رفتن به مطلب

برخورد قاطع مدیران با کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

انجمن وردپرس پارسی سعی کرده در یکسری از موارد پیشرو و ثابت قدم باشه.

هیچوقت سعی نکردیم از گروه و فعالیت هامون تعریف تمجید کنیم و قضاوت رو همیشه به عهده دیگران گذاشتیم.

برای جلوگیری از افت کیفیت انجمن یکسری از قوانین وضغ شده که دوستان گروه با قدرت در اجرای این قوانین اهتمام دارن.

مثل بستن تاپییک هایی که ناقض کپی رایت هست و یا جلوگیری از اسپم.

در عین حال همیشه سعی کردیم در زمان های که به دست میاریم کارهای انجمن رو جلو ببریم و مهمتر از همه پاسخگوی دوستان باشیم.

شاید مشکلات روزمره گی بعضا باعث کند شدن رویه کارهای بشه. مثل انتشار "بسته پارسی ساز" و یا "برگزاری همایش" اما هیچوقت از لیست کاری ما حذف نمیشه و مطمئن باشید پیگیری ها همیشه ادامه داره و در اولین زمانی که بتونیم اونها رو اجرایی میکنیم.

اما این همه نوشتیم برای چی؟

متاسفانه با اینکه خیلی از دوستان این موارد رو میبینن و میدونن اما هستن کسانیکه از روی نادانی و ناآگاهی حرف هایی رو میزنن که مثلا باعث ناراحتی و دلسردی ما بشن.

مثلا وقتی باهاشون برخودری میشه و یا تاپیکی بسته میشه در تاپیک یا پیام خصوصی به دنبال توهین و شلوغ کاری هستن.

آقا/خانم نامحترم

گروه وردپرس پارسی بازهم با قدرت رویه کاری خودش رو ادامه میده و صحبت های شما پشیزی ارزش نداره

این تاپیک رو هم زدیم تا برای کسانیکه در اینده هم میخواین این کار رو انجام بدن از قبل جوابمون رو داده باشیم

شما فقط به خودتون صدمه میزنید چون از انجمن اخراج میشین و باید در سایت های دیگه روزها منتظر جوابی باشید که معلوم نیست مشکل شما رو حل کنه یا خیر.

نمونه این نوع انسان هایی که تربیت و شخصیت خانوادگیشون رو به رخ ما میکشن در پیوست اومده.

با آرزوی توفق روزافزرون برای همراهان

post-1-0-82280900-1388226734_thumb.png

post-1-0-01417600-1388226831_thumb.png

لینک به ارسال

مرتضی جان ؛ داداش اینجور آدما زیادن نمیخواد تو فکرش بری ;) پسوند عقده ای رو برای اینجور آدما قرار دادن

اگه کاربران تازه وارد بیان صفحات قوانین و صفحات دیگه ای که لطف کردی رو بخونن بعد بیان تاپیک بزنن هیچ مشکلی پیش نمیاد - متاسفانه زحمت خوندن قوانین رو هم به خودشون نمیدن

لینک به ارسال

همیشه در برابر خوبی های یه سری شرارت ها وجود داره که بخوان سنگ زیر پاشون بزارن . این اولیش نیست ...

آقا مرتضی پیشنهاد میکنم ایمیل خاطیان رو اینجا بگذارید تا شناسایی بشن و کاربرا بشناسنشون .

منم از این به بعد کسی که بی احترامی کرد ایمیلش رو تحویل میگیرم سایتش رو ساسپند شده تحویل میدم . ( جهت اطلاع عقده ای ها )

لینک به ارسال

اقا من یه مثال میزنم به کسی بر نخوره :D

" میگن سگ هر چی پارس کرد تو کاریش نداشته باشی رراهشو میکشه و میره " <_<

لینک به ارسال

درود. این یارو مشکوک میزنه غیر ممکنه که از برخورد کسی ناراحت شده باشه چون اینجا تنها انجمنی هست که طوری توضیح میدن که هر کاربری متوجه بشه. و چیزی که نوشته که کلاس گذاشت و این حرفها من که تا حالا اینجا ندیدم کسی بخواد کلاس بذاره.من تا حالا اینجا هیچ ارسالی نکردم که بدون جواب بمونه و همیشه هم یک راهی پیدا شده.

