3 پست در این موضوع قرار دارد

در گشت و گذارم در مخزن افزونه های وردپرس به افزونه ای برخورد کردم که نظرمو جلب کرد.

این افزونه WP flash img show نامش هست که با اون براحتی میتونید اسلاید شو فلش بسازید و در ابزارک یا قالب نمایش بدهید.

تنها مشکلی که این افزونه داره اینه که فعلا توضیحات تصاویر بصورت فارسی در دسترس نیست که البته اونم قراره اضافه بشه(قول مؤلف)

ضمنا این افزونه رو بنده فارسی کردم و مؤلف قول داد از ورژن بعد زبان شیرین پارسی رو اضافه کنه.

اینم نمای تنظیمات افزونه:

برای نمایش در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید

883f0b6234fcc76d1.jpeg

فایلهای ترجمه هم ضمیمه کردم که تا زمانیکه ورژن جدید با زبان پارسی بیاد میتونید استفاده کنید.

برای نصب، فایلهای ضمیمه را دانلود و در پوشه زبان افزونه آپلودو اکستراکت کنید.

wp-flash-img-show-fa_IR.zip

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

دوست عزیز مشکلی ندیدم من، بگین چه خطایی میده.

ضمنا فایلی که در آموزش فوق ضمیمه شده فقط فایل زبان پارسی هست نه خود افزونه.

که لینک سایت افزونه و مخزن وردپرس هم گذاشتم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر
    • توسط mehran4ever
      سلام دوستان
      من در خواست بومی سازی و فارسی سازی این افزونه رو داشتم
      https://wordpress.org/plugins/erp/

ممنون میشم کمک کنید
      با تشکر
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!