7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام ؛

میخواستم بدونم چیکار کنیم ایندکس گوگل افزایش پیدا میکنه ؟

ایندکس گوگل همان ورودی گوگل هستش ؟

من در این سایت به بررسی سایتم پرداختم که فهمیدم ایندکس سایت بیشتر باشه سایت یعنی پیشرفت خوبی داره

urlrate.com خارجی هستش

urlrate.net فارسی شده خارجی هستش

نکته آموزشی : سایت های معروف رو داشتم بررسی میکردم که فهمیدم شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید نقش موثری دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آموزشی که نوشتم رو مطالعه بفرمایید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/442-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه جایی خوندم کلمات کلیدی رو اگر در یک صفحه بنویسیم و اون ها رو لینک بدیم به موضوعات سایت لینک بدیم بهتر از اینه که در مطالب از کلمات کلیدی استفاده کنیم.

یکی دیگه اینکه تگ های h1 یا h2 چی هستند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از کلمات کلیدی در پست ها خیلی موثر تر از هرجای دیگر هستند .

لطفا قبل از تاپیک زدن یا سوال پرسید یه سرچی بکنید ....

آموزش کاربردی تگ ها h :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/55-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-h1-%D9%88-h2/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شنیدم پینگ هم تاثیر زیادی داره ...

به موتورهای جستجو خبر بدهید که وبسایت شما به روز شده است.با استفاده از سیستم های گوناگون یا پلاگین های موجود برای سیستم مدیریت محتوای وبسایتتان به موتورهای جستجو از تغییرات سایت خودتان خبر بدهید.البته توجه داشته باشید پینگ زیاد و بدون هدف میتواند تاثیر منفی داشته باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منظور شما افزایش سرعت ایندکس هست ؟ یا خود ایندکس ؟

لطفا توضیحات خودتون رو کامل تر کنید , مچکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید