• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Milad123

کپچا تصویری - کاملا متفاوت - افزونه Picatcha

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

افزونه Picatcha یه افزونه امنیتیه اما متفاوت با تمام افزونه های کپچا

با نصب و فعالسازی این افزونه توی قسمت های ثبت نام،ورود،و حتی کامت گذاری ها (به انتخاب خودتون) یه تصویر امنیتی اضافه میشه اما اینبار نیازی نیست که کاربر کد امنیتی رو وارد کنه،بلکه کاربر باید از بین چند تا تصویر،اون چیزی که سیستم ازش میخواد رو انتخاب کنه!

اگه میخوایید متوجه کارایی این سیستم بشید تنها راهش اینه که نصب کنید و خودتون ببینید چطور کار میکنه...

مشخصات افزونه:

نام: Picatcha

ورژن: 1.3.3

ویژگی های افزونه:

نیازی به توصیح نداره،باید نصب کنید !

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

http://wordpress.org/plugins/picatcha/

توجه : برای فارسی بودن فقط فایل پیوست را دانلود کنید،فایل داخل مخزن وردپرس فارسی نیست!

picatcha.zip

post-3610-0-16391900-1388078655_thumb.jp post-3610-0-95498200-1388078713_thumb.jp

ویرایش شده در توسط mgt1234
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با سلام خدمت تمام دوستان
       تماس با ما ساده ای برای شما دوستان تهیه گشته تا کسانی که دوست دارند بدون افزونه ایجاد کنند از آن استفاده کنند
      در مرحله اول : کد زیر را در فایل فانکشن functions.php خود قرار دهید
      <?php if(isset($_POST['submit'])) { $error = "N"; if( ($_POST['captcha']) != ($_POST['user_captcha']) ){ $error = "Y"; echo('<p class="error"> کد امنیتی را صحیح وارد نمایید!</p>'); } else{ // دریافت اطلاعات مربوط به فیلدهای فرم $name = $_POST['name']; $user_email= $_POST['email']; $message = $_POST['message']; ################################# ## آدرس ایمیل خود را برای دریافت# ## پیام ها در زیر وارد نمایید # ################################# $email_to = " YOUR EMAIL ADDRESS "; // آدرس ایمیل گیرنده پیامها $title = "موضوع ایمیلهای دریافتی در اینجا"; // بررسی صحت تکمیل فیلد ایمیل if (! preg_match('/^[_a-z0-9-]+(\.[_a-z0-9-]+)*@[a-z0-9-]+(\.[a-z0-9-]+)*(\.[a-z]{2,3})$/', $user_email)) {$error = "Y"; echo('<p class="error">آدرس پست الکترونیک شما معتبر نمی باشد لطفا آن را بررسی نموده و دوباره امتحان کنید</p>'); } //بخش ارسال مشخصات به ایمیل شما $header = "From: $user_email\n" . "Reply-To: $user_email\n"; $header .= "Content-Type: text/html; charset=UTF-8\n"; $subject = '=?UTF-8?B?'.base64_encode($title).'?='; $message = "نام و نام خانوادگی: $name\n" . "پست الکترونیک: $user_email\n" . "متن پیام: $message\n"; if ( $error === "N" ) { @mail($email_to, $subject ,$message ,$header ) ; // نمایش پیام echo '<p class="true"> با تشکر ، پیام شما با موفقیت ارسال گردید </p>';} } } function Random(){ $length=6; // تعداد حروف و اعداد که برای کاربر نمایش داده میشوند $str = "123456789abcdefghijklmnpqrstuvwxyz"; $max = strlen($str)-1; $random=""; for ($i=0; $i<$length; $i++){ $number = mt_rand(0,$max); $random.= substr($str,$number,1);} return $random; } $random = Random(); ?> مرحله دوم : کد را در هرجا که میخواهید فرا خوانی بشه قرار دهید
      <form action="" method="post"> <p>نام و نام خانوادگی</p> <input type="text" name="name" /> <p>پست الکترونیک</p> <input type="text" name="email" /> <p>متن پیام</p> <textarea cols="20" rows="5" name="message"></textarea> <p class="captcha"><?php echo $random;?></p> <p>کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر فوق را در فیلد زیر وارد نمایید</p> <input type="text" name="user_captcha" style="direction:ltr" /> <input type="hidden" value="<?php echo $random; ?>" name="captcha" /> <br /> <input type="submit" name="submit" value="ارسال" /> </form>  
      این کد بدون طراحی گرافیکی است که دوستان با قرار دادن کلاس های css به آن میتوانند کلاس های آن را تغییر دهند و آن چیزی را که میخواهند طراحی کنند
      سپاس از دوستان
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      من افزونه Advanced noCaptcha reCaptcha رو نصب کردم و همه تنظیماتش رو انجام دادم.حالا میخوام استفاده کنم دیدم که فقط در فرم های پیشفرض وردپرس کار میکنه و برای قرار دادن در صفحاتی که خودم ساختم اقدام کردم کدهای زیر رو بمن داد
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      و منم دقیقا همینها رو در صفحات مورد نظرم قرار دادم ولی بجای اینکه کپچا رو نشون بده همین کدها رو نشون میده.
      لطفا اگر میشه راهنمایی کنید
      ممنونم
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      من افزونه Advanced noCaptcha reCaptcha رو نصب کردم و همه تنظیماتش رو انجام دادم.حالا میخوام استفاده کنم دیدم که فقط در فرم های پیشفرض وردپرس کار میکنه و برای قرار دادن در صفحاتی که خودم ساختم اقدام کردم کدهای زیر رو بمن داد
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      و منم دقیقا همینها رو در صفحات مورد نظرم قرار دادم ولی بجای اینکه کپچا رو نشون بده همین کدها رو نشون میده.
      ممنونم
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      ممنونم
    • توسط mpi
      با سلام  
      من از افزونه  No CAPTCHA reCAPTCHA  برای سایت چندزبانم استفاده کردم که در تنطیمات زبانش ، 3 گزینه ی  فارسی , English (United States) and Auto Detect  داره ، ولی وقتی حالت Auto Detect رو انتخاب میکنم ، زبان انگلیسی رو برای همه زبان های سایت نمایش میده . لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که برای هر زبانی ، تنطیمات خودشو اعمال کنه .
      با تشکر