رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه seo all in one pack

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

یه سوال کوچیک داشتم:

من از افزونه seo all in one pack استفاده میکنم.... روز اولی که افزونه رو تنظیم کردم تعیین کردم که برچسبها هم کلمه کلیدی حساب شن... بخاطر همین فقط برچسب میذاشتم و کلمه کلیدی اصلا انتخاب نمیکردم!

حالا سوالام:

1. به نظرتون بذارم همینجوری بمونه و خوبه؟! یا کار اشتباهی کردم؟!

2. اگه این ویژگی ( یعنی حساب کردن برچسب به عنوان کلمه کلیدی) رو غیرفعال کنم برای مطالبی که براشون کلمه کلیدی نذاشتم با غیرفعال کردن این ویژگی کلمات کلیدیشون از بین میره و بدون کلمه کلیدی میشن یا محسوب شدن و با غیرفعال کردن فرقی نمیکنه؟!

3. کسی از دوستان هست که افزونه all in one seo pack رو برام تنظیم کنه؟! لطفا... ممنون میشم

:unsure:

( اگه هزینه ای هم باشه مقبول میشم )

ممنون

لینک به ارسال

سلام

1. مشکلی نداره من خودمم دارم از همین روش استفاده میکنم فقط به این نکته توجه کنید که وقتی این گزینه فعاله دیگه فقط باید قسمت برچسب های وردپرس رو پر کنید،قسمت کلمات کلیدی افزونه رو چیزی ننویسید وگرنه تکراری میشه و تاثیر منفی در سئو داره!

2. متاسفانه اطلاعی ندارم!

3. برای تنظیماتش میتونید از این آموزش استفاده کنید :

بهترین تنظیمات All In One Seo

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

1. مشکلی نداره من خودمم دارم از همین روش استفاده میکنم فقط به این نکته توجه کنید که وقتی این گزینه فعاله دیگه فقط باید قسمت برچسب های وردپرس رو پر کنید،قسمت کلمات کلیدی افزونه رو چیزی ننویسید وگرنه تکراری میشه و تاثیر منفی در سئو داره!

2. متاسفانه اطلاعی ندارم!

3. برای تنظیماتش میتونید از این آموزش استفاده کنید :

بهترین تنظیمات All In One Seo

ممنون

1. ولی چندجا خوندم نوشته بود برچسب با کلمه کلیدی کلی فرق داره و نباید این ویژگی رو فعال کرد! :(

3.از همین آموزش استفاده کردم ولی مثل اینکه نتونستم متناسب با سایت، خوب تنظیمش کنم.... گفتم اگه یه با تجربه برام تنظیمش کنه بهتر باشه...

ویرایش شده توسط shima
لینک به ارسال

دوست عزیز در قسمت های که اسم سایت لازمه وارد کنید

و کلمات کلیدی از 5 تا بیشتر نزنید

و توضیحات هم خلاصه ای از فعالیت سایت شما

و بقیه قسمت ها پیش فرض باشند

لینک به ارسال

دوست عزیز در قسمت های که اسم سایت لازمه وارد کنید

و کلمات کلیدی از 5 تا بیشتر نزنید

و توضیحات هم خلاصه ای از فعالیت سایت شما

و بقیه قسمت ها پیش فرض باشند

ممنون

2. اگه این ویژگی ( یعنی حساب کردن برچسب به عنوان کلمه کلیدی) رو غیرفعال کنم برای مطالبی که براشون کلمه کلیدی نذاشتم با غیرفعال کردن این ویژگی کلمات کلیدیشون از بین میره و بدون کلمه کلیدی میشن یا محسوب شدن و با غیرفعال کردن فرقی نمیکنه؟!

لینک به ارسال

ممنون

کلا من چیزی که خوندم تو نت اینه که دسته بندی را به عنوان برچسپ قرار ندهید

سوال دوم نمیدوم ولی فکر میکنم اگر تنضیما افزونه انجام بده اگر تغییراتی در مبدا ایجاد کننده به وجود بیاد از بین خواهد رفت

لینک به ارسال

سلام

1. تاثیر چندانی نداره

2. اگر خواستید ویژگی را تغییر دهید اول از طریق برگردان دسته ها، برچسب های حاضر رو به دسته بندی تبدیل کنید که به مشکل نخورید

3. قوانین را بخوانید درخواست تنظیمات ممنوعه

4. از فونت و سایز عادی استفاده نمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...