رفتن به مطلب

مشکل با yoast

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه yoast رو نصب کردم اما چند روزی میشه که درست کار نمیکنه ! یعنی تو بعضی از قسمت ها هرچی که تیک بزنم یا تیکش رو بردارم اصلا تاثیری نداره !

مثلا وقتی رو دسته ها کلیک میکنم با ارور 404 رو به رو میشم ، وقتی تیک اضافه کردن category به دسته ها رو میزنم کار نمیکنه ، وقتی رو آرشیو کلیک می کنم به صفحه اصلی سایت منتقل می شم و ....

به نظرتون چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

باید درست تنظیم کنید و پس از هر تنظیم مدت زمان کوتاهی طول میکشه تا تنظیمات بروی سایتتون اعمال بشه ..

آموزشش رو میتونید در لینک زیر ببینید :

http://www.seomoz.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%A6%D9%88.html

لینک به ارسال

باید درست تنظیم کنید و پس از هر تنظیم مدت زمان کوتاهی طول میکشه تا تنظیمات بروی سایتتون اعمال بشه ..

آموزشش رو میتونید در لینک زیر ببینید :

http://www.seomoz.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%A6%D9%88.html

من از روی همین فیلم تنظیم کردم اما این افزونه ای که تو این آموزش پیکره بندی شده ، نسخه قدیمی yoast است و خیلی از تنظیمات وجود ندارند

من برای تنظیم از سایت های زیر نیز استفاده کردم :

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1/

http://olomrayaneh.org/wordpress-seo-by-yoast-full-packs-setup-tutorial.html

به نظر شما افزونه رو حذف کنم و دوباره نصب کنم ؟

لینک به ارسال

هیچ یک از مدیران عزیز جواب من را نمی دهند در صورتی که تاپیک های دیگه اکثرا توسط مدیران عزیز جواب داده می شوند

لینک به ارسال

صبور باشید و از ارسال اسپم خود داری کنید ...

خیر نیاز نیست دوباره نصب کنید . دوباره درست پیکربندی کنید .

لینک به ارسال

صبور باشید و از ارسال اسپم خود داری کنید ...

خواهشا دیگه به من نگید اسپم ندید !!!!!!!!!! :D :D

باشه ممنون

لینک به ارسال

اگر به من بگن، اصلا از این افزونه ها استفاده نمی کنم!

آقا مرتضی بهترین افزونه سئو از نظر شما چیست ؟

یکی میگه all in one seo یکی میگه yoast !!!!

گیج شدم !

نظر شما چیست ؟

لینک به ارسال

آقا مرتضی کلا با افزونه های سئو موافق نیستن .

به نظر من یواست امکانات و قدرتش بیشتره نسبت به آل این وان سئو ...

لینک به ارسال

آقا مرتضی کلا با افزونه های سئو موافق نیستن .

به نظر من یواست امکانات و قدرتش بیشتره نسبت به آل این وان سئو ...

ممنون

اما الان یکم گنگ هستم !!!

نمیدونم چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

استفاده کردن یا نکردن افزونه با توجه به شناخت شما از سئو هست

افزونه یک ابزار هست برای ساده‌سازی کار

افزونه AIOSP در نگارش جدیدش تغییرات خوبی داشته من 2 سال ازش استفاده کردم با توجه به تنظیماتی که بود تقریبا خوب بود

Yoast SEO هم تنظیمات کاملتری دارد. در سایتی که از اون استفاده کردم ورودی گوگل پایین آمد . اما خب با توجه به اینکه تنظیمات جدید بود طبیعی بود

هر کدام رو که بتوانید بهتر تنظیم کنید مفید است

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه رو ریست کردم و قبل از اینکه افزونه رو تنظیم کنم ، بلافاصله تیک "تهی کردن مبنای دسته (معمولا /category/) از نشانی دسته‌ها." رو زدم اما بازم وقتی برای اولین بار روی یک دسته کلیک می کنم اون دسته باز میشه اما وقتی صفحه رو رفرش می کنم با ارور 404 مواجه می شم

