• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

3 پست در این موضوع قرار دارد

در گشت و گذارم در مخزن افزونه های وردپرس به افزونه ای برخورد کردم که نظرمو جلب کرد.

این افزونه WP flash img show نامش هست که با اون براحتی میتونید اسلاید شو فلش بسازید و در ابزارک یا قالب نمایش بدهید.

تنها مشکلی که این افزونه داره اینه که فعلا توضیحات تصاویر بصورت فارسی در دسترس نیست که البته اونم قراره اضافه بشه(قول مؤلف)

ضمنا این افزونه رو بنده فارسی کردم و مؤلف قول داد از ورژن بعد زبان شیرین پارسی رو اضافه کنه.

اینم نمای تنظیمات افزونه:

برای نمایش در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید

883f0b6234fcc76d1.jpeg

فایلهای ترجمه هم ضمیمه کردم که تا زمانیکه ورژن جدید با زبان پارسی بیاد میتونید استفاده کنید.

برای نصب، فایلهای ضمیمه را دانلود و در پوشه زبان افزونه آپلودو اکستراکت کنید.

wp-flash-img-show-fa_IR.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

دوست عزیز مشکلی ندیدم من، بگین چه خطایی میده.

ضمنا فایلی که در آموزش فوق ضمیمه شده فقط فایل زبان پارسی هست نه خود افزونه.

که لینک سایت افزونه و مخزن وردپرس هم گذاشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط chiften
      سلام . آیا افزونه ای هست تا لینک های دانلود رو به ایمیل ارسال کنه و بتونیم زمان براش تعیین کنیم مثلا هر 5 ساعت یک بار کاربر بتونه لینک درخواست بده و نتونه همه مطالب رو یکجا دانلود کنه و بره ؟؟
      یا راهی شبیه به این که دسترسی به لینک های دانلود سایت رو براش محدود به زمان کنه
      مثلا لینک داینامیک بسازه و محدودیت در تعداد در روز داشته بایه یا …
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط marpeech
      سلام دوستان

من دنبال یه افزونه اسلایدر می گردم که بتونه اسلاید تمام صفحه و ریسپانسیو درست کنه. اما با یه شرط! و اون این باشه که توی تمام مرورگرها و دستگاه ها هم تمام صفحه باشه. الان من اسلایدر تمام صفحه دارم اما وقتی از توی اپرا نگاه میکنم تمام صفحه ست، توی موزیلا یه کمی از ارتفاعش کم میشه، توی کروم هم همینطور (در همه این موارد از عرض، تمام صفحه ست اما از ارتفاع کم و زیاد میشه). عرض اسلایدر رو هم 100% تعیین میکنم اما برای ارتفاعش راه حلی ندارم. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    • توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط marpeech
      سلام دوستان و وقت بخیر

من خیلی تلاش کردم که بتونم یه اسلایدر تمام عرض بین منوی بالا و منوی اصلی (یعنی محل قرار گیری لوگو) توی قالب صحیفه قرار بدم. متاسفانه نتونستم. یه عکس هم ضمیمه میکنم که توضیحاتم رو بهتر نشون بده. کسی میتونی راهنمایی کنه که چطوری میتونم این کار رو بکنم؟

• توسط IFTHEN
      یه اسلایدر دارم، می خوام یک تگ مثل X رو تعریف کنم و هر پستی که این تگ (برچسب) رو داشت عکس شاخصش داخل اسلایدر صفحه اصلی نمایش داده بشه.
      ممنون می شم راهنمایی بفرمایید به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم.