• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

در گشت و گذارم در مخزن افزونه های وردپرس به افزونه ای برخورد کردم که نظرمو جلب کرد.

این افزونه WP flash img show نامش هست که با اون براحتی میتونید اسلاید شو فلش بسازید و در ابزارک یا قالب نمایش بدهید.

تنها مشکلی که این افزونه داره اینه که فعلا توضیحات تصاویر بصورت فارسی در دسترس نیست که البته اونم قراره اضافه بشه(قول مؤلف)

ضمنا این افزونه رو بنده فارسی کردم و مؤلف قول داد از ورژن بعد زبان شیرین پارسی رو اضافه کنه.

اینم نمای تنظیمات افزونه:

برای نمایش در اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید

883f0b6234fcc76d1.jpeg

فایلهای ترجمه هم ضمیمه کردم که تا زمانیکه ورژن جدید با زبان پارسی بیاد میتونید استفاده کنید.

برای نصب، فایلهای ضمیمه را دانلود و در پوشه زبان افزونه آپلودو اکستراکت کنید.

wp-flash-img-show-fa_IR.zip

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب نمیشه اصلا

مشکل داره

دوست عزیز مشکلی ندیدم من، بگین چه خطایی میده.

ضمنا فایلی که در آموزش فوق ضمیمه شده فقط فایل زبان پارسی هست نه خود افزونه.

که لینک سایت افزونه و مخزن وردپرس هم گذاشتم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. هاست من تا به حال چند بار بسته شده. شده از دوستان زحمت کشیدن افزونه ای رو معرفی کردن که نشون میداد افزونه های نصب شده چقدر به سرور فشار میارن. 2 تا از افزونه هارو که خیلی فشار میاورد پاک کردم. 1 ماه بعد دوبار هاست بسته شد. باز همین طوری افزونه های اضافی رو پاک کردم. حالا از کجا بفهمم مشکل حل شده یا نه. افزونه هام مشکل داره یا نه. الان نزدیک 60 تا افزونه رو سایتم نصبه. چیزی که خود فروشنده هاست بهم گفت اینه: مشکلت در بخش مدیریت وارد شدن هست. پلاگینی هست که 104.28.12.46 به این آی پی وصل میشه وقتی وارد wp-admin/admin-ajax.php میشی پلاگینی مربوط به اشتراک گذاری داری؟ یا مربوط به یوتیوب؟
      من همچین پلاگین هایی ندارم.
      اصلا میشه فهمید پلاگین خرابه یا نه؟ باگ داره یا نه؟

• توسط landa77
      سلام دوستان
      من از قالب رایگان writee برای وبسایتم استفاده کردم.اما اسلایدرها رو نشون نمیده و هرکاری هم میکنم اسلایدر ها ظاهر نمیشن.
      از اونجا که من تازه با وردپرس اشنا شدم تجربه ی زیادی ندارم لطفا کمک کنین مشکلم حل بشه
      ممنون.
      ادرس سایتم Social-anxiety.ir
    • توسط poruamohammady
      سلام دوستان من یه مدت هست افزونه هایی که نصب می کنم ورد پرس بهم این اخطار هار رو میده کسی میتونه کمک کنه برای مثال تازگی ها افزونهwp-super cacheرو که نصب کردم این اومد قبلا هم چیزای دیگه بود مرسی اگر راهنمایی کنید

• توسط mehran-b
      با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران انجمن وردپرس پارسی

امروز یک کدی براتون قرار میدم که با استفاده از این کد میتونید به تمامی پست های یه دسته خاص از وب سایتتون متای robots با مقدار noindex,follow اضافه کنید.

در صورت نصب بودن افزونه سئو وردپرس
      add_filter('wpseo_robots', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast($content) { if(is_single() && in_category(777)) { return "noindex,follow"; } return $content; } در صورت نصب نبودن افزونه سئو وردپرس
      add_action('wp_head', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex() { if(is_single() && in_category(777)) { $output = '<meta name="robots" content="noindex,follow" />' . "\n"; } echo $output; }  
      توجه1: کدهای بالا رو باید در فایل functions.php قالب سایتتون و زیر اولین
      <?php قرار بدید.
      توجه2: به جای عدد 777 در کد باید آیدی دسته ای رو قرار بدید که قراره پست هاش noindex,follow بشن.

موفق باشید
    • توسط j1989m
      سلام
      لطفا اسلایدر این سایتو ببینید: https://beyamooz.com
      میخوام یه اسلایدر مثل لینک بالا داشته باشم: بطوریکه داخل هراسلاید چند تا عنصر مختلف (آیکون و متن) باشه که با اومدن هراسلاید، هریک از عناصر داخلش با انیمیشن خاصی ظاهر بشن، و با رفتن هراسلاید، عناصر داخلش هم با انیمیشن ناپدید بشن...ضمن اینکه ریسپانسیو و لمسی هم باشه...  ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
      در حال حاضر اسلایدر زیر رو با کاروسل ساختم:
      https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY
      جمعا 3 تا اسلاید هست: داخل اسلاید دوم و سوم المان هایی رو قرار دادم... اما میخوام با اومدن و رفتن هراسلاید المان های داخلش با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن...
      ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