رفتن به مطلب

مشکل در لود عکس های قالب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و کاربران گرامی . من وردپرس را نصب کردم . قالب قبلی سایتم را هم بر روی آن سوار کردم ولی فایل های ajax رو لود نمی کنه .

برای مثال من به عکس ها اندازه اتومات دادم با این کد

Dogville-2003.jpg?action=thumb&h=135&w=135

در عکس قسمت شماره 3 درست کار میکنه . ولی در قسمت شماره 2 خیر . در قسمت شماره 1 باید به اندازه شماره 2 تغییر کنه . با این کد

Dogville-2003.jpg?action=thumb&h=180&w=135

ولی وقتی در سایت لود میشه کد رو اجرا نمی کنه و عکس رو با سایز اصلی میاره .(1)

Untitled-1.gif

یعنی قسمت شماره 1 با سایز اصلی نمایش داده میشه در ثدرتی که باد به سایز شماره 2 یعنی 180 در 135 تغییر بیاید .

ارور های سایت رو چک کردم این ارور ها رو میده :

[24-Nov-2013 18

28.gif

53 UTC] PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/seeb/public_html/wp-content/themes/musicbaran/header.php on line 233

[04-Dec-2013 06:29:15 UTC] PHP Fatal error: Class 'Paransa_Contact_Form' not found in /home/seeb/public_html/wp-content/themes/musicbaran/footer.php on line 55

[05-Dec-2013 07:32:39 UTC] خطای Table 'seeb_si.wp_most_popular' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT all_time_stats FROM wp_most_popular WHERE post_id = 10 ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/musicbaran/home.php')

[08-Dec-2013 12:58:16 Asia/Tehran] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/suhosin.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/suhosin.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

آدرس سایت seebmusic.com هست .

میشه راهنمایی کنید ؟

من زیاد وارد نیستم .

با تشکر فراوان .

لینک به ارسال

پوسته ریپ هست

طبق قوانین بحث در مورد پوسته‌های ریپ ممنوع است

(قبل از ارسال تاپیک بهتره پاپ‌اپ سایت رو حذف کنید)

بایگانی شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...