• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
botia

کاهش ورودی گوگل

2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید.

دوستان یکدفعه ورودی گوگل سایتم کاهش پیدا کرده است.؟

راه های رفع این مشکل و دلایل به وجود امدن چنین مشکلاتی را میخواستم بدونم.

خواهشا کمکم کنید.

30944798199820192792.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا بسیار بحث شده

http://forum.wp-parsi.com/topic/12533-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84/

http://forum.wp-parsi.com/topic/11693-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamidsis72
      با عرض سلام و خسته نباشید
      الان حدود 5 ماهه که سایت جدیدم رو راه اندازی کردم زمانی که حدود 350 تا مطلب داشت روزانه کم کم 90 تا 100 ورودی گوگل داشت الان مطالب شده 560 تا ولی ورودی گوگل نهایتا شده 50 تا 60 تا.به نظرتون مشکل از چی هست؟لطفا اگر کسی می تونه کمک کنه.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      دوستان یک سری از صفحات دارای پیوند یکتای پارسی بودن که دو هفته پیش من دگرگونش کردم به پیوند یکتای لاتین. در خود سایت مپ هم پیوند یکتای انگلیسیش ثبت شده. ولی در وبمستر از همون دو هفته پیش همش خطای پیوند یکتای پارسی که 404 شده رو میاره. چندین بار هم remove url زدم باز هم میاره!
      برای نمونه این برگه پیوند یکتاش پارسی بوده که دو هفته پیش لاتینش کردم. این خطای وبمستر

به جاهایی هم که می گه این خطا ازش میاد هم سر زدم ولی درست هستن

اینم سایت مپ

افزونم هم Yoast هست
      ممنون واسه کمک
    • توسط sasan_dingo
      سلام دوستان، من مشکلی که دارم اینکه الان 6 روز بخش نشانگر ورودی ترافیک گوگل من در داشبورد گوگل وب مستر آپدیت نشده ببینم چقدر ورودی داشتم در چند روز گذشته از گوگل، این چه مشکلیه چطور حل میشه که بشه دید؟؟؟
    • توسط amin7x
      سلام دوستان به مشکل عجیبی بر خوردم.
      من بعد از آپدیت قالب توی گوگل وب مستر اخطار افزایش صفحات 404 رو دارم می گیرم.
      و وقتی یکی از لینک های 404 رو باز می کنم با URL های عجیبی مواجه میشم که حتی با چندین بار چک کردن سورس قالب این URL هارو من پیدا نکردم و نمی دونم از کجا لینک میشن.
      ساختار آدرس صفحات 404 به صورت:
      http://site.com/tag/<اسم-نگ>/category/<اسم-دسته-بندی>  
      من بارها سورس رو چک کردم اما چنین لینکی رو ندیدم.
      از افزونه Yoast SEO استفاده می‌کنم.
    • توسط miladgradient
      قصد دارم سایتمو کلا پاک کنم از اول نصب کنم. برای لینک هایی که گوگل ایندکس کرده باید چکار کنم؟ میتونم از وبمستر اونایی که ایندکس کرده پاک کنم؟ بعد اگه میشه پاک کرد آیا بعد از نصب مجدد وردپرس باید کاری انجام بدم که گوگل دوباره ایندکس کنه منو؟
      درضمن یک انجمن در سابدامین forum دارم که ویبولتینه.