رفتن به مطلب

ساخت نقشه شهر به کمک کاربران!

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید!

می خواستم یه سایت راه اندازی کنم که نقشه ی شهرم رو از گوگل توش قرار بدم و اعضا بتونند بر روی نقشه عکس هایی رو مثل محله یا مغازه کارشون رو مشخص کنند و روش آپلود کنند و تو نقشه نشون بده.

برای اینکار چه افزونه ای وجود داره؟ فارسی باشه که خوب میشه!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

یعنی مستقیما می خواین با گوگل مپ در ارتباط باشین؟ نقشه هایی که کاربرا آپلود می کنن چی؟ فرمتشون چیه؟

لینک به ارسال

من نقشه رو از گوگل مپ بگیرم بزارم روی سایت(افزونه ی تماس هست برای وردپرس که نقشه رو قرار میدی و محل کارتو مشخص می کنی عین اون) با این تفاوت که علاوه بر من کاربر ها هم بتونند بیاند روی نقشه محل های مورد نظرشون رو ثبت کنند!

لینک به ارسال

شما میتونید از افزونه هایی که در مطلب زیر معرفی شده استفاده کنید و بعد به کاربران دسترسی و آموزش بدید تا بتونن محل مورد نظرشون رو روی نقشه اضافه کنند .

نمایش نقشه گوگل در وردپرس WordPress Google Maps

لینک به ارسال

من نقشه رو از گوگل مپ بگیرم بزارم روی سایت(افزونه ی تماس هست برای وردپرس که نقشه رو قرار میدی و محل کارتو مشخص می کنی عین اون) با این تفاوت که علاوه بر من کاربر ها هم بتونند بیاند روی نقشه محل های مورد نظرشون رو ثبت کنند!

برای کاری که می خواهید بکنید خود گوگل مپ ابزار آنلاین کامل داره فقط کافیه نقشه ای که می خواهید را به صورت عمومی ذخیره کنید و بعد از طریق تنظیمات دسترسی کاربران را برای ویرایش و مشاهده باز کنید (در حالت دیفالت فقط مشاهده تیک خورده) نه نیازی به وردپرس هست نه افزونه

لینک به ارسال
برای کاری که می خواهید بکنید خود گوگل مپ ابزار آنلاین کامل داره فقط کافیه نقشه ای که می خواهید را به صورت عمومی ذخیره کنید و بعد از طریق تنظیمات دسترسی کاربران را برای ویرایش و مشاهده باز کنید (در حالت دیفالت فقط مشاهده تیک خورده) نه نیازی به وردپرس هست نه افزونه

تشکر، برای این توضیحات که گفتید آموزش هم سراغ دارید؟ از کدوم آدرس یا چطوری باید اینکار رو کنم؟

ممنون میشم توضیحات تکمیلی بدید :huh:

لینک به ارسال

شما میتونید از افزونه هایی که در مطلب زیر معرفی شده استفاده کنید و بعد به کاربران دسترسی و آموزش بدید تا بتونن محل مورد نظرشون رو روی نقشه اضافه کنند .

نمایش نقشه گوگل در وردپرس WordPress Google Maps

متاسفانه افزونه تجاریه و نمیشه توش کار زیادی رو انجام داد! :mellow:

لینک به ارسال

تشکر، برای این توضیحات که گفتید آموزش هم سراغ دارید؟ از کدوم آدرس یا چطوری باید اینکار رو کنم؟

ممنون میشم توضیحات تکمیلی بدید :huh:

در نشانی زیر یک نقشه ایجاد کنید برای محدوده ای که می خواهید تنظیمات پیچیده ای ندارد

https://mapsengine.google.com/map/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...