزیز آمارگیر هست نه نمایش پربازدیدترین ها

لینک به ارسال

از افزونه post veiws استفاده کنید

افزونه آقا مصطفی عزیز آمارگیر هست نه نمایش پربازدیدترین ها

ممنون از این افزونه هم استفاده می کنم ولی بازدید هر پست را نشان می ده و در ستون ها نمی شه استفاده کرد ضون اینکه افزونه StatPressCN سابقه ای از کاربران و صفحات بازدیدشان را نشان می داد

لینک به ارسال

برای نمایش پربازدید ترین مطالب از کدهای زیر استفاده کنید:

function popularPosts($num) {
global $wpdb;

$posts = $wpdb->get_results("SELECT comment_count, ID,
post_title FROM $wpdb->posts ORDER BY comment_count DESC LIMIT 0 , $num");

foreach ($posts as $post) {
setup_postdata($post);
$id = $post->ID;
$title = $post->post_title;
$count = $post->comment_count;

if ($count != 0) {
$popular .= '<li>';
$popular .= '<a href="' . get_permalink($id) . '" title="' . $title . '">'
. $title . '</a> ';
$popular .= '</li>';

}

}

return $popular;
}

در functions.php

و

<ul>
<?php echo popularPosts(10); ?>
</ul>

در محلی که قصد نمایش آن را دارید...#

لینک به ارسال
منظورم افزونه StatPressCN است که در انتها نوشته طراحی جداول رضا شیخله

اوهوم!

آره ترجمه دو سال پیشه ، یادش به خیر ;)

لینک به ارسال

اوهوم!

آره ترجمه دو سال پیشه ، یادش به خیر ;)

ممنون

علت غیرفعال شدنش با بروز رسانی جدید را شما نمی دونین ؟

لینک به ارسال
علت غیرفعال شدنش با بروز رسانی جدید را شما نمی دونین ؟

دارم استفاده میکنم مشکلی ندارم من . (البته بازدیدهای من نوخودیه ، همچین نامحسوسه)

گفتم که این افزونه حجم اطلاعات زیادی رو توی دیتابیس ذیخره میکنه .

بهتره برای سایتهای پر بازدید استفاده نشه تا کوئری زیاد نده .

از سرویسهای رایگان استفاده کن بعدم ببن API دارن ، که اگه داشته باشن میتونی اطلاعات رو ازشون بگیری و توی وبلاگ وردپرسیت نشون بدی.

شایدم افزونه داشته باشن

لینک به ارسال

برای نمایش پربازدید ترین مطالب از کدهای زیر استفاده کنید:

function popularPosts($num) {
global $wpdb;

$posts = $wpdb->get_results("SELECT comment_count, ID,
post_title FROM $wpdb->posts ORDER BY comment_count DESC LIMIT 0 , $num");

foreach ($posts as $post) {
setup_postdata($post);
$id = $post->ID;
$title = $post->post_title;
$count = $post->comment_count;

if ($count != 0) {
$popular .= '<li>';
$popular .= '<a href="' . get_permalink($id) . '" title="' . $title . '">'
. $title . '</a> ';
$popular .= '</li>';

}

}

return $popular;
}

در functions.php

و

<ul>
<?php echo popularPosts(10); ?>
</ul>

در محلی که قصد نمایش آن را دارید...#

ممنون دوست عزیز من کدها را در فانکشن قرار دادم

ولی وقتی کد اجرائی را در سایدبار 1 و 2 و فوتر و هدر قرار دادم در هیچ کدام اصلا کار نکرد

لینک به ارسال

ببخشید هرچه تلاش کردم نتیجه ای مرتبط با سئوال اول نگرفتم

دو.ست عزیز دو حالت برای نشون ندادن آمار وجود داره اول اینکه دیتابیسش پاک شده باشه که در اینصورت باید از بک آپ دیتابیس استفاده کنید که قبل از به روز رسانی هشدارش را حتما دریافت کرده اید

و دوم اینکه نام table برای یک افزونه تغییر کرده باشه یعنی مثلا در موقع راه اندازی اولیه به صورت دستی یک نام دیگر را برای جدول اطلاعات گذاشته باشید که در این صورت هر بار باید اون نام رو در کانفیگ افزونه تغییر بدید (البته در این حالت هم صرفا بعد از آپ دیت بعضی افزونه های ساده و کوچک احتمال بروز مشکل است)

در مورد افزونه شما فکر کنم مورد اول صادق تره اگر نسخه پشتیبان ندارید بعضی از سرور ها نسخه پشتیبان هفتگی یا روزانه برای مشتریان تهیه می کنند

