• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
dreamsss2011

نمایش عکس پست های هم تصویرشاخص دار هم پست های متنی

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و ضمن خسته نباشید ...

من یک سوالی برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید ...

من بخاطر کم بودن هاستم عکس هامو از جاهای دیگه آپلود یا کپی میکردم یعنی پست ها تصویر شاخص نداشتند ... الانکه هاستم رو دارم ارتقا میدم و میخوام از تصویر شاخص استفاده کنم و قالب هم صحیفه هستش در تنظیماتش فقط 2 بخش هست که یا بصورت متنی نشون بده که اینجوری عکس ها رو نشون میده برای پست ها و در آرشیو ها ولی اگر روی تصویر شاخص تنظیم بشه اینجوری جز وقتی شما داخل یک پست برید دیگه عکسی نمیبینید نه در صفحه ارسال نه در آرشیوها و فقط متن ها به نمایش درمیان ...

و برای تکمیلتر شدن توضیحم منظورم این نیستکه پست هایی که قبلا ارسال شدن بصورت خودکار عکس هاشون رو بعنوان تصویر شاخص معرفی کرد نه منظور اینه اونا رو نشون بده در در آرشیو و ... و پست های جدیدی که تصویر شاخص دارند رو هم نشون بده ...

با تشکر از شما*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قوانین را بخوانید

بحث درباره محصولهای تجاری ممنوع هست

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.