رفتن به مطلب

راه حل بروز رسانی به 3.8 و بالاتر

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و درود خدمت دوستان و دست اندرکاران وردپرس فارسی یا همان پارسی

دوستان نمیدونم این سوال تا بحال چند بار مطرح شده ولی من هرچه از جستجوگر استفاده کردم مطلبی پیدا نکردم.

مدتی هست که ترچمه آپدیت ها با تاخیر خیلی زیادی انجام میشه و واقعا از نظر امنیتی درست نیست!

دوستان چگونه میتونیم به وردپرس 3.8 آپدیت کنیم؟من به صفحه اول سایت که رفتم بسته فارسی ساز لینکش فعال نبود یا نمیدونم من دقت نکردم!

خلاصه که دوستان عزیز،خودتون چگونه این مشکل رو حل کردین؟آیا شما هم همانند ما منتظر آپدیت میشین؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما بزرگواران...

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین ...

فارسی سازی نسخه های وردپرس برعهده جناب گناهکار و تیم وردپرس فارسی می باشد که به دلایلی به تاخیر این کار را انجام میدهند .

و هنوز نسخه فارسی 3.8 منتشر نشده . بنابراین می بایست تا انتشار آن صبور باشید و یا از نسخه های پیشین استفاده کنید .

لینک به ارسال

ممنون از شما

فقط یه سوال اینکه بنده در لوکال هاست 3.8انگلیسی رو نصب کردم و با افزونه ی persian world فارسی سازیش کردم و فعلا که مشکلی درش ندیدم

میخواستم ببینم اینکار مشکل خاصی ایجاد نمیکنه؟!کلا نظر دیگر دوستان که در این زمینه تجربه داشتن چیه؟

لینک به ارسال

ممنون از شما

فقط یه سوال اینکه بنده در لوکال هاست 3.8انگلیسی رو نصب کردم و با افزونه ی persian world فارسی سازیش کردم و فعلا که مشکلی درش ندیدم

میخواستم ببینم اینکار مشکل خاصی ایجاد نمیکنه؟!کلا نظر دیگر دوستان که در این زمینه تجربه داشتن چیه؟

نه مشکلی نیست

لینک به ارسال

عرض سلام و درود خدمت دوستان و دست اندرکاران وردپرس فارسی یا همان پارسی

دوستان نمیدونم این سوال تا بحال چند بار مطرح شده ولی من هرچه از جستجوگر استفاده کردم مطلبی پیدا نکردم.

مدتی هست که ترچمه آپدیت ها با تاخیر خیلی زیادی انجام میشه و واقعا از نظر امنیتی درست نیست!

دوستان چگونه میتونیم به وردپرس 3.8 آپدیت کنیم؟من به صفحه اول سایت که رفتم بسته فارسی ساز لینکش فعال نبود یا نمیدونم من دقت نکردم!

خلاصه که دوستان عزیز،خودتون چگونه این مشکل رو حل کردین؟آیا شما هم همانند ما منتظر آپدیت میشین؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما بزرگواران...

ارتقا بده بابا . بیخیال .... من که ارتقا دادم به 3.8 . هم از حالت باستانی در اومده و هم خیلی شیک و مدرن شده . دارم لذت میبرمممممممممممممم

اصلا هم نیازی به فارس ساز نداره . همه جاش فارسیه .... نمیدونم این فارسی ساز اگر منتشر بشه ، چی چی رو میخواد فارسی کنه ......

ارتقا بده نگران نباش

سلام

به انجمن خوش اومدین ...

فارسی سازی نسخه های وردپرس برعهده جناب گناهکار و تیم وردپرس فارسی می باشد که به دلایلی به تاخیر این کار را انجام میدهند .

این دلایل و بگو ملت هم بدونن که دلیل تاخیر چیه ؟! تست میکنن ؟ یا حوصله ندارن ؟! هر چند همه جای نسخه 3.8 فارسیه و اصلا نیازی به فارسی ساز نیست .

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

این دلایل و بگو ملت هم بدونن که دلیل تاخیر چیه ؟! تست میکنن ؟ یا حوصله ندارن ؟! هر چند همه جای نسخه 3.8 فارسیه و اصلا نیازی به فارسی ساز نیست .

اولا که باید بگم از ارسال اسپم خودداری کنید .

دوما شما خودتو بزار جای آقای گناهکار . داره به رایگان نسخه های وردپرس رو فارسی میکنه و در اختیار پارسیان قرار میده . شما بودی چند سال ماه طول میکشید یه نسخه ترجمه کنی و آماده اش کنی ؟؟

آقا مرتضی و پارسا عزیز فکر کنم استارتر به هدفشون رسیدن , میتونید تاپیک رو ببندین.

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

مشکل انجمن و گروه های دیگه با ما مربوط نمیشه

ما هم مثل شما منتظر انتشار هستیم

ولی باید با فعالیت گروه های مختلف کنار بیاین. برهحال هر گروهی رویه خودش رو داره.

موفق باشید

لینک به ارسال

اولا که باید بگم از ارسال اسپم خودداری کنید .

دوما شما خودتو بزار جای آقای گناهکار . داره به رایگان نسخه های وردپرس رو فارسی میکنه و در اختیار پارسیان قرار میده . شما بودی چند سال ماه طول میکشید یه نسخه ترجمه کنی و آماده اش کنی ؟؟

آقا مرتضی و پارسا عزیز فکر کنم استارتر به هدفشون رسیدن , میتونید تاپیک رو ببندین.

شما مدیر انجمنی ؟ دوست داری به همه دستور بدی !؟

کاری به زحمتش نداریم . زحمت میکشن و بارها هم ازشون تشکر شده . اما کسی یا مسئولیتی قبول نیممکنه یا وقتی قبول کرد در قبال افراد بسیار زیادی که از سیستمش استفاده میکنن مسئول و پاسخگو هست .

در نهاست اگر اون شخص آدم خیلی با مرام و خوش قولی باشه و غرور و کبر بیجا هم نداشته باشه میتونه یه اطلاعیه تو صفحه اول بزنه که فارسی ساز تا X روز دیگه منتشر میشه !!!!

واقعا کار سختی نیست زدن یه اطلاعیه ....

فارسی سازی هم کار چندان سختی نیست .... بسیاری از بخش ها از قبل فارسی شده و تنها بخش های جدید باید فارسی بشن که آپدیت شده .

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

حالا چه فرقی میکنه فارسی باشه یا انگلیسی کسی که با وردپرس واقعا کار کرده باشه زیاد براش سخت نیست که از انگلیسیش یا کره ایش استفاده کنه :lol: من که با اپدیت به انگلیسی کارم دارم میکنم خیلی هم راضیم.

لینک به ارسال

دوستان عزیز بنده اصلا فکر نمیکنم نیاز به چنین جنجالی باشه :)

لطف کردین و پاسخ بنده رو دادین، :D

به نظر من (به عنوان یک کاربر وردپرس) هم هر گروهی رویه خودش رو داره، امیدوارم اگر جناب آقای گناهکار و تیم وردپرس فارسی فرصت چنین کاری رو ندارن به دوستانی که زحمت میکشن مسئولیتش رو بدن تا ما هم به این مشکلات دچار نشیم.

ممنون از تمام مدیران و دوستانی که در این انجمن و در تمام انجمن ها برای کمک به بقیه تلاش میکنن و زحمت میشکن ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...