رفتن به مطلب

چرا سایتم پیشرفت نمیکنه؟؟

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

الان حدود 4 ماهه یه سایت تفریحی و مجله ای زدم.....

ماه اول بازدیدکنندش رسید به 1000 تا و خیلی خوشحال شدم :) :)

ولی بعد اونموقع یعنی از سه ماه پیش بازدیدکنندش همینقدر مونده و بین 1000 - 1200 ثابت مونده :( ( همه از گوگل و بینگ و هیاهو )

قالب هم seo کردم و سرعت لود خوبی داره و توی بیشتر آنالیزور ها امتیاز بالای 90 میگیره!

توی گوگل وبمستر هم ثبتش کردم و نقشه و ... انجام دادم .

روزانه هم دو تا 5 تا پست میذارم !

دیگه نمیدونم چه کنم! :(

آدرس هم : 20mag.ir

شما میگید چیکار کنم؟!

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

یه شبه میخوای راه 100 ساله رو بری !!! اون سایت هایی که میبینی خیلی بازدید دارن حداقل 4 ساله دارن فعالیت میکنن ! شما باید یه برنامه حداقل 3 ساله داشته باشی .

همین ....

لینک به ارسال

سایت های تفریحی چون بیشتر مطالبشون کپی هستند یه خورده تو ایندکس شدن مشکل دارن . باید یه خورده بیشتر روش کار کنید .

لینک به ارسال

سایت های تفریحی چون بیشتر مطالبشون کپی هستند یه خورده تو ایندکس شدن مشکل دارن . باید یه خورده بیشتر روش کار کنید .

کاملا درسته

برای این قضیه در عنوان ها و متن پست هاتون تغییرات ایجاد کنید و عیناً کپی نکنید

سایتتون رو در شبکه های اجتتماعی ثبت کنید و مطالبتون رو در این شبکه ها قرار بدید

سعی کنید امکاناتی قرار بدید که تو سایت های مشابه کمتر باشه و همچنین میتونید قالبتون رو کمی شادتر و زنده تر کنید با کمی خلاقیت

برای هر پست جعبه ای قرار بدید که کاربر بتونه اون پستو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاره

اینها تعداد کمی از کارهایی که باید بکنید هست

موارد دیگر سئو هم که دیگه آموزشاش تو همین انجمن زیاده

http://forum.wp-pars...ت-و-افزایش-سئو/

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

یه شبه میخوای راه 100 ساله رو بری !!! اون سایت هایی که میبینی خیلی بازدید دارن حداقل 4 ساله دارن فعالیت میکنن ! شما باید یه برنامه حداقل 3 ساله داشته باشی .

همین ....

درسته ولی با 350 تا مطلب 1000 تا یخورده کم نیست؟! سایتهایی رو میشناسم که با همین مدت الان دور 3-4 هزارتا میچرخن!

من سعی کردم همه مطالبو حداقل 50 درصد ویرایش کامل کنم و از زبان خودم بنویسم!

کاملا درسته

برای این قضیه در عنوان ها و متن پست هاتون تغییرات ایجاد کنید و عیناً کپی نکنید

سایتتون رو در شبکه های اجتتماعی ثبت کنید و مطالبتون رو در این شبکه ها قرار بدید

سعی کنید امکاناتی قرار بدید که تو سایت های مشابه کمتر باشه و همچنین میتونید قالبتون رو کمی شادتر و زنده تر کنید با کمی خلاقیت

برای هر پست جعبه ای قرار بدید که کاربر بتونه اون پستو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذاره

اینها تعداد کمی از کارهایی که باید بکنید هست

موارد دیگر سئو هم که دیگه آموزشاش تو همین انجمن زیاده

http://forum.wp-pars...ت-و-افزایش-سئو/

مشکلم همینه! اخه همه ی این کارها رو انجام دادم و مطالبم بیشترشون اختصاصی و ویرایش کامل هستن!!! :(

لینک به ارسال

مشکلم همینه! اخه همه ی این کارها رو انجام دادم و مطالبم بیشترشون اختصاصی و ویرایش کامل هستن!!!

