• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
javadth

غیر فعال کردن بخش broken link checker افزونه all in one seo

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بخش broken link checker افزونه all in one seo خیلی به سایت من فشار میاره

چطور میتونم غیر فعالش کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این امکان در کدوم بخش از افزونه فعال است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نتونستم پیداش کنم

پیام خاصی جایی نمایش داده نمی‌شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chiften
      سلام . آیا افزونه ای هست تا لینک های دانلود رو به ایمیل ارسال کنه و بتونیم زمان براش تعیین کنیم مثلا هر 5 ساعت یک بار کاربر بتونه لینک درخواست بده و نتونه همه مطالب رو یکجا دانلود کنه و بره ؟؟
      یا راهی شبیه به این که دسترسی به لینک های دانلود سایت رو براش محدود به زمان کنه
      مثلا لینک داینامیک بسازه و محدودیت در تعداد در روز داشته بایه یا …
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط mamin
      سلام 

من از افزونه flag icon استفاده میکنم ولی نمیخوام پرچمارو نشون بده برای زبان ها، فقط بالای هدر مثلا اینجوری نشون بده >> fa/en 
      یه همچنین چیزی...
      یا فرضا مثل این سایت

کسی افزونه ای یا کدی سراغ داره برای این منظور؟

بدنبال افزونه ای هستم برای یک سایت ترجمه مانند سایت http://irantypist.com
      کاربر و مترجم در سایت ثبت نام کند
      کاربر فایل خود را ارسال کند و با توجه به تعداد صفحات ترجمه و غیره کل هزینه آنرا پرداخت کند یا درصدی بعنوان بیعانه بپردازد (هزینه بعد از بررسی توسط کارشناس سایت یا مترجم در پنل کاربر نمایش داده شود)
      سپس مترجمان لیست فایل ها برای ترجمه را مشاهده کنند و پس از بررسی فایل مورد نظر ، بعنوان مترجم ؛ آن فایل را انتخاب کنند (اگر مترجمی فایلی را برای ترجمه انتخاب کرد آنگان دیگر مترجمان آن فایل را  در لیست فایل های آماده ترجمه مشاهده نکنند) و پس از ترجمه فایل در پنل کاربر آپلود شود و پس از پرداخت مابقی هزینه (در صورت پرداخت بصورت پیش پرداختی) بتواند انرا دانلود کند.
    • توسط motahhari
      سلام
      من برای ساختن دیتابیس رزومه فارغ التحصیلان و دانشجویان یه دانشگاه، نیاز به یک افزونه دارم که بشه برحسب سال ورودی و رشته مثلا دسته بندی کرد و فرد با ثبت نام بتونه رزومه ها خودشو وارد کنه یا حداقل ما وارد کنیم.
      چیزی مناسب این کار میشناسید معرفی کنید؟