رفتن به مطلب

سوال در مورد ثبت چند دامنه برای یک شناسه nic.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان برای پروژه هایی که ممکنه بهمون بخوره و ممکنه هر کدوم برای یه جا باشه

یکی سایت شخصی، یکی شرکتی و .....

برای این موارد اگر دامنه IR مورد نیاز باشه کدوم یکی از این موارد درست تره ؟

1) بهتره برای کارای پی گیری های آتی اش تو شناسه ای که برای خودم تعریف کرذم دامنه ها رو اضافه کنم؟ یعنی دامنه ها به اسم خودم باشه

2) یا برای هر پروژه که دامین ای ار می خواد یه شناسه جدید به اسم خودشون ثبت کنم؟

میخوام از نظر قانونی در اینده به مشکل برنخورم

راه اول جون از نظر پشتیبانی و پی گیری کار با ایمیل خودم ثبت شده فکر میکنم بهتر باشه اما نمیدونم از نظر قانونی منعی داره یا خیر؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بخش خرید مکان مطرح کردن سوال نیست.

ولی اگر شما میخواید از نظر قانونی به مشکلی برنخورید ،‌ باید از خود اشخاص حقوقی / حقیقی بخواید شناسه nic بسازن و Domain Holder خود شون باشند.

ولی چون شما پشتیبان آنها هستین ، اگر تمایل داشته باشید امکانش هست که اکانت خود تون رو با دامین هماهنگ کنید تا دسترسی به Name Server دامین ها در صورت نیاز داشته باشید.

یعنی کاری که اکثر شرکت های هاستینگ انجام میدن.

لینک به ارسال
دوست عزیز بخش خرید مکان مطرح کردن سوال نیست.

ولی اگر شما میخواید از نظر قانونی به مشکلی برنخورید ،‌ باید از خود اشخاص حقوقی / حقیقی بخواید شناسه nic بسازن و Domain Holder خود شون باشند.

ولی چون شما پشتیبان آنها هستین ، اگر تمایل داشته باشید امکانش هست که اکانت خود تون رو با دامین هماهنگ کنید تا دسترسی به Name Server دامین ها در صورت نیاز داشته باشید.

یعنی کاری که اکثر شرکت های هاستینگ انجام میدن.

ن

ببخشید بله مثل اینکه سوالم رو جای درستی نپرسیدم

عذر خواهی میکنم

ممنون پاسخ دادید دوست من

لینک به ارسال

) بهتره برای کارای پی گیری های آتی اش تو شناسه ای که برای خودم تعریف کرذم دامنه ها رو اضافه کنم؟ یعنی دامنه ها به اسم خودم باشه

بله این مورد بهتره چون بسیاری از کاربران نمیدانند چه کنند و خرابکاری مشه

کسی درخواست داد انتقال دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...