در مواردی که توی انجمن اسپم ببینم سعی میکنم پاسخی ارسال نکنم. مثلا شاید در مورد موضوع خرید و فروش باشه و مدیران تشخیص میدن که ارسال رو حذف کنن یا به قسمت مربوطه انتقال بدند.ولی اگه چنین توهینی مثل این شخص بی ادب ببینم حتما همونجا جوابش رو میدم.

اقا من یه مثال میزنم به کسی بر نخوره :D

" میگن سگ هر چی پارس کرد تو کاریش نداشته باشی رراهشو میکشه و میره " <_<

سگ واق واق میکنه پارس نمیکنه. پارس اسم کشور ایران است.

لینک به ارسال

سلام مدیر عزیز ، آقا مرتضی

امیدوارم دیگه از این موارد تکرار نشه !!!!!!!!!!!!!!!

شـخـصیت چیز بسـیـار ارزشـمــــندیســــت !

لینک به ارسال

مرتضی جان شما ناراحت نشید از این آدما فراون دور و برمون دیده می شند که باید محلشون نگذاشت و فقط اخراجشون کرد.

لینک به ارسال

آدم هیچ وقت به دوستش و یا کسی که بهش کمک کرده بی احترامی نمیکنه.

کسای که اینجا به آقایون زحمت کش حرفی میزنن از سر شناخت نداشتن هست.

دوستان عزیز ناراحت نشین. خودشون کم کم میشناسن و به اشتباهشون پی میبرن ;)

من وقتی تازه وارد این فرم شدم، صفر مطلق بودم توی وردپرس. اما حالا با کمک عزیزانی که بدون چشم داشت وقت گذاشتن و صبورانه به همه سوالات و مشکلات من (حتی سوالات تکراری) جواب دادن، برای خودم درآمدی ایجاد کردم و واقعاً ممنونم از همه اعضا. :wub:

به اندازه توان خودم هرکمکی از دستم بر بیاد با افتخار برای این انجمن انجام میدم. ^_^

به امید موفقیت روز افزون برای همه بچه های وردپرس پارسی

لینک به ارسال

البته این خوبش هست

در پیام خصوصی ما در حد توهینهای خیلی بد هم داشتیم

که بن شدند

اکثرا هم برای اسپم ارسال کردن عضو میشن

لینک به ارسال

متاسفانه من هم برخوردهای مشابه داشتم

چند وقت پیش توی یک نمونه اش چند تا از دوستان طرفداری کرده بودند جناب پارسا زحمت کشیدند پستش رو بستند

ای کاش کاربرانی که برای رفع مشکلشون به این انجمن ها می آن فقط در نظر داشته باشند کسی که راهنمایی می کنه اگر فرصتش را بجای حل مشکل اونها صرف (نمی گیم کار و پول در آوردن) مطالعه آزاد بکنه چقدر به نفعشه

و فقط قدرشناس بودند

به شخصه از دوستان اینجا چیزهای زیادی آموختم که ارزشمند ترین داشته هامه

سه نکته کوچک :

1. بی احترامی بخیل و چشم تنگ همیشه نشانه موفقیت طرف مقابله نه شکستش

2. ادب مرد به از دولت اوست

3. خوشا بحال مدیران اینجا که ادب و دولت را با هم دارند

لینک به ارسال

عجب!

1. اینجا تنها انجمنیه که مدیراش کاملا با احترام با کاربر برخورد میکنن.

2. هر سوالی تا الان پرسیدم بی هیچ چشمداشتی پاسخمو گرفتم.

3. تنها انجمنیه که مدیرانش حتی پاسخ پیغام خصوصی کاربر رو هم میدن و این یعنی نهایت احترام به کاربر

از اینجور آدما توی تمام سایت ها و انجمن ها پیدا میشه،توی تمام کشورها،که متاسفانه مثل اینکه توی کشور ما بیشتره (طبق چیزایی که تا الان دیدم)

به حال اینجور اشخاص فقط باید تاسف خورد و بس

امیدوارم هیچکدوم از ما جزو این گروه از کاربرا نبوده و نباشیم.

فقط خواستم بگم از این انجمن راضیم و هرکاری که از دستم بر بیاد برای پیشفرتش انجام میدم.

و همینجا هم از تمام مسئولینش،مخصوصا آقا مرتضی و آقا پارسا و آقا ایمان و ... تشکر ویژه دارم چون به شخصه در حق من که خیلی لطف کردن در حق بقیه رو نمیدونم ;)

لینک به ارسال

مریضن انگار بعضیا !! شعورتون چرا نمیرسه آخه ؟!