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه رو ریست کردم و قبل از اینکه افزونه رو تنظیم کنم ، بلافاصله تیک "تهی کردن مبنای دسته (معمولا /category/) از نشانی دسته‌ها." رو زدم اما بازم وقتی برای اولین بار روی یک دسته کلیک می کنم اون دسته باز میشه اما وقتی صفحه رو رفرش می کنم با ارور 404 مواجه می شم

بدون تیک زدن این بخش مشکلی ندارید؟

لینک به ارسال

بدون تیک زدن این بخش مشکلی ندارید؟

خیر.هیچ مشکلی ندارم

حتی من yoast رو غیر فعال کردم و افزونه no - category برای حذف category از دسته ها رو نصب کردم اما با اینکه yoast غیر فعال بود و این افزونه no - category را نیز نصب کرده بودم برای اولین بار با کلیک روی دسته ها ، دسته ها باز میشدند اما بعد از رفرش کردن با ارور 404 مواجه شدم

لینک به ارسال

خیر.هیچ مشکلی ندارم

حتی من yoast رو غیر فعال کردم و افزونه no - category برای حذف category از دسته ها رو نصب کردم اما با اینکه yoast غیر فعال بود و این افزونه no - category را نیز نصب کرده بودم برای اولین بار با کلیک روی دسته ها ، دسته ها باز میشدند اما بعد از رفرش کردن با ارور 404 مواجه شدم

آیا مشکل از کد نویسی قالب هست ؟

با پوسته پیشفرض تست کنید

در حالت عادی مشکلی نیست؟

لینک به ارسال

با پوسته پیشفرض تست کنید

در حالت عادی مشکلی نیست؟

با پوسته پیشفرض هم تست کردم . موقعی که تو تنظیمات yoast یا افزونه no-category ، کلمه category را از موضوعات حذف می کنم و وقتی برای بار اول در دسته مورد نظر کلیک می کنم دسته مورد نظرم باز میشه اما وقتی صفحه را رفرش می کنم با ارور 404 مواجه میشم

چه در قالب خودم و چه در قالب پیشفرض وقتی که کلمه category در موضوعات باشن ، همه چیز درست کار میکنه !

لینک به ارسال

مشکل از افزونه هست

تغییراتی که میدهد سازگار نیست

ممنون

آقا پارسا باید چیکار کنم ؟

آیا با آپدیت کردن وردپرس (نسخه فعلی 3.7) درست میشه ؟

لینک به ارسال

ممنون

آقا پارسا باید چیکار کنم ؟

آیا با آپدیت کردن وردپرس (نسخه فعلی 3.7) درست میشه ؟

امتحان کنید . اگر درست نشد افزونه یواست رو پاک کنید ( + جداولش ) و دوباره نصب کنید .

لینک به ارسال

امتحان کنید . اگر درست نشد افزونه یواست رو پاک کنید ( + جداولش ) و دوباره نصب کنید .

ممنون smj عزیز

وردپرس 3.8 فارسی شده است ؟

لینک به ارسال

هنوز نسخه فارسیش توسط وردپرس فارسی ریلیز نشده ولی یه گروه دیگه فارسیش رو آماده کردن که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید :

http://mrwordpress.ir/wp-content/uploads/wordpress3.8-fa.zip

لینک به ارسال

وردپرس رو به صورت دستی به 3.8 ارتقا دادم اما بازم مشکلم حل نشد !!! :(

هم با قالب اصلیم تست کردم و هم با قالب پیشفرض ! اما بازم وقتی برای اولین بار روی یک دسته کلیک می کنم آن دسته باز می شود ولی وقتی صفحه رفرش می شود با ارور 404 مواجه می شوم.

آیا راه حل دیگری باقی مانده است ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...