9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام نگارش 4.1 افزونه Wordpress Statistics را بر روی سیستم وردپرسی خودم دارم

امار را در سایت نمایش میدهد، در منو بار پنل مدیر هم میتوان دید اما وقتی میخوام ریز آمار رو ببینم و روش کلیک میکنم هیچی نمیاد فقط یه صفحه سفید!!!!

مشکل چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت شما

مطمئنید افزونه

wp-statistics

را نصب کردید؟!

چرا که اصلا در این افزونه چیزی با نام ریز آمار وجود ندارد

احتمال داره اشتباه نصب کرده باشید چون یه افزونه دیگر هم فکر کنم هستم که مشابهت اسمی داره

پنل مدیریت شما باید مانند عکس های لینک زیر باشه (به صورت فارسی)

http://wordpress.org...cs/screenshots/

ویرایش شده در توسط faver

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله مطمئنم!

مدتدهاست که این افزونه نصب هستش!

اما فکر میکنم بعد آخرین بروزرسانی این اتفاق افتاد!

و منظورم از از ریزآمار ایت صفحه هست:http://s.wordpress.org/plugins/wp-statistics/screenshot-1.png?r=830021

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدتدهاست که این افزونه نصب هستش!

اما فکر میکنم بعد آخرین بروزرسانی این اتفاق افتاد!

پلاگین رو حذف کن ؛ جدول هاشم از phpmyadmin حذف کن از اول نصبش کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروز رسانی جدیدش که اومد(4.2) بروز رسانی کردم اما نشد.

افزونه رو غیر فعال و پاک کردم، دوبار که اومدم نصب کنم میگه (به علت مشکل جدی فعال نشد)

جدولهاش رو از

phpmyadmin پاک نکردم. هنوز!

جدولهاش کدومند؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جدول ها رو پاک کن

wp_statistics_useronline

wp_statistics_visit

wp_statistics_visitor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا این مشکلات ایشون دقیقا برای من هم اتفاق افتاده

اول که امار رو نشون نمیداد

بعد هم که خطای "به علت مشکل جدی افزونه فعال نشد " رو نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو پاک کنید، جداول دیتابس افزونه رو پاک کنید و از اول ورژن جدید رو نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون درست شد!

با پاک کردن جدول ها! فقط اطلاعات بازدید های سابق از بین رفت اما درست شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