• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
The Gladiator

سوال در مورد ثبت چند دامنه برای یک شناسه nic.ir

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان برای پروژه هایی که ممکنه بهمون بخوره و ممکنه هر کدوم برای یه جا باشه

یکی سایت شخصی، یکی شرکتی و .....

برای این موارد اگر دامنه IR مورد نیاز باشه کدوم یکی از این موارد درست تره ؟

1) بهتره برای کارای پی گیری های آتی اش تو شناسه ای که برای خودم تعریف کرذم دامنه ها رو اضافه کنم؟ یعنی دامنه ها به اسم خودم باشه

2) یا برای هر پروژه که دامین ای ار می خواد یه شناسه جدید به اسم خودشون ثبت کنم؟

میخوام از نظر قانونی در اینده به مشکل برنخورم

راه اول جون از نظر پشتیبانی و پی گیری کار با ایمیل خودم ثبت شده فکر میکنم بهتر باشه اما نمیدونم از نظر قانونی منعی داره یا خیر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بخش خرید مکان مطرح کردن سوال نیست.

ولی اگر شما میخواید از نظر قانونی به مشکلی برنخورید ،‌ باید از خود اشخاص حقوقی / حقیقی بخواید شناسه nic بسازن و Domain Holder خود شون باشند.

ولی چون شما پشتیبان آنها هستین ، اگر تمایل داشته باشید امکانش هست که اکانت خود تون رو با دامین هماهنگ کنید تا دسترسی به Name Server دامین ها در صورت نیاز داشته باشید.

یعنی کاری که اکثر شرکت های هاستینگ انجام میدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز بخش خرید مکان مطرح کردن سوال نیست.

ولی اگر شما میخواید از نظر قانونی به مشکلی برنخورید ،‌ باید از خود اشخاص حقوقی / حقیقی بخواید شناسه nic بسازن و Domain Holder خود شون باشند.

ولی چون شما پشتیبان آنها هستین ، اگر تمایل داشته باشید امکانش هست که اکانت خود تون رو با دامین هماهنگ کنید تا دسترسی به Name Server دامین ها در صورت نیاز داشته باشید.

یعنی کاری که اکثر شرکت های هاستینگ انجام میدن.

ن

ببخشید بله مثل اینکه سوالم رو جای درستی نپرسیدم

عذر خواهی میکنم

ممنون پاسخ دادید دوست من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

) بهتره برای کارای پی گیری های آتی اش تو شناسه ای که برای خودم تعریف کرذم دامنه ها رو اضافه کنم؟ یعنی دامنه ها به اسم خودم باشه

بله این مورد بهتره چون بسیاری از کاربران نمیدانند چه کنند و خرابکاری مشه

کسی درخواست داد انتقال دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری