رفتن به مطلب

ارور کوکی لاگین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برای ورود به ادمین با توجه به وارد کردن صحیح یوزر پسورد با ارور زیر مواجه می شوم.

ERROR: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must enable cookies to use WordPress.

لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر

لینک به ارسال

در فایل کانفیگ تغییری دادید؟ COOKIE_DOMAIN تعریف نشده در این فایل؟

این کد رو در فایل توابع تست کنید

//fix for cookie error while login.
function set_wp_test_cookie() {
setcookie(TEST_COOKIE, 'WP Cookie check', 0, COOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN);
if ( SITECOOKIEPATH != COOKIEPATH )
setcookie(TEST_COOKIE, 'WP Cookie check', 0, SITECOOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN);
}
add_action( 'after_setup_theme', 'set_wp_test_cookie', 101 );

لینک به ارسال

خیر هیچ کاری انجام نداده ام.

این کدها رو باید دقیقا تو کدوم فایل و قبل و بعد چه کدی قرار دهم؟

لینک به ارسال

این اتفاق برای من بعد از بروزرسانی افتاد که با تغییر نام قالب درست شد.

شما اول یه قالب هم اسم قالب پیشفرض وارد کنید اسم داخل فایل style قالب جدید رو هم تغییر بدید.

بعد اگه مشکل رفع شد میتونید قالب قبلی خودتون رو با یه اسم جدید نصب کنید.

(البته اگه در فایل کانفیگ تغییری نداده باشید)

لینک به ارسال

ّبرای بنده هم بعد آپدیت به ورژن جدید اینطور شده است و تا حالا هیچ تغییری در هیچ فایلی انجام نداده ام.

لینک به ارسال

وقتی قرار دادم ارور زیر اومد بالای صفحه.

//fix for cookie error while login. function set_wp_test_cookie() { setcookie(TEST_COOKIE, 'WP Cookie check', 0, COOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN); if ( SITECOOKIEPATH != COOKIEPATH ) setcookie(TEST_COOKIE, 'WP Cookie check', 0, SITECOOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN); } add_action( 'after_setup_theme', 'set_wp_test_cookie', 101 );

لینک به ارسال

لطف کنید همین جا بگید چیکار کنم!!!

خوب اسم قالب و تغییر بدم وارد میشه ولی دوباره قالب و فعال می کنیم ارور میده خوب...!

لینک به ارسال

شما همون کاری که گفتم انجام بدید بعد که قالب بالا اومد با یه قالب دیگه تعویض کنید و فایل قالبی که این مشکل رو داره اینجا بذارید.

لینک به ارسال

منظورم رو متوجه نشدید. گفتم اول یه قالب به اسم همین قالب که الان فعال هست داخل هاست بریزید. به این دلیل که نمیتونید وارد پنل وردپرس بشید و قالبی رو اضافه کنید. بعد این مشکل اخطار لوگین رفع میشد و میتونستید قالبتون رو با اسم جدیدی نصب کنید.

اسم قالب رو باید هم از پوشه تغییر بدید و هم فایل style و بعد زیپ و نصب کنید. قبل از باز کردن سایت هم کش مرورگر رو پاک کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...