رفتن به مطلب

undefined function

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

داخل یک قالب برگه(myform.php)، یک فرم ساختم و اطلاعاتش رو POST میکنم توی یک فایل دیگه (mypost.php)

حالا توابع وردپرس رو اون فایل مقصد نمیخونه! یعنی نمیتونم هدر رو با get_header صدا بزنم.

برای تست، اومدم اکشن فرم رو به همون صفحه خودش دادم. دیدم عجیبا! باز هم پیغام میده که اون بالا تابع هدر برام نامفهومه!

اصلاً هدف ساختن یک فرم ساده با 3 تا پارامتر هست (روز و ماه و سال) که کاربر وقتی اون رو انتخاب کنه، آرشیو مطالب مربوط به اون تاریخ براش بیاد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

به جای get_header از توابع فراخوانی خود php استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه .

از این توابع

<?php
include " your file address ";
// یا
require " your file address ";

?>

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

رضا جان ممنون ^_^

اما الان پیغام خطا یک خط جابجا شد.

یعنی فایل هدر رو میخونه. به همون اولین تابع وردپرسی موجود در فایل header.php که میرسه متوقف میشه: undefined function

کد فرم من اینطوریه:

<form action="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/listarch.php" method="post" id="archform">
....
<input type="submit" id="frmarc" value="نمایش">
</form>

این فرم به هرجا که اطلاعات رو میفرسته، اون صفحه مقصد نمیتونه تابع های وردپرس رو بفهمه.

حتی وقتی اکشن رو به صفحه خود فرم نسبت میدم، توی بارگزاری بعد از سابمیت، خود همین صفحه هم دیگه نمیتونه توابع وردپرس رو اجرا کنه.

:huh:

ویرایش شده توسط Light Moon
لینک به ارسال

من یه چیزی متوجه شدم. شاید دلیل مشکلم باشه :D

وقتی قالب برگه رو مستقیم آدرسش رو بزنیم بیاد، تابع های وردپرس رو اجرا نمیکنه. اما وقتی بصورت لینک یک برگه از خود سایت وردپرس بازش کنیم همه کدها اجرا میشن.

حالا من وقتی توی فرم سابمیت میکنم عیناً کارش مثل باز کردن صفحه مقصد با زدن آدرس هست.

میتونه مشکل از این باشه ؟

لینک به ارسال

خوب قالب برگه به تنهایی که قابلیتی نداره اون قالب وقتی منتشر می شه از طریق موتور وردپرس فعال می شه

اما اگر می خواهید اکشن فرمتون در اون برگه اجرا بشه و فقط نیاز به خوندن یکی دو تابع از وردپرس را دارید می تونید با احضار header موتور مشکلتون رو حل کنید یعنی در ابتندای صفحه بگذارید

<?php
define('WP_USE_THEMES', false);
require('/home/yoursite/public_html/wp-blog-header.php');?>

که نشانی باید با نشانی روت سایتتون جابجا بشه

و بعدش می تونید توابع وردپرس را در صفحه ای خارج از موتور وردپرس اجرا کنید

لینک به ارسال

ممنون آقای فخار

فایلی که شامل فرم هست، یک قالب برگه هست. که به قول شما وقتی از سمت وردپرس فعال میشه همه چیز درسته.

فایل مقصد یک فایل خام php هست. که اطلاعات ارسالی از مبدأ رو اینجا میخوام به نمایش بذارم.

حالا برای اینکه این فایل مقصد توابع وردپرس رو اجرا کنه نمیدونم چه کنم!

کدی که گذاشتین رو متوجه نشدم باید توی کدوم فایل درج کنم.

برای همین توی فایل مقصد گذاشتم اما جوابی نگرفتم.

هدف من از اینکار ساختن یک آرشیو پویا هست که کاربر روز و ماه و سال رو وارد کنه و مطالب مربوط به اون آرشیو براش بیاد.

اگر توابع کار نکنه نمیتونم کوئری بسازم و عنوان مطالب رو بنمایش دربیارم.

حالا اگر روشی دیگه وجود داره که به نتیجه برسه، این رو بیخیال شیم. (احتمال میدم با jQuery بشه)

ممنون

لینک به ارسال

با گذاشتن کد می تونید کوئری بگذارید و می تونید هم فایل مقصد را هم اول قالب سازی کنید و بعد از طریق برگه ها منتشرش کنید و نشانی برگه منتشر شده را به عنوان اکشن بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...