و در نهایت این دسته از افزونه ها پیش بینی شدند برای رساندن اطلاعات به ادمین و نیازی به ذخیره دائمی اطلاعات ندارند بهتره که بعد از هربار خوندن صفر بشند و مجموع بازدید های قبل به صورت دستی به افزونه اضافه بشه

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز من کدها را در فانکشن قرار دادم

ولی وقتی کد اجرائی را در سایدبار 1 و 2 و فوتر و هدر قرار دادم در هیچ کدام اصلا کار نکرد

عجیبه! من از این کد در سایت خودم استفاده می کنم و جواب می دهد...#

این کد مطالب محبوب را براساس بیشترین تعداد نظر نشان میدهد نه بیشترین بازدید ها!

لینک به ارسال

ببخشید هرچه تلاش کردم نتیجه ای مرتبط با سئوال اول نگرفتم

دو.ست عزیز دو حالت برای نشون ندادن آمار وجود داره اول اینکه دیتابیسش پاک شده باشه که در اینصورت باید از بک آپ دیتابیس استفاده کنید که قبل از به روز رسانی هشدارش را حتما دریافت کرده اید

و دوم اینکه نام table برای یک افزونه تغییر کرده باشه یعنی مثلا در موقع راه اندازی اولیه به صورت دستی یک نام دیگر را برای جدول اطلاعات گذاشته باشید که در این صورت هر بار باید اون نام رو در کانفیگ افزونه تغییر بدید (البته در این حالت هم صرفا بعد از آپ دیت بعضی افزونه های ساده و کوچک احتمال بروز مشکل است)

در مورد افزونه شما فکر کنم مورد اول صادق تره اگر نسخه پشتیبان ندارید بعضی از سرور ها نسخه پشتیبان هفتگی یا روزانه برای مشتریان تهیه می کنند

و در نهایت این دسته از افزونه ها پیش بینی شدند برای رساندن اطلاعات به ادمین و نیازی به ذخیره دائمی اطلاعات ندارند بهتره که بعد از هربار خوندن صفر بشند و مجموع بازدید های قبل به صورت دستی به افزونه اضافه بشه

ممنون دوست عزیز

اگر مورد اول درست باشه که مطمئنم هست من دوبار افزونه را غیر فعال کردم ولی بازم راه اندازی نشد به نظر شما اگر افزونه را پاک کنم و دوباره راه اندازی کنم درست میشه یا جدول های قبلی توی دیتا بیس می مونه ؟

لینک به ارسال

این کد مطالب محبوب را براساس بیشترین تعداد نظر نشان میدهد نه بیشترین بازدید ها!

اگر بر اساس تعداد نظرات باشه فایده نداره

الان از بخش پربازدید WP-PostViews دارم استفاده می کنم ولی مشکلش اینه که پربازدید ترین ها را از ابتدا تا کنون نمایش می ده و آن هم چند پست بیشتر نیست ولی افزونه StatPressCN قابل تنظیم بود که بیشترین بازدید در یک ماه یا یک هفته را نشان بده برای همین دوست دارم درست بشه

لینک به ارسال
بود که بیشترین بازدید در یک ماه یا یک هفته را نشان بده برای همین دوست دارم درست بشه

این مستلزم اینه که بازدید ها با تایم استمپ توی دیتابیس ذخیره بشه .

statpresscn همینکارو میکنه اما wp-postviews تا اونجا که یادمه از زمینه دلخواه خود مطلب استفاده میکنه و فقط عدد افزایش میده پس این قابلیت رو نداره .

اگر صرفاً برای بیشترین بازدید ماهانه میخوای افزونه statpresscn استفاده کنی ، پیشنهاد میدم استفاده نکنی .

لینک به ارسال

این مستلزم اینه که بازدید ها با تایم استمپ توی دیتابیس ذخیره بشه .

statpresscn همینکارو میکنه اما wp-postviews تا اونجا که یادمه از زمینه دلخواه خود مطلب استفاده میکنه و فقط عدد افزایش میده پس این قابلیت رو نداره .

اگر صرفاً برای بیشترین بازدید ماهانه میخوای افزونه statpresscn استفاده کنی ، پیشنهاد میدم استفاده نکنی .

ممنون افزونه سبک تر دیگری سراغ ندارین که بتونه آمار بیشترین بازدید ماهیانه را نشان بده ؟

لینک به ارسال
ممنون افزونه سبک تر دیگری سراغ ندارین که بتونه آمار بیشترین بازدید ماهیانه را نشان بده ؟

توی مخزن بگرد من معمولاً افزونه های زیادی نمیشناسم ، یعنی استفاده نمیکنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...