رفتن به مطلب

هدف وردپرس فارسی و پارسی چیست؟

پست های پیشنهاد شده

درود / خسته نباشـید

منابع تامین گروه های پشتیبانی

مثل وردپرس فارسی / پارسی چیست؟

اصلا" دلیل هزینه کردن و وقت گذاشتن در ازای هیـچ این دو گروه و گروه های مشابه چیست ؟‌

لینک به ارسال

اگه اینجا نبود فک کن چقد زندگی من یکی سخت می شد....

کمک به طراحان برنامه نویس ها سئو کار ها وبمستران و از همه مهمتر وردپرسی ها

مرسی از همشون

ویرایش شده توسط reazah
لینک به ارسال

آخه بالاخره هیچ چشم داشتی نباید باشه‌؟ :D با این روزگاری که من میبینم سازگاری نداره

لینک به ارسال

آخه بالاخره هیچ چشم داشتی نباید باشه‌؟ :D با این روزگاری که من میبینم سازگاری نداره

درود ...؛

اینروزا طرف میگه سلام میخواد که بخاطر سلام گفتنش بهش پول بدی, بعد یکی هم که پیدا میشه و داره درست و برای کمک به هموطنان درست کار میکنه اینطوری میگید ! :mellow:

موفق باشید. :)

لینک به ارسال

درود ...؛

اینروزا طرف میگه سلام میخواد که بخاطر سلام گفتنش بهش پول بدی, بعد یکی هم که پیدا میشه و داره درست و برای کمک به هموطنان درست کار میکنه اینطوری میگید ! :mellow:

موفق باشید. :)

حالا چرا بچه مردمو میزنی ؟ :D

عزیزم هنوز آدم های خوب پیدا میشن که البته خیلی هاشون تو انجمن وردپرس پارسی جمع شدن ... :wub:

لینک به ارسال

حالا چرا بچه مردمو میزنی ؟ :D

عزیزم هنوز آدم های خوب پیدا میشن که البته خیلی هاشون تو انجمن وردپرس پارسی جمع شدن ... :wub:

:mellow::D

لینک به ارسال

از نظر من کار بچه های ورد پرس فارسی با ورد پرس پارسی با هم فرقی نداره چون هدف هر دو تا گروه کمک و بر طرف کردن نیاز های وبمستران ایرانی هستش و باید به خاطر این کارشون دست تک تکشونو بوسید"این یه اصطلاح بود حالا از فردا نیوفتید دنبالشون که دستتونو میبوسیم :D "

حالا چون من ورد پارسی رو بر ورد پرس فارسی ترجیح دادم حضور دوست عزیز و استاد گرامیم عبدالماجد شه بخش هستش! همین :P

لینک به ارسال

بنظرم چنین گروهی توی ایران هر 500 تا یه دونه پیدا میشه که واقعا به کاربر ها اهمیت بده

من طراح های زیادی رو دیدم که فقط به منافع خودشون فکر میکردند که چجوری بتونن جیبشون رو پر کنند و کاربر براشون فقط به چشم $ بوده ...

باور کنید اینجا فقط انجمن پشتیبانی وردپرس هستش ولی الان انقدر محتواش وسیع شده و پیشرفت کرده که به غیر از وردپرس مسائلی رو که حتی به وردپرس هم مربوط نمیشه رو داره پوشش میده :D

لینک به ارسال

سلام

دوستان لطفا دارن ممنون

در مورد هدف که مشخص هست و بیشترش رو هم دوستان گفتن.

در مورد منابع هم سعی کردیم از دوستان خودمون کمک بگیریم. دوستانی که بعضا اصلا ایران نیستن ولی همیشه برای کمک میشه روشون حساب کرد. دوستان ما هیچ چشمداشتی ندارن. حتی اسمشون رو هم هنوز جایی نبردیم. و بزودی هم سعی میکنم حداقل با قرار دادن لوگوشون در سایت اصلی گوشه ای از زحماتشون رو جبران کنیم.

در مورد خود گروه هم از دانشجو تا معلم فقط سعی در کمک و توسعه دارن.

همیشه حق وردپرس در ایران ضایع شده و دوستانی که اصل درآمد و کارشون وردپرس بوده مظلوم واقع شدن و عده ای دیگه با دوز و کلک و اداعای واهی جای اونها رو گرفتن.

این انجمن هم گوشه ای از فعالیت های ماست. اکثر دوستان گروه ما کدنویس های فری لنس هستن که به اوپن سورس هم علاقه زیادی دارن. در کنار کار اصلی مون که برنامه نویسی هست و منبع درآمد بیشتر اعضا هم هست هر وقت زمان بیکاری پیدا کنیم به این انجمن و مسایل اون میپردازیم.

بهرحال اینقدر توی وب ایران دزدی و جاه طلبی زیاد شده که واقعا انجام همچین کارهایی شک برانگیز شده!

امیدوارم فرهنگ سازی هایی که از این انجمن شروع شده مثل کمک بدون چشم داشت و احترام به کپی رایت و کار گروهی بیشتر توی جامعه برنامه نویسان ایرانی جا بیوفته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...