رفتن به مطلب

طراحی افزونه و قالب وردپرس

kaboom

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بر عزیزان

من می خوام برای سایت یه افزونه و احتمالا یه قابل طراحی شه .

من یه افزونه ی سبد خرید می خوام ، که کاربر بیاد چند تا مخصول رو انتخاب کنه در سبد قرار بده ، و بعدشم ثبتش کنه .نیازه به پرداخت انلاین واینجور چیزا نیست ، فقط موقع ثبت نهایی اطلاعتشو بگیره ، همین .

اما یه قالب هم می خوام ، یه قالب ساده طرحشو ضمیمه می کنم براتون ، یه قالب ساده ، تنها چیزی که می خوام تو این این قالب باشه اینه که افزونه ای که می خوام برام بسازید با این پوسته هماهنگ باشه ، و اینکه قالب حالت قرار گیری برنامه هاش طبق چیزی که تو عکس هست باشه .

ممنون

موفق باشید

post-284-0-85398400-1343247538_thumb.jpg

post-284-0-73717100-1343247545_thumb.jpg

لینک به ارسال

من برداشتی رو که از قالبی که می خواهید کردم رو صورت می کنم اگر نیاز به کم یا زیاد کردن موردی بود اصلاحش کنید

1. صفحه ی ایندکس 7 ستونه باشه

2. هر پست در صفحه ایندکس به صورت عنوان + عکس + تاریخ + دسته بندی + قیمت باشه

3.پست های صفحه ی ایندکس در یک لیست شمارشی (ol) چیده بشند

4. صفحه ی ایندکس قابلیت سورت کردن مطالب رو (احتمالا با همه موارد مورد 2) داشته باشه

5. افزونه سبد خرید رو بشناسه

--------

برای صفحات دیگه مثل صفحه هر پست - بایگانی - نتایج جستجو - نظر ها و ... هیچ نکته ای مورد نیازتون نیست؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اقای فخار عزیز من باید یه 2 تا نکته رو عرض کنم

1- صفحه ایندکس می خوام 4 تا ستون و 5 تا سطر داشته باشه

2- هر پست هم در صفحه ایندکس به صورت عکسی که قرار دادم باشه ، اما این نکات حتما باید باشه ... (1- عنوان 2 - عکس 3- دسته بندی 4 - قیمت 5- ورژن برنامه ) نیاز به چیزه خاصی نداره دیگه

3- نیاز به لیست شمارشی نمی باشد اصلا.

4- صفحه ایندکس هم نیاز نیست قابلیت سورت کردن رو داشته باشه فقط در صفحه ایندکس منو باشه برای دسته ها

5 - می خوایم افزونه رو بشناسه و برنامه نویس هردو اینها رو اماده کنه .. و یه چیزه کامل بهمون بده

6-برای صفحات سینگل چیز خاصی نمخوام یه عکسی می دم تقریبا مطابق همون می خوایم باشه . تنها چیزی که تو صفحه سینگل می خوایم قسمت نظرات ، و استایل قرار گیری

قالب رو یه چیزه ساده می خوایم اما یه زیبایی هم داشته باشه کلا یه چیزه ساده و زیبا

فقط می خوایم چند تا بنر تبلیغاتی هم بشه تو قالب به کار برد

قالب می تونه ابزارک داشته باشه می تونه هم نداشته باشه ما یه قسمت برای گفتگو انلاین می خوایم ، اگر این قسمت تعبیه بشه تو قالب یعنی مثلا تو هدر که نیاز به ابزارک اصلا نیست اما اگر نشه نیاز به ابزارک هست .

بسیار ممنون

موفق باشید

post-284-0-83952700-1343289577_thumb.png

ویرایش شده توسط kaboom
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

این خیلی خوبه که شما درک صحیحی از اونچه که میخواید داشته باشید دارید .

الان ظاهر ساده ، سبک و شیک رو بورسه و جذابتر هست .

یه قسمت هم برای نمایش سبد خرید توی صفحه اصلی در نظر بگیرید .

