• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
shima

سوال در مورد افزونه seo all in one pack

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام عزیزان

یه سوال کوچیک داشتم:

من از افزونه seo all in one pack استفاده میکنم.... روز اولی که افزونه رو تنظیم کردم تعیین کردم که برچسبها هم کلمه کلیدی حساب شن... بخاطر همین فقط برچسب میذاشتم و کلمه کلیدی اصلا انتخاب نمیکردم!

حالا سوالام:

1. به نظرتون بذارم همینجوری بمونه و خوبه؟! یا کار اشتباهی کردم؟!

2. اگه این ویژگی ( یعنی حساب کردن برچسب به عنوان کلمه کلیدی) رو غیرفعال کنم برای مطالبی که براشون کلمه کلیدی نذاشتم با غیرفعال کردن این ویژگی کلمات کلیدیشون از بین میره و بدون کلمه کلیدی میشن یا محسوب شدن و با غیرفعال کردن فرقی نمیکنه؟!

3. کسی از دوستان هست که افزونه all in one seo pack رو برام تنظیم کنه؟! لطفا... ممنون میشم

:unsure:

( اگه هزینه ای هم باشه مقبول میشم )

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1. مشکلی نداره من خودمم دارم از همین روش استفاده میکنم فقط به این نکته توجه کنید که وقتی این گزینه فعاله دیگه فقط باید قسمت برچسب های وردپرس رو پر کنید،قسمت کلمات کلیدی افزونه رو چیزی ننویسید وگرنه تکراری میشه و تاثیر منفی در سئو داره!

2. متاسفانه اطلاعی ندارم!

3. برای تنظیماتش میتونید از این آموزش استفاده کنید :

بهترین تنظیمات All In One Seo

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

1. مشکلی نداره من خودمم دارم از همین روش استفاده میکنم فقط به این نکته توجه کنید که وقتی این گزینه فعاله دیگه فقط باید قسمت برچسب های وردپرس رو پر کنید،قسمت کلمات کلیدی افزونه رو چیزی ننویسید وگرنه تکراری میشه و تاثیر منفی در سئو داره!

2. متاسفانه اطلاعی ندارم!

3. برای تنظیماتش میتونید از این آموزش استفاده کنید :

بهترین تنظیمات All In One Seo

ممنون

1. ولی چندجا خوندم نوشته بود برچسب با کلمه کلیدی کلی فرق داره و نباید این ویژگی رو فعال کرد! :(

3.از همین آموزش استفاده کردم ولی مثل اینکه نتونستم متناسب با سایت، خوب تنظیمش کنم.... گفتم اگه یه با تجربه برام تنظیمش کنه بهتر باشه...

ویرایش شده در توسط shima
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در قسمت های که اسم سایت لازمه وارد کنید

و کلمات کلیدی از 5 تا بیشتر نزنید

و توضیحات هم خلاصه ای از فعالیت سایت شما

و بقیه قسمت ها پیش فرض باشند

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در قسمت های که اسم سایت لازمه وارد کنید

و کلمات کلیدی از 5 تا بیشتر نزنید

و توضیحات هم خلاصه ای از فعالیت سایت شما

و بقیه قسمت ها پیش فرض باشند

ممنون

2. اگه این ویژگی ( یعنی حساب کردن برچسب به عنوان کلمه کلیدی) رو غیرفعال کنم برای مطالبی که براشون کلمه کلیدی نذاشتم با غیرفعال کردن این ویژگی کلمات کلیدیشون از بین میره و بدون کلمه کلیدی میشن یا محسوب شدن و با غیرفعال کردن فرقی نمیکنه؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

کلا من چیزی که خوندم تو نت اینه که دسته بندی را به عنوان برچسپ قرار ندهید

سوال دوم نمیدوم ولی فکر میکنم اگر تنضیما افزونه انجام بده اگر تغییراتی در مبدا ایجاد کننده به وجود بیاد از بین خواهد رفت

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با جناب اقا ایمان صحبت کنید ایشان بهتر میتوانند به شما کمک کنید

http://forum.wp-parsi.com/user/336-imanfakhar/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1. تاثیر چندانی نداره

2. اگر خواستید ویژگی را تغییر دهید اول از طریق برگردان دسته ها، برچسب های حاضر رو به دسته بندی تبدیل کنید که به مشکل نخورید

3. قوانین را بخوانید درخواست تنظیمات ممنوعه

4. از فونت و سایز عادی استفاده نمایید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری