• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
aftabit

به روز رسانی وردپرس انگلیسی به فارسی

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

این فروم چه جای خوبیه

من بار اول روی هاستم وردپرس انگلیسی ریختم

بعد که قالب رو بارگذاری کردم دیدم بخاطر انگلیسی بودن مدیریت ، راست چینی بهم ریخته

اومدم پوشه هارو جایگزین کردم

اما ازون به بعد مدیریت بهم ریخته است

الان هم نمیدونم عایا با به روزرسانی به نسخه جدید که میخاد بیاد اوضاعم بهتر میشه؟

به خاطر سرعت مزخرف اینترنت حوصله دوباره کاری رو ندارم

مخصوصن که با اینکار خیلی ازجستجو هایی که به صفحه م میرسه بی نتیجه میشه

پیش از اینکه وردپرس قبلی رو از هاست مزخرف پارس پک بذارم رو هنترز بکاپ گرفته بودم

وقتی برگردوندم دیدم دستی میذاشتم همه پستارو به نفعم بود

اونجوری همش ارور و ...

مشکل من راه حلی داره

یا یه خونه تکونی اساسی میخاد

به صفحه افزونه جلالی تو وردپرس هم که میرم میگه نمی تونی شما اینو دانلود کنی یه برنامه ای کم داری

و اینکه من که بایداز محدودیت شکن استفاده کنم

چرا این ارور میادوقت پست گذاشتن :

Method Not Implemented

GET to /index.html not supported.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مثلن همین جا خواستم پست بذارم ارور اومد

و خواستم پاسخ بدم روی پاسخ که کلیک کردم یک عکس .... اومد بخاطر ..شکنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس رو از مخزن وردپرس دانلود کرده و به صورت دستی نصب و یا آپدیت کنید احتمالا مشکلتون حل میشه .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه مشکل سرعت اینترنت دارید میتوانید از آپلود سریع وردپرس استفاده کنید.

یه فایل php هست که داخل هاست خودتون اپلود میکنید بعد آدرس فایل رو توی مرورگر وارد میکنید. همون لحظه آپلود میشه.

نمیدونم اساتید کدام مخزن رو پیشنهاد میکنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.