3 پست در این موضوع قرار دارد

در گشت و گذارم در مخزن افزونه های وردپرس به افزونه ای برخورد کردم که نظرمو جلب کرد.

این افزونه WP flash img show نامش هست که با اون براحتی میتونید اسلاید شو فلش بسازید و در ابزارک یا قالب نمایش بدهید.

تنها مشکلی که این افزونه داره اینه که فعلا توضیحات تصاویر بصورت فارسی در دسترس نیست که البته اونم قراره اضافه بشه(قول مؤلف)

ضمنا این افزونه رو بنده فارسی کردم و مؤلف قول داد از ورژن بعد زبان شیرین پارسی رو اضافه کنه.

اینم نمای تنظیمات افزونه:

برای نمایش در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید

883f0b6234fcc76d1.jpeg

فایلهای ترجمه هم ضمیمه کردم که تا زمانیکه ورژن جدید با زبان پارسی بیاد میتونید استفاده کنید.

برای نصب، فایلهای ضمیمه را دانلود و در پوشه زبان افزونه آپلودو اکستراکت کنید.

wp-flash-img-show-fa_IR.zip

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

دوست عزیز مشکلی ندیدم من، بگین چه خطایی میده.

ضمنا فایلی که در آموزش فوق ضمیمه شده فقط فایل زبان پارسی هست نه خود افزونه.

که لینک سایت افزونه و مخزن وردپرس هم گذاشتم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط vahidmh
      سلام به همگی خسته نباشید بنده یک افزونه اسلایدر مخصوص سایتم میخواستم تا الان چندتا افزونه استفاده کردم ولی همشونو خراب نشون داده لطفا کمک کنید
      آدرس سایتم : beh-melody.ir
      لطف کنید بررسی کنید ببینید چجور هستش ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟
    • توسط miohmah
      سلام
      لطفا صفحه زیر رو نگاه کنید:
      https://academy.anetwork.ir/dictionary/
      میخوام یه همچین صفحه ای داشته باشم که بالای اون امکان جستجویی به کاربر بده که بعد از وارد کردن چند حرف دلخواه، نتایج از بین واژگان موجود نمایش داده بشه.
      درواقع یه همچین جستجوگری برای یک صفحه نیاز دارم (دقیقا کار همین فرم جستجویی که در این سایت هست رو انجام بده)
      صفحه ای که منم میخوام درست کنم، مثل همین بلوک بلوک هست. نتایج رو میخوام به همین شکلی که در این سایت هست نمایش بدم.
      اگر کسی چیزی میدونه لطفا بگه
    • توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن