رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

باآنکه بنده دو فایل sitemap.xml ,sitemap.xml.gz قابل نوشتن کردم وفایل . از 644 به 777 تغییر دادمhtaccess بعد

افزونه

XML Sitemap Generator رو نصب و آپدیدت تنظیمات انجام و پوشه htaccessرا به 664 تغییر دادم باز این دوگزینه پایین قرمز نشان داده میشودچرا؟

• There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable. Learn more
  • There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable. Learn more

آدرس نقشه سایتم

باتشکر

ویرایش شده توسط salim088
لینک به ارسال

فایلهای مربوط رو حذف کردم درست شد.

آیا می تونم فقط دو فایل ازطریق نوت پد sitemap.xml ,sitemap.xml.gz درست کنم که خام باشدودر هاست آپلود نمایم ودیگر از سایت های نقشه ساز که تا500 لیتک می دهندکمک نگیرم؟

لینک به ارسال

فایلهای مربوط رو حذف کردم درست شد.

آیا می تونم فقط دو فایل ازطریق نوت پد sitemap.xml ,sitemap.xml.gz درست کنم که خام باشدودر هاست آپلود نمایم ودیگر از سایت های نقشه ساز که تا500 لیتک می دهندکمک نگیرم؟

بله فقط کافی است از افزونه زیر استفاده کنید تا پست از هر آپدیت و یا ویرایش خودش به صورت خودکار افزونه رو ریبوید کنه :

XML Sitemap Generator

لینک به ارسال

بله دومی کارآمد تر است .

و طبق این آموزش آن را تنظیم کنید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/308-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%BE-google-xml-sitemaps/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...