• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Milad123

کپچا تصویری - کاملا متفاوت - افزونه Picatcha

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

افزونه Picatcha یه افزونه امنیتیه اما متفاوت با تمام افزونه های کپچا

با نصب و فعالسازی این افزونه توی قسمت های ثبت نام،ورود،و حتی کامت گذاری ها (به انتخاب خودتون) یه تصویر امنیتی اضافه میشه اما اینبار نیازی نیست که کاربر کد امنیتی رو وارد کنه،بلکه کاربر باید از بین چند تا تصویر،اون چیزی که سیستم ازش میخواد رو انتخاب کنه!

اگه میخوایید متوجه کارایی این سیستم بشید تنها راهش اینه که نصب کنید و خودتون ببینید چطور کار میکنه...

مشخصات افزونه:

نام: Picatcha

ورژن: 1.3.3

ویژگی های افزونه:

نیازی به توصیح نداره،باید نصب کنید !

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

http://wordpress.org/plugins/picatcha/

توجه : برای فارسی بودن فقط فایل پیوست را دانلود کنید،فایل داخل مخزن وردپرس فارسی نیست!

picatcha.zip

post-3610-0-16391900-1388078655_thumb.jp post-3610-0-95498200-1388078713_thumb.jp

ویرایش شده در توسط mgt1234

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mpi
      با سلام  
      من از افزونه  No CAPTCHA reCAPTCHA  برای سایت چندزبانم استفاده کردم که در تنطیمات زبانش ، 3 گزینه ی  فارسی , English (United States) and Auto Detect  داره ، ولی وقتی حالت Auto Detect رو انتخاب میکنم ، زبان انگلیسی رو برای همه زبان های سایت نمایش میده . لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که برای هر زبانی ، تنطیمات خودشو اعمال کنه .
      با تشکر
    • توسط toopdesign
      با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان و سروران گرامی سایت پشتیبانی وردپرس.
      من مشکلی در یکی از قالب های وردپرس دارم و آن اینکه :
      با توجه به اینکه بخش ورود و ثبت نام و همچنین گم کردن رمز عبور توسط php اختصاصی نوشته شده است امکان استفاده از افزونه برای ایجاد کد کپچا را ندارم زیرا در فرم ها نمایش پیدا نمی کنه و زمانی که از کد کپچای فارسی گوگل هم استفاده می کنم و شورت کد آن را در آن قسمت صفحه ورود قرار می دهم ، کپچای گوگل به خوبی نمایش پیدا می کند ولی کاربر چه آن را وارد کند و چه وارد نکند ، می تواند براحتی وارد وب سایت شود و در حقیقت اعتبارسنجی انجام نمی شود. چه کد اضافه تری باید اضافه کنم تا دچار این مشکل نشوم. قبلا از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر را دارم.
      آدرس وب سایت من : toopdesign.ir
    • توسط medil0ne
      سلام
      وقت بخیر
      تمی که بنده در سایت cketab.com استفاده می‌کنم، خودش یک فرم تماس داره.اما این فرم کپچا نداره و من نمی‌خوام از افزونه‌ی دیگه‌ای استفاده کنم.
      آیا ممکن هستش که به همین فرم تماس خودش کپچا اضافه کرد؟
      ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید.
      مرسی
      (صفحه‌ی تماس با ما)
    • توسط imacs
      سلام من هرچی افزونه کپچا برای نظرات و کامنت ها نصب میکنم بعد از یه چند روز اسپم نظرات شروع میشه ممنون میشم افزونه ای و معرفی کنید بهم مشکل من و حل کنه؟
    • توسط oMid
      چگونه از کپچافا استفاده کنیم؟!