رفتن به مطلب

نحوه طراحی قالب این سایت به چه صورت است ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام .

راستش یه چند تا سوال مختلف راجب این قالب داشتم برای هر کدوم نمیخواستم یه تاپیک جداگانه باز کنم ... برای همین تصمیم گرفتم که یک همچین عنوانی رو قرار بدهم و سوالاتم کامل در این تاپیک بپرسم .

قصد طراحی یک سایتی دقیقا عین همین سایت که لینکش در زیر قرار دادم ، دارم . اما خوب سوالاتی برام پیش اومده ::

لینک سایت

1- اسلایدری که در این سایت استفاده شده و هر آیتمی را به صورت جداگانه میاره چی هستش ؟

2- به چه صورت در صفحه اول سایتش فقط از "ابزارک " استفاده کرده ؟

3- وقتی که در صفحات داخلی سایت می شوم هر صفحه دارای یک بکگراند هدر خاص هستش . به چه صورت ایجاد شده ؟؟

لینک به ارسال

می تونید درباره موضوع شماره سه بییشتر توضیح بدید ؟؟؟ و اگر امکان داره مثالی بزنید و یا نمونه ای قرار بدهید ؟؟

لینک به ارسال

شما برای هر پست/صفحه زمینه دلخواه بزارید مثلا به اسم bg

بعد در هدر یک استایل داخلی تعریف می کنید و برای خاصیت background مقداری که در زمینه دلخواه قرار میدید که همون عکس پس زمینه هست رو فراخوانی می کنید

لینک به ارسال

من چطور میتوانم در صفحه اول سایتم تماما فقط ابزارک یا همان ویجت استفاده کنم ؟

مانند سایت زیر که بالا هم ذکر کرد :

http://www.hicargo.com

تمام صفحه اولش ویجت هستش ، سه تا بالایی یک اندازه و گزینه " view Detailes " دارند ، و سه گزینه پایین هم به یک اندازه هستند.

آیا باید در صفحه Index.php فقط از ویجت استفاده بکنم ؟ یا به نوع دیگر ؟

شما برای هر پست/صفحه زمینه دلخواه بزارید مثلا به اسم bg

بعد در هدر یک استایل داخلی تعریف می کنید و برای خاصیت background مقداری که در زمینه دلخواه قرار میدید که همون عکس پس زمینه هست رو فراخوانی می کنید

بیشتر میشود با یک مثال توضیح بدهید ؟؟ منظورتون استفاده از دستور add_post_meta هستش ؟ اگر ممکنه با مثال بگید ممنون میشم .

لینک به ارسال

در صفحه اول این سایت از پلاگینی به اسم " WYSIWYG Widgets " استفاده شده اگر امکان داره میشه بهم بگید این پلاگین چی هستش و کارایی به چه صورت هستش ؟؟ چون مربوط به همین تاپیک میشه سوال کردم ....

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز بدون نیاز به نصب پلاگین می تونید اینکار رو نیز انجام بدین

با اینحال این پلاگین که نام بردین بهتون این اجازه رو میده ابزارکهایی متنی عکسی یا هر مدیا دیگه ایی که دوست دارید بسازید و سپس از قسمت مدیریت ابزارکها در بخش مد نظر قرار بدین

لازمه این کار هم این هست آموزش ساخت ابزارک در سایت رو بخونید و برای قالبتون موقعیت ها ابزارک در صفحه اول رو تعریف کنید سپس از پلاگین استفاده کنید

لینک به ارسال

مرسی . ساخت ابزارک برای قالب رو خوندم و بلد هستم . ممنون بابت راهنماییتون . در پست شماره 5 در همین تایپک هم ممکن هستش توضیح بدهید ، راجب اینکه صفحه اول چطور کلا ابزارک هستش ؟؟ و هیچ مطلبی نداره ؟؟؟ و اینکه باید در صفحه index.php ابزارک قرار بدم ؟؟

ممکنه یه توضیح یا مثالی به همراه کد بدید ....

لینک به ارسال

این مربوط به طراحی هست

در صفحه اصلی هم ابزارک نیست

این یک نوع/شیوه طراحی هست

چه ابزارک چه حالت دستی یا گرفتن کویری برای نمایش خروجی

هیچ تفاوتی ندارد

برای تغییر صفحه اصلی فایل index.php را تغییر دهید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/2-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87/

لینک به ارسال

در صفحه اصلی هم ابزارک نیست

این یک نوع/شیوه طراحی هست

چه ابزارک چه حالت دستی یا گرفتن کویری برای نمایش خروجی

متوجه منظورتون نشدم ؟

مخصوصا اینکه میگید در صفحه اول ابزارک نیستش !!!یعنی پس ابزار نیست چی هستش ؟

لینک به ارسال

مبحث طراحی محدودیتی ندارد

میتواند به هر شکلی کنترل شود

آدرس آموزش ایجاد ابزارک هم قرار داده شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...