• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
wp-user

2 افزونه ی آمار در کنار هم

10 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

دوستان میخواستم بدونم اگر 2 افزونه ی آمارگیر رو در کنار هم فعال داشته باشیم مشکلی پیش نمیاد؟ (از نظر فشار بر روی سرور و صحیح بودن آمار و اطلاعات عرض می کنم و یا چیزهای دیگر)

برای مثال دو افزونه ی wp Statistics و WP SlimStat

ویرایش شده در توسط faver
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب سوال شما مشخصه.

اگر هاست معمولی استفاده میکنید نیاز هست که وردپرس خودتون رو بهینه داشته باشید. و نصب دو آمارگیر در کنار هم توصیه نمیشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست vip هست و معمولی نیست!

در کل اگر هر مشکلی به وجود میاد رو ذکر کنید ممنون میشم.

لطفا کسانی که در این مورد اطلاعات کامل دارن نظرشونو به اشتراک بذارن :)

ویرایش شده در توسط faver
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز از نظر من برای آمار به پلاگین احتیاجی نیست .

با چند خط کد میشه آمار پست ها ، پر بازدید ترین ها ، محبوب ترین ها و ... رو استخراج کرد و در قالب به نمایش گذاشت

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هم دیتابیس و هم رم را درگیر می کنند

مشکل دیگه ای که نباید پیش بیاد

این مشکل هم در صورتی خودش رو نشون می ده که بازدیدتون بالا بره و حجم اطلاعات ذخیره شده در دیتابیستون زیاد شده باشه

استفاده همزمان دو افزونه استیت چه لزومی داره؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باعث استفاده بیشتر از منابع سرورتون میشه . بنابراین استفاده حتی یکیش هم توصیه نمیشه . به جاش میتونید از سایت های امار مثل وبگذر یا های استات و یا حتی گوگل آنالیتیک استفاده کنید .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده همزمان دو افزونه استیت چه لزومی داره؟

به این دلیل که هم یه مقایسه ای بین آمار بشه و هم امکاناتشون مکمل هم بشن

به جاش میتونید از سایت های امار مثل وبگذر یا های استات و یا حتی گوگل آنالیتیک استفاده کنید .

وبگذر که خب جای بخث خوشو داره ولی افزونه ی های استیت و افزونه ی Google Analyticator با اینکه آمار دانلود بالایی دارند ولی امتیاز 1 هم زیاد گرفتن که نشون میده خیلی ها راضی نبودن!

به نظر شما کاملترین و سبک ترین افزونه چیه؟!

اگر این افزونه ها سنگین هستن پس چرا خیلی از سایت های بزرگ ایران از ابزار های آنلاین همچون وبگذر استفاده نمیکنن؟! (یعنی میخوام بگم پس چجوری آمار خودشونو ثبت میکنن؟)

ویرایش شده در توسط faver
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینطور که من منظور smj soft عزیز رو متوجه شدم ایشون منظورشون استفاده از وبسایت های histats و گوگل آنالایز بود ، نه پلاگین های آماری

و همونطور که جناب فخار گفتند ، استفاده از پلاگین آماری مشکلاتی رو در بازدید های بالا به وجود میاره . این مورد رو من خودم کاملا تجربه کردم و باعث افت سرعت تا حد داون شدن هاست هم رسید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من میخوام بدونم که سایت های بزرگ ایرانی که وردپرسی هستن (مثل خیلی از سایت های دانلود) ، آمارشون رو از کجا میگیرن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز هیچ کس به طور مطمئن و دقیق نمی تونه ادعا کنه که آمار صحیح بازدید سایتی را داره

هم خود وردپرس مشکلاتی در برگردوندن اطلاعات آماری داره و در سایتهای مختلف و صفحات مختلف جوابهای متناقضی رو از دیتابیس بر می گردونه و هم سایتهای آمارگیر ترافیک و امکان اینکه واقعا سایتی را به صورت ثانیه ای زیر نظر بگیرند ندارند (خود سایتها هم کشش چنین رصدی را ندارند) در نتیجه طی یک گردونه زمانی و با فرمولی که خودشون می سازند از سایت ها گزارش می گیرند و بنا به قانون احتمالات برای مابقی دقایق یک ساعت بازدید را حدس می زنند و و با نقاط به دست آمده نمودارهایی را می کشند

مسلما هرجای یک نمودار مختصاتی داره در نتیجه کاربر احساس می کنه داره یک آمار دقیق رو بررسی می کنه در صورتی که به ندرت اینطوریه افزونه آماره را اگر به روز رسانی های آخرش را انجام داده باشید به نظر من بهترین گزینه فعلی است

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masiha_148
      سلام من دنبال افزونه بودم برای نمایش اخبار با بازدید بالا از چندین دسته...
      چند افزونه رو تست زدم،مشکلاتی داشتند مثلا میومد اخبار پربازدید رو نشون میداد سایت اما خود پربازدید ها مرتب نبودم مثلا خبر اول 40 بازدید خبر دوم 90 بازدید
      خبر سوم 60 بازدید.
      ترتیب نمایش فکر کنم بر اساس دسته خبر بود...
      میشه افزونه ای معرفی کنید اخبار رو با عکس شاخصشون نمایش داد بر اساس آمار بازدید برای کل دسته ها....
      پولی هم بود عیب نداره
    • توسط ZaRaTaN_0
      سلام خدمت اساتید بزرگ.

بنده تازه کار با وردپرس رو شروع کردم  و سایتی با قالب تک صفحه ای در اختیار دارم و چون کار ما تبلیغات هستش افزونه های آمار سایت رو دیدم اما همگی فقط امار بازدید رو نشون میدن

سوالی که دارم اینه ک آیا افزونه ای هستش که نشون بده بازدید کننده داخل صفحه روی چه لینکی یا بنر یا قسمتی کلیک میکنه  ؟!
      عرض کردم بخاطر تبلیغاتی بودن سایت بسیار حائز اهمیت هستش که بازدیدکننده روی چه لینکی بیشتر کلیک میکنه

و براش جذابیت داره  و  بنابر اون امار بر روی بقیه لینک های برای جذاب تر شدن بیشتر کار بشه.

متاسفانه بعد از دو روز گشت و گذار چیزی پیدا نکردم خیلی ممنون که وقت گذاشتید .
    • توسط omidextra
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم سایت وبگذر امار دقیق سایت ما رو میده یا نه 
      سایت من بعضی اوقات افراد انلاینش به ۳۰ نفر هم میرسه برای همین فکر کنم اشتباه باشه اینم آدرس سایتمه
      mobolight.ir
    • توسط S A J J A D
      سلام به همه دوستانی وردپرسی بعد از مدت هاااا دوباره اومدیم به انجمن
      چند (6-7) ماهه که سایتی رو بالا اوردم با موضوع اس ام اس ، که البته فقط به اس ام اس تکیه نکردیم و بخش های مثل عکس های خنده دار و همچنین کلیپ ها روی اوردیم ، 1-2 ماه پیش آمار سایت خوب داشت رشد می کرد و ب 1500 آی پی رسیده بود الان چند وقتیه شاید تقریبا 1 ماه بازدید سایت خیلی افت کرده یعنی جوری شده به 500 آی پی هم بزور میرسه ، ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند که مشکل از چی می تونه باشه ، در ضمن یه نکته هم در مورد پستا بگم که هیچ تغییری در روش پست زدن عوض نشده ، یعنی همون جوری که بازدید بالا بوده ، همون جوری مطالب زده شده (نیمه اختصاصی)
      ممنون