رفتن به مطلب

پر شدن مداوم هاست و حجم مخفی

پست های پیشنهاد شده

درود

من توی یک سروری هستم تا حالا چند بار هاستم فضای کاذب ایجاد کرده. بکاپ با لوگی ندارم.حجم public_html رو نگاه میکنم درسته.ولی یه فضای الکی معلوم نیست از کجا اومده. چند بار این مشکل پیش اومد به سرور اطلاع دادم هاست رو ریست کرد درست شد ولی دیگه همیشه پشتیبانی نمیشه و جوابهای ...

خب ما که داریم سالی 10 تومن پول هاست میدیم با اونایی که ماهی 20 تومن پول همین حجم رو میدن ! ...

ما هم همین پول ماهیانه اینترنت واسمون سخته.بگذریم.

من دیتابس رو دانلود میکنم فایل یه مگ هست ولی هاست سه برابر نمایش میده! در هاست دیگه همین دیتابیس رو تست کردم درست 1 مگ بود.

الان میگید من با این حجم اضافی چیکار کنم.

http://upload7.ir/images/76721423450380956518.png

76721423450380956518.png

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

نه فایلی نیست.

توی عکس کل حجم

public_html مشخصه و درست هم هست.

مشکل من با حجم مخفی هست که معلوم نیست از کجا اومده. تمپ و لوگی هم نیست

لینک به ارسال

در صفحه Disc Space Usage پنل Cpanel میتوانید پوشه و فایل ها را براساس اندازه sort کنید

لینک به ارسال

گزینه sort directory را برروی disk usage قرار دهید

dp3.jpg

http://www.a2hosting.com/kb/cpanel/cpanel-file-features/disk-space-usage

لینک به ارسال

اینو امروز زده بودم.الان نگاه کردم روی همین گزینه بود.