مورد آخر برای گفتگوی آنلاین از چی استفاده میکنید؟

و در آخر اضافه کنید که قابلیت کد پیگیری برای درخواست کاربرها رو داشته باشه و سه حالت ، منتظر ، بازبینی ، ارسال شده برای کالای سفارشی توسط مدیر برای لحاظ در قسمت پیگیری باشه .

همچنین در مورد فرم ثبت اطلاعات کاربر هم توضیح بدید .

مثلا

نام و نام خانوادگی

آدرس

کد پستی

تلفن

و ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله یه قسمت سبد خرید هم که ایشاا... باید تو صفحه اصلی باشه که مگم همه چیز بر میگرده به ذوق و هنر طراح ... البته من اون عکسهایی که قرار دادم فقط برای قسمت قرار گیری پست ها بود یعنی قسمت های دیگه رو قرار ندادم

گفتگو انلاین من خودم از برنامه ی banckle chat استفاده می کنم اگر چیزه بهتری مد نظرتون باشه هم خوبه و مشکلی نداره ... اما یه چیز پیچیده اینجور چیزا نمی خوام باشه

این سایتم سایت فروش برنامه های ایفون و ایپد هست ... یه افزونه خوب گالری هم دارم که به برنامه نویس می دم چون در صفحه سینگل می خوایم اسکرین شات بازی و برنامه ها رو قرار بدیم افزونه ای که مد نظرم هست اینه

http://codecanyon.ne...-plugin/2068683

حتی اگر بخواین می تونم طرح چیزهایی رو که می خوام رو بکشم و تو عکس بهتون نشون بدم.

اما در مورد افزونه باید عرض کنم که نیاز به اینجور چیز ها نمی باشد . یعنی من اصلا چیزه پیچیده نمی خوام که باعث باشه کار سخت تر شه .کالا که ثبت بشه تا چند ساعت بدش با از دفتر باهاشون تماس می گیرن و تایید می کنند. من نمخوام یه افزونه خیلی بزرگ حرفه.

فقط ممنون میشم از نظر قیمتی بهم بگید

ممنون

ویرایش شده توسط kaboom
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اگه خودتون طرح رو بکشین که کار راحتتره .

یک افزونه + یک قالب فکر نکنم کمتر از 100 تومن دیگه کسی انجام بده !

B)

چون واقعاً ارزش وقتش رو نداره .

حالا بعد از انجام کار باز تخفیف میدیم ;)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

البته من طرح ساده رو میکشم

من اصلا بحث قیمت نمکنم رضا جان .من نمگم زیاد میگه کسی .من فقط میخوام بدونم هزینه ی این چیزی که من مگم چنده نه مگم چرا گرون میگید چرا ارزون ..فقط یه قیمت می خوام همین .شما میگی 1 ملیون یکی دیگه 2 ملیون من میگم ممنون از لطفتتون.بحث سر گرونی یا ارزونی نیست .من فقط می خوام بدونم هزینه ی این کار چقدر هست همین .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ببخشید من منظورتون رو بد متوجه شدم ، معذرت میخوام .

متاسفانه قشر برنامه نویس و به شخصه خود من ، تا حالا هیچ وقت پیش نیومده ، مزد کار 100 درصدی خودمون رو بگیریم .

همیشه با مقایسه یک برنامه رایگان یا هر چیزی ، قصد تخریب رو داشتن ، و حتی یک چهارم هزینه معقول یک برنامه رو پرداخت نمیکنن .

والا کارگری سر میدون بیشتر در میاره !

* اینایی که گفتم منظورم شما نیست ، صرفاً یک درد دل بود .

البته من طرح ساده رو میکشم

همون که یک الگوی ساده بدید کفایت میکنه.

امیدوارم دوستان کمکتون کنند .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

البته من فقط می تونم کمک رایگان داشته باشم یعنی فرصت و توان درگیری در یک پروژه ی طراحی در توان من نیست ولی اگر تو دوستان علاقه مندی بود من تا حد ممکن در تنظیم کدهای مورد نیاز کمکش می کنم هر وقت هم کم آوردم بزرگان اینجا زیادند و پشتمون بهشون گرمه

اگر کسی طراح با سلیقه ایه و ابتکارات گرافیکی لازم رو داره روی کمک من هم برای کدهاش حساب کنه و کار این دوستمون رو دست بگیره

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...