• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

19 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید،

میخواستم بدونم این سایت چطوری صفحه دانلود رو روی وردپرس پیاده کرده ، اگه میشه راهنمایی کنید منم میخوام یه همچین چیزی درست کنم که وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنی بره به یک صفحه و بعد از چند ثانیه دانلود کنه فایل رو ، توی سایت روی دانلود که کلیک میکنی میره به صفه دانلود ،

آدرس یکی از پست های سایت

اگه میشه یکی از اساتید یه آموزشی بزاره من جستجو کردم یه افزونه download manager معرفی شده بود که به نتیجه ای نرسیدم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با کوتاه کننده لینک میشه چنین چیزی درست کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کوتاه کننده لینک میشه چنین چیزی درست کرد

میشه یه کوتاه کننده ی فارسی رو معرفی کنید که قابلیت این کار رو داشته باشه ، با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از دوستان که انقدر کمک کردند!

صبور باشید و از ارسال اسپم خودداری کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اطلاعی ندارم که افزونه انتقال دهنده هم مثل این هست یا خیر

ولی اسکریپتش هست.

http://www.persianscript.ir/1391/08/06/go-persianscript-link-redirector-script/

با این شرایط این سوال مربوط به بخش بحث آزاد میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز به انجمن خوش اومدید.

حتما قبل از فعالیت قوانین رو مدنظر داتنشه باشید. اسپم هم نفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این پیام خودتون الان اسپم بود !

من یه پیام دادم جناب smj soft تذکر دادن و بنده نخواستم توضیح بدم که این تاپیک مال دیشب بود دیدم کسی جوابی نداد خواستم آپ بشه تا دوستان ببینند و بنده ب جواب برسم،

دفعه اولم نیست که توی انجمن ها فعالیت میکنم + قوانین رو خونده بودم قبلش، موفق باشید و بدرود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت irdwg.ir نیز چنین امکانی دارد

به نظرم این یه صفحه هدایت گر می باشد که بعد از ورود شدن به این صفحه بعد زمان قابل تعریف

این صفحه به لینک دانلود هدایت یا همان انتقال داده می شود.

فقط هر کس بلده به ما نیز بگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه افزونه ای پیدا کردم که اتوماتیک جلوی همه لینکهای خارجی در پستها آدرس سایت رو اضافه میکنه.

نیاز هم نیست لینکهایی که قبل از افزونه بوده ویرایش بشه این افزونه اتوماتیک انجام میده.

فقط به بدی داره ادرسش طولانی میشه که اونم میشه با افزونه کوتاه کننده لینک وی پی پارسی درستش کرد.

http://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه افزونه ای پیدا کردم که اتوماتیک جلوی همه لینکهای خارجی در پستها آدرس سایت رو اضافه میکنه.

نیاز هم نیست لینکهایی که قبل از افزونه بوده ویرایش بشه این افزونه اتوماتیک انجام میده.

فقط به بدی داره ادرسش طولانی میشه که اونم میشه با افزونه کوتاه کننده لینک وی پی پارسی درستش کرد.

http://wordpress.org...oexternallinks/

این افزونه رو نصب کردم سایت اصلا بالا نیومد همه لینکارو خراب کرد مجبور شدم حذفش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان توی پنلم از این افزونه دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی هم ایجاد نکرده.فقط کافیه نصب و فعال بشه نیاز نیست گزینه ای رو تغییر بدید.البته تنظیمات شخصی سازی داره ولی نیاز نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به دوستان ببخشيد من بحث ي زره منخرف ميكنم ! ولي خودم دنبال چنين كاري بودم به ي نتيجه رسيدم .... ! شما وقتي ي فايل اپلود ميكنيد 2 تا لينك در اختيارتون قرار ميده وردپرس !‌

1- نشانی پرونده

2- پیوند یکتا

حالا اگه از 1 استفاده كنيم ميره واسه دانلود ي ضرب !

اما وقتي از 2 استفاده ميكنيم به يك صفحه جديد ميره كه اسم فايل قرار داره و روش كه كليك كني ميره واسه دانلود !‌

كه از اقا مرتضي پرسيدم اين صفحه كجاست ؟ چيه ؟ كجا ميشه تغييرات ايجاد كرد ؟!‌ كه جواب دادن فایل attachment.php هست !‌

من كه وقت نشد پيگير باشم ولي شما فك كنم ي شمارشگر بندازين توي اين صفحه كه وقتي شمارش تموم شد محتوا رو نشون بده كه همون لينك دانلود هست كارتون حل بشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از دوستانی که وقتشون رو قرار دادن واسه جواب دادن به بنده و بقیه دوستان ، با

پیوند یکتا و ویرایش فایل

attachment.php

میشه یکاری کرد همینطور که دوست خوبمون جناب همیار

photo-thumb-3159.jpg عزیز فرمودند با استفاده از یه شمارشگر و یسری ویرایش توی فایل

attachment به نتیجه رسیدم ، و اینو هم متوجه شدم که با یه اسکریپت کوتاه کننده لینک و ویرایش استایل اون راحت میشه یه همچین صفحه ای ایجاد کرد ، اما در کل از نظر بنده استفاده از پیوند یکتا فکر میکنم مفید تر باشه، خیلی متشکر از همتون بنده مشکلم حل شد و به زودی آموزشش رو هم در انجمن قرار خواهم داد، موفق و پیروز باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه edd به راحتی این کار را براتون انجام می دهد. نمونش را هم می تونید در سایت روکش ببینید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه edd به راحتی این کار را براتون انجام می دهد. نمونش را هم می تونید در سایت روکش ببینید.

درسته ولي من سر اين موضوع زياد پيشنهاد نميكنم :

http://forum.wp-parsi.com/topic/11973-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%8A%D8%AC%D8%B1-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%8A%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7/

ي جورايي سايت وابسته ميشه به اين افزونه ديگه !‌ البته دقيق يادم نمياد توي اين پلاگين هايي كه چك كردم اين پلاگين شما بود يا نه ولي بود انگار !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته ولي من سر اين موضوع زياد پيشنهاد نميكنم :

http://forum.wp-pars...-مانيتورينگ-ها/

ي جورايي سايت وابسته ميشه به اين افزونه ديگه !‌ البته دقيق يادم نمياد توي اين پلاگين هايي كه چك كردم اين پلاگين شما بود يا نه ولي بود انگار !‌

فایل های این افزونه داخل رسانه ها آپلود می شوند ولی درمورد اینکه وقتی افزونه را پاک کنید فایل ها هم پاک بشند اطلاعی ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://wordpress.org...oexternallinks/

نصف این پست که به جر و بحث گذشت

ممنون از پست آخری که حداقل جواب داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصف این پست که به جر و بحث گذشت

ممنون از پست آخری که حداقل جواب داد

:mellow: عجب ! ي جوري هم گفتين انگار بقيه كه جواب دادن داشتن در مورد ي بحث ديگه حرف ميزدن !انجمن هم كلا يعني يك مكان كه افراد دور هم جمع بشن و هركي نظر خودش راجب به موضوع پيش اومده بده .... !

كسي اين جا با كسي جر بحث نداره ! شما رو چه حساب اين حرف ميزنيد !؟‌ اگه خوشتون اومد از جواب تشكر هست اون بزنيد كافيه ..... !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
    • توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.