رفتن به مطلب

برچسب ثابت برای تمامی مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام یه برچسب ثابت برای تمامی مطالبم داشته باشم که دیگه هروقت میخوام مطلب جدید ارسال کنم اون برچسب خودش بیاد بعنوان اولین یا آخرین برچسب اون مطلب قرار بگیره

مثلا واژه ی "فول آلبوم" رو میخوام بعنوان برچسب توی تمام مطالبم استفاده کنم اما مجبورم برای هر مطلب اینو توی قسمت برچسب ها وارد کنم!

آیا راهی هست که بشه این برچسب خودش اتوماتیک برای تمامی مطالب قرار بگیره؟؟؟

لینک به ارسال

بعضی از افزونه ها قسمتی دارند برای تنظیم برچسپ ها

به قسمت تنظیمات رفته و کلمات مورد نظر خورد را وارد کنید

شما چه افزونه ای استفاده میکنید

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال
بعضی از افزونه ها قسمتی دارند برای تنظیم برچسپ ها به قسمت تنظیمات رفته و کلمات مورد نظر خورد را وارد کنید شما چه افزونه ای استفاده میکنید

یعنی چی؟!! برچسب های خود وردپرس رو میگم

از افزونه ای در این مورد استفاده نمیکنم!

لینک به ارسال

دوست من این کار لازم نیست. شما میتونید برچسب مورد نظرتون رو توی متاتگ Keywords پوسته یا وبلاگ وردپرسیتون قرار بدید تا جستجوگر ها اون رو به عنوان برچسب کلی برای تمامی قسمت ها تشخیص بدن.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی ممنون من این کد رو گذاشتم اما الان بجای اینکه فقط واژه ی دانلود رو نشون بده عنوان پستم اضافه میکنه بهش!

میخوام فقط خود کلمه رو نشون بده و عنوان رو بهش اضافه نکنه چیکار باید بکنم؟!

لینک به ارسال

خیلی ممنون من این کد رو گذاشتم اما الان بجای اینکه فقط واژه ی دانلود رو نشون بده عنوان پستم اضافه میکنه بهش!

میخوام فقط خود کلمه رو نشون بده و عنوان رو بهش اضافه نکنه چیکار باید بکنم؟!

در کد مشخص هست

این بخش رو حذف کنید

.get_the_title($post_id)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...