رفتن به مطلب

مصرف وردپرس

پست های پیشنهاد شده

ورد پرس معمولا مصرف بالایی داره ؟

حالا یه سوال این مصرف مربوط به کدوم قسمت میشه ؟

php

upload

sql

من پوشه ی آپلودم روی یه هاست دیگه هست با این حال باز مصرفش بالاست

حالا میخوام بدونم مربوط به کدومه دیتابیس یا php ?

میخوام یه تست کنم و دیتابیس رو ببرم روی یه هاست دیگه ؟

آیا دوستان قبلا تست نکردن که دیگه من تست نکنم ؟

یا به نظرتون بهتر میشه یا بدتر ؟

لینک به ارسال

نمیشه این موارد رو جدا از هم دونست.

من پوشه ی آپلودم روی یه هاست دیگه هست با این حال باز مصرفش بالاست

بالا بودن مصرف منابعی مثل cpu و ram مد نظر شماست یا پهنای باند ؟

تاپیک های مشابه رو بررسی کنید ، از ترفند های بهینه سازی مصرف سایت کمک بگیرید

لینک به ارسال

تقریبا همه ی اینهایی که شما گفتید بی تاثیر نیست!

ولی بهینه بودن قالب (از هر نظر) واقعا تاثیر بسزایی خواهد داشت!

بنا به تجربه ی شخصی عرض کردم.

البته مصرف شما هم شرطه.

...............................................................................

بد نیس نگاهی هم به تاپیکای مشابه داشته باشید.

لینک به ارسال

میخواستم اینو بگم اما فکر کردم نیاز نباشه .

بله اینو میدونم وردپرس مصرف بالایی داره و باید موارد خاصی رو رعایت کرد . با این مشکلی ندارم

قالب و افرونه و ... همه بهینه هستن . توی سایت gtmetrix رتبه A هست و 95% . تعداد درخواستای پوسته 22 تاست که دیگه نتونستم از این بهینه ترش بکنم .

افزونه هم فقط 5تا دارم بدون هیچ افزونه ی سئوی که منابع بگیره .

اینا رو میدونم .

بحث اصلیم روی جدا کردن PHP سایت و دیتابیس هست که روی دوتا سرور جدا لود بشن . واینکه مربوط به کدومه یا حداقل کدوم بیشتر سهم داره .

لینک به ارسال

فکر میکنم چون وردپرس مستقیما با بانک اطلاعاتی در تماسه مرتب به دیتابیس درخواست میفرسته و منابع بیشتری رو نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا مصرف میکنه . اگر دیتابیس رو به سرور دیگه ای انتقال بدید عملاً از حجم پردازش روی سرور شما کاسته میشه و مصرف منابع این سرور کاهش پیدا میکنه . باز هم اجازه بدید دوستان دیگه بیان و نظراتشون رو بگن .

لینک به ارسال

از لحاظ دیتابیس ، همونطور که اشاره شد وردپرس فشار زیادی رو cpu میاره!

کاهش کوئری و... عوامل موثری هستند ولی کافی نیست!

بنظر بنده شما بجای این همه مشقت و دردسر کمی هزینه کنید و از vps استفاده کنید(البته اگر اطلاعات کافی دارید و هاستهای منابع بالاتر نیازتون رو برآورده نمیکنه)

لینک به ارسال

بحثم فنی بود . اینکه درسته یا هاست پربازدید آدم میگیره جواب نداد سرور مجازی اونم جواب نداد اختصاصی .

میخواستم بدونم کدوم بیشتر موثره و نقش بیشتری رو داره نه اینکه از مشکل فرار کرد .

همه میدونیم وردپرس منابع زیادی میخواد و با زیاد شدن افزونه ها این مورد بیشتر هم میشه . صحبتم سر اینه که نقش کدوم موثرتره ؟

لینک به ارسال

بحثم فنی بود . اینکه درسته یا هاست پربازدید آدم میگیره جواب نداد سرور مجازی اونم جواب نداد اختصاصی .

میخواستم بدونم کدوم بیشتر موثره و نقش بیشتری رو داره نه اینکه از مشکل فرار کرد .

همه میدونیم وردپرس منابع زیادی میخواد و با زیاد شدن افزونه ها این مورد بیشتر هم میشه . صحبتم سر اینه که نقش کدوم موثرتره ؟

از نظر اهمیت و موثر بودن میشه اینجوری فاکتور کرد و به ترتیب بیشترین منابعی که وردپرس مصرف میکنه رو به صورت لیست ایجاد کرد

به ترتیب

1. دیتابیس

2.قالب سایت

3.توابع PHP

4.و غیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...