:(

الان شما مطمئنی تو سایت های فیسبوک و توییتر و گوگل پلاس و linkedin و غیره عضو هستید و پست های سایت به اکانتاتون فرستاده میشه؟!(در ضمن اگر هم اکانت دارید و هم فعالید تو اکانت هاتون ، باید آدرسشونو مثل سایر سایت ها همراه با لوگوی این شبکه های اجتماعی در سایتتون قرار بدین)

اصلا مطالبتون جعبه ای برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نداره!

بنده گفتم کمی روی ظاهر سایتتون خلاقیت خرج بدین

پس نتیجه میگیریم خیلی از این کارارو انجام ندادید!!!!!

البته اینها بیشتر در جذب بازدیدکننده و نگه داشتنشون در سایت کاربرد داره و شما باید به سئو اهمیت بیشتری بدین

شما میفرمایید که سئو رو کامل انجام دادید در صورتیکه من فقط برای نمونه بخوام بگم که سئوتون اصولی نیست باید بگم که من فقط به دوتا پستتون سر زدم و مشاهده کردم که 10 ها برچسب خورده بودن که این اصلا مناسب نیست و باید در حدود 5-6 تا برچسب برای هر مطلب زده بشه(حداقل تا زمانی که بازدیدتون زیاد نشده و بعدش که بازدیدتون بالارفت اگر خواستید تعدادشو بیشتر کنید زیاد مشکلی نیست)...

حتما گوگل بلاکش کرده

نه خیر همچین چیزی نیست!

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

الان شما مطمئنی تو سایت های فیسبوک و توییتر و گوگل پلاس و linkedin و غیره عضو هستید و پست های سایت به اکانتاتون فرستاده میشه؟!(در ضمن اگر هم اکانت دارید و هم فعالید تو اکانت هاتون ، باید آدرسشونو مثل سایر سایت ها همراه با لوگوی این شبکه های اجتماعی در سایتتون قرار بدین)

اصلا مطالبتون جعبه ای برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نداره!

بنده گفتم کمی روی ظاهر سایتتون خلاقیت خرج بدین

پس نتیجه میگیریم خیلی از این کارارو انجام ندادید!!!!!

البته اینها بیشتر در جذب بازدیدکننده و نگه داشتنشون در سایت کاربرد داره و شما باید به سئو اهمیت بیشتری بدین

شما میفرمایید که سئو رو کامل انجام دادید در صورتیکه من فقط برای نمونه بخوام بگم که سئوتون اصولی نیست باید بگم که من فقط به دوتا پستتون سر زدم و مشاهده کردم که 10 ها برچسب خورده بودن که این اصلا مناسب نیست و باید در حدود 5-6 تا برچسب برای هر مطلب زده بشه(حداقل تا زمانی که بازدیدتون زیاد نشده و بعدش که بازدیدتون بالارفت اگر خواستید تعدادشو بیشتر کنید زیاد مشکلی نیست)...

نه خیر همچین چیزی نیست!

پس شد فعالیتمو تو شبکه های اجتماعی بیشتر کنم

و

تگ و برچسب کمتری بذارم....

و

ظاهر سایتو روبراه کنم

آره؟ :)

لینک به ارسال

فعالیت تو شبکه های اجتماعی رو میتونید بسپارید به ابزارهایی که وجود دارند و نیازی به این نیست که خودتون مستقیما توش فعالیت کنید

کمی سرچ کنید ابزارها و روش کارشونو پیدا می کنید

http://webhub.ir/مطا...فیس-بوک-بفرستیم

http://www.fenjon.co...لاس/#more-19840

http://www.gooyait.c...oogle-plus.html

تگ هارو کم تر و مفیدتر کنید

ظاهرو برای این میگم بهتر کنید که بازدیدکننده به سایتتون علاقه مند بشه و همیشه سر بزنه

رو سئو مطمئن باشید که مشکلاتی دارید و نگید که ندارید (نمونش رو دیدید) و سعی در رفع و یا اصلاحشون داشته باشید

لینک خروجی هم داشته باشید

تبادل لینک هم با شرایط خاص خودش باشه خیلی خوبه

مطالب اختصاصی هم داشته باشید

در گوگل وبمستر سایتو ثبت کنید و سایت مپ و غیره رو توش وارد کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...