رفتن به مطلب

مشکل عجیب با آمارگیر histats

پست های پیشنهاد شده

سلام

آمارگیر histats سایت من یک مشکل عجیبی داره

توی صفحه ی اصلیش ( یعنی Summary ) همه چیز رو درست نشون میده ، تعداد آنلاین ها و تعداد بازدید ها و ...

اما توی بخش Traffic Sources یعنی داخل Referring Sites و Search Engines یا هیچ اطلاعاتی نشون نمیده ( میگه : There are no data for this site in the selected time range. ) یا اطلاعات کاملا غلط نشون میده ( مثلا ساعت 1 شب که تازه 1 ساعت هست آمار روز جدید ثبت شدن میگه ورودی های موتور جستجو 200 آی پی هست و 22 ساعت بعدش یعنی ساعت 11 شب بعدش که هنوز 24 ساعت یک روز کامل تموم نشده میگه تعداد ورودی های موتور جستجو 230 آی پی هست . یعنی میخواد بگه بین 12 تا 1 شب 200 نفر اومدن و بین 1 تا 11 فردا شب 30 نفر ! که این شکل آمار دادن یک بار هم تکرار نشده و تقریبا 3 روزه همین بساطه و تازه جالبتر اینکه اطلاعات روز های بعدش تقریبا کپی روز قبل هست ! )

من به صورت امتحانی یک آمارگیر دیگه اضافه کردم و کد جدید گرفتم و قرار دادم تا اگر مشکل از اون آمارگیر و کدش هست برطرف بشه اما این کد هم دقیقا مثل همون قبلی هست )

و جالب اینجاست که با همون اکانتی که این آمارگیر رو ایجاد کردم و الان مشکل داره ، یک آمارگیر دیگه برای یک سایت دیگه ایجاد کرده بودم و اون کاملا داره درست کار میکنه و این میتونه نشون دهنده ی این باشه که مشکل از سایت من هست نه آمارگیر . اما نمیدونم این مشکل چیه یا چه چیزی میتونه باشه تا دنبالش بگردم

اگر دوستان اطلاعی در این زمینه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

لینک به ارسال

بحث زمان هست

زمان شما براساس ساعت تهران هست

اما سایت مورد نظر براساس منطقه خودش یا GMT / UCT آمار را نمایش میدهد

لینک به ارسال

بحث زمان هست

زمان شما براساس ساعت تهران هست

اما سایت مورد نظر براساس منطقه خودش یا GMT / UCT آمار را نمایش میدهد

من خودم هم در ابتدا همین فکر رو میکردم ، اما با یک آزمایش معلوم شد که اینطور نیست

من با همون اکانتم یک کانتر کد دیگه ساختم و در سایتم قرار دادم و کانتر کد قبلی رو کاملا از سایتم حذف کردم . طبیعتا کد قبلی باید توی آمارش 0 نشون بده دیگه درسته ؟ اما الان من وارد همون امارگیر قبلی که میشم برای من نوشته ورودی گوگل 0 اما زیرش کوئری های سرچ شده رو آورده و تعداد بازدید از اونها و .. رو ثبت کرده !

اصلا معلوم نیست مشکل از سایت منه یا از histats . دیگه کد قبلی باید هیچ چیزی رو ثبت نمیکرد برای من

این لینک آمارگیر قبلیم هست ، خودتون هم یه نگاه بندازید

http://www.histats.com/viewstats/?act=2&sid=2308701

لینک به ارسال

من یک اکانت دیگه با ایمیل دیگری ساختم ( این اکانت رو از داخل وی پی اس ساختم تا اگر مشکلی با آی پی ایران داشت معلوم شود ) و ساعتش رو روی GMT / UCT قرار دادم . کانتر کدش رو هم داخل فوتر قالبم قرار دادم ( کانتر کدی که خود histats اون رو استاندارد نامیده ) اما باز هم هیچ اطلاعاتی از ورودی گوگل و سایت های لینک دهنده بهم نداده

لینک آمارگیر جدید : http://www.histats.com/viewstats/?sid=2551764&act=2&f=1

لینک به ارسال

دوستان کسی نمیدونه این مشکل به چه دلیلی میتونه باشه ؟

امکان داره با آی پی ایران مشکل داشته باشه ؟ آیا این مورد برای شخص دیگری هم پیش اومده داخل این سایت ؟

لینک به ارسال

با ورداشتن کد آمار قبلی آمارگیرتون به این سرعت از کار نمی افته مگر اینکه مسیرش از طرف سایتتون بسته بشه که با قرار دادن یک کد دیگه باز مسیرش بازه

پاسخ صحیحتون را هم فرمودند

لینک به ارسال

با ورداشتن کد آمار قبلی آمارگیرتون به این سرعت از کار نمی افته مگر اینکه مسیرش از طرف سایتتون بسته بشه که با قرار دادن یک کد دیگه باز مسیرش بازه

پاسخ صحیحتون را هم فرمودند

http://forum.wp-pars...ts/#entry118479

خب قبلا هم به همین شکل بود موقعیت زمانیش و مشکلی نداشت

حالا این مورد رو هم که بزاریم کنار ، اینکه آمارگیر جدید هیچ اطلاعاتی از ورودی های گوگل و سایت های لینک دهنده نمیده به خاطر چی میتونه باشه ؟ الان 3 روزه آمارگیر جدید روی سایته و هیچ آماری از ورودی ها نداده

لینک به ارسال

معمولا در اول سال میلادی مشکلاتی از این قبیل گزارش می شند که ظرف چند روز برطرف خواهند شد

لینک به ارسال

معمولا در اول سال میلادی مشکلاتی از این قبیل گزارش می شند که ظرف چند روز برطرف خواهند شد

بله این هم میتونه باشه

الان تونستم پیج شون در فیس بوک رو پیدا کنم ، یک پست زده بودند که دارند سیستم جدید رو تست میکنن و بعضی از اکانت ها احتمالا با مشکل مواجه شدند . حالا من داخل پیج شون کامنت دادم امیدوارم درستش کنند اکانتم رو . چون واقعا آمارگیر خوبی هستش و خیلی کمکم میکنه

لینک به ارسال

کلا در تعطیلات ژانویه تقریبا تمام تغییرات مهم سایتهای بزرگ جهان که در طول سال نمی شه انجامش بدن انجام می گیره ولی از اونجا که اونها ایرانی نیستند قطعا قبل از اتمام تعطیلات سال نو (5 یا 6 روز دیگه) همه چیز عادی خواهد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...