طرف اومده انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی راه انداخته و کلی افزونه رایگان داده بیرون . کلی داره وقت میذاره . بفهمید خوب . نوکر من و شما هم نیستن که طلب کارن بعضیا . والا اگر عشق و هلاقه مدیران این انجمن به وردپرس و دنیای متن باز نبود ، میزدن تو یه کاری که درامد بیشتری براشون داشته باشه .

هیچ کی تو این دوره زمنه برای ادم مفت کار نمیکنه . پس وقتی رایگان شما رو راهنمایی میکنن ، درک کنید و احترام بذارید . تشکر نهایت احترامه .

لینک به ارسال

اینجا ایرانه دیگه!!!!

اونوقت اسم خودمونو گذشت نژاد با تمدن و افتخار میکنیم که آریایی هستیم؟؟

یک دوست داشتم میگفت میخ آهنی نرود بر سنگ

!

لینک به ارسال

دلیلش چی بوده که ایشون با این لحن با شما حرف زده ؟؟

بنظرم منطقی نیست و انگیزه ایشون رو از این کار نمیفهمم ...خوب هر انجمنی یه قوانینی داره که باید رعایت بشه قانون برای همه یکسانه کاربر همیار و مدیر و کاربر تازه کار نداره ...

لینک به ارسال

این جور موارد در همه سایت ها پیش میاد هم از بی جنبگی افراد هست و هم ممکنه ا روی دشمنی باشه هرچقدر افراد دشمن بیشتری داشته باشند یعنی قدرت زیاد تری دارند و بقیه چشم دیدنشون رو ندارند. امیدوار پیشرفت روز افزون انجمن و وردپرس پارسی

لینک به ارسال

واقعا برای اینجور آدما متاسفم.

آقا مرتضی و بقیه و حتی خودم تعهدی نداریم که به سوالات جواب بدیم.

دوست داریم و کارمون این شده.

این شخص لیاقتش از محل گذاشتن هم کمتره.

به امید پیشرفت روز افزون انجمن و وردپرس پارسی و دوستان

هیچ کی تو این دوره زمونه برای ادم مفت کار نمیکنه . پس وقتی رایگان شما رو راهنمایی میکنن ، درک کنید و احترام بذارید . تشکر نهایت احترامه .

عجب!

1. اینجا تنها انجمنیه که مدیراش کاملا با احترام با کاربر برخورد میکنن.

2. هر سوالی تا الان پرسیدم بی هیچ چشمداشتی پاسخمو گرفتم.

3. تنها انجمنیه که مدیرانش حتی پاسخ پیغام خصوصی کاربر رو هم میدن و این یعنی نهایت احترام به کاربر

از اینجور آدما توی تمام سایت ها و انجمن ها پیدا میشه،توی تمام کشورها،که متاسفانه مثل اینکه توی کشور ما بیشتره (طبق چیزایی که تا الان دیدم)

به حال اینجور اشخاص فقط باید تاسف خورد و بس

امیدوارم هیچکدوم از ما جزو این گروه از کاربرا نبوده و نباشیم.

فقط خواستم بگم از این انجمن راضیم و هرکاری که از دستم بر بیاد برای پیشفرتش انجام میدم.

و همینجا هم از تمام مسئولینش،مخصوصا آقا مرتضی و آقا پارسا و آقا ایمان و ... تشکر ویژه دارم چون به شخصه در حق من که خیلی لطف کردن در حق بقیه رو نمیدونم ;)

متاسفانه من هم برخوردهای مشابه داشتم

چند وقت پیش توی یک نمونه اش چند تا از دوستان طرفداری کرده بودند جناب پارسا زحمت کشیدند پستش رو بستند

ای کاش کاربرانی که برای رفع مشکلشون به این انجمن ها می آن فقط در نظر داشته باشند کسی که راهنمایی می کنه اگر فرصتش را بجای حل مشکل اونها صرف (نمی گیم کار و پول در آوردن) مطالعه آزاد بکنه چقدر به نفعشه

و فقط قدرشناس بودند

به شخصه از دوستان اینجا چیزهای زیادی آموختم که ارزشمند ترین داشته هامه

سه نکته کوچک :

1. بی احترامی بخیل و چشم تنگ همیشه نشانه موفقیت طرف مقابله نه شکستش

2. ادب مرد به از دولت اوست

3. خوشا بحال مدیران اینجا که ادب و دولت را با هم دارند

مرتضی جان ؛ داداش اینجور آدما زیادن نمیخواد تو فکرش بری ;) پسوند عقده ای رو برای اینجور آدما قرار دادن

اینجور افراد عملا نه به شخص خاصی بلکه به همه ماها که داریم وقتمون رو می زاریم توهین می کنن!! واقعا که متاسفم..

شـخـصیت چیز بسـیـار ارزشـمــــندیســــت !

با آرزوی توفیق روزافزون برای گروه وردپرس پارسی و همه دوستان

تعدادی از پست ها رو نقل قول کردم که بگم حرف همه ما یکی هست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

اینجور افراد عملا نه به شخص خاصی بلکه به همه ماها که داریم وقتمون رو می زاریم توهین می کنن!! واقعا که متاسفم..

لینک به ارسال

داداش، مرتضی جان، آقا پارسا و جناب فخار من شخصا به خاطر توهین هایی که به شما میشه معذرت میخوام.

خداوکیلی با حرف زدن نمیشه از شما و کاربران تشکر کرد ولی ما هم فقط با همین حرفا میتونیم تشکر کنیم.

امیدوارم که حرف های بیهوده این افراد شما رو خیلی اذیت نکنه

لینک به ارسال

آقا شُما اُون کسی کهه همچین صحبتی کرده را به من نشان بده تا به خِدمَتَش برسم ^_^

همیشه بودند و هستند کسانی که توی 1 جمع حسادت کنند و بخواند با این کاراشون خودشون را خالی کنند

این افراد هم به احتمال زیاد از اون دوم شخص نامعلوم خط میگیرند :ph34r:

لینک به ارسال

با سلام

من کاری به چرت و پرت هایی آدم های احمق ندارم :huh: ولی خوشم میاد از بس تیم مدیریت کارشون درسته همیشه بقیه کاربران ازش حمایت می کنند و پشت این تیم هستن :wub:

موفق باشید

لینک به ارسال

بابو اینا دیگه چقدر پر رو هستن ، ادم ناحسابی هِ فلان فلان شده، روت خیلی زیاده، از اونجایی که عکسهای پیوست شده رو دیدم فهمیدیم که اینا فقط اومدن جوِ انجمن رو به هم بزنن، ولی دوستان اصلا خودتون رو ناراحت نکنید، از قدیم گفتن هر مسجدی یه توالت هم داره ...

لینک به ارسال

ادب با پول ، دانش و آموزش بدست نمی یاد؛ ادب دارای ریشه است ریشه ایی به بلندای تاریخ . ( این مسئله هم ریشه ایه ! ^_^ )

:)

لینک به ارسال

سلام به مدیران البته اینجا من هیچ وقت نقهمیدم اینها مدیر هستن یا رفیق چندین ساله

دوستان

هرجا که خدمت خالصانه باشه برای یه عده سود جو همیشه دردسر ساز بوده چون منافع اون ها با وجود عزیزان انجمن ورد پرس فارسی ایران همیشه در خظر بوده و راحت نمیتوانند ملت فریب بدن به خاطر این نیو یوزر میشن و از تربیت خانوادگی خود مایه میگذارند

البته نیاید ندیده گرفت که تربیت ایرانی ها در این چند دهه بسیار سقوط کرده و اون ایرانی ایرانی فقط شده شعار های تعصبی و غیر اصولی که واقعیت نداره

من برای کاربرانی که فکر میکنن دوستان ما در انجمن برای کمک کردن وظیفه دارن میگم نه کور خوانده ای دوست من

میتوانید به سایت های پر مدی بیسواد سری بزنید که اموزش دیگران پک کردن و لینک گذارش قرار دادن و ...................... و ببنید جه خبره

من تو نت ایران یه سایت و انجمن برای وردپرس قبول دارم یکی انجمن فارسی وردپرس ایران یعنی همینجا و دیگری سایت سزار ایران قبول دارم

واقعا واقعا ازشون تشکر میکنم

از اقا مرتضی جان داداش عزیز و گلم و همه رفیق های هم میخوام به حرف های دوستان که نمی دانند و فقط دهان باز میکنند محل نذارد

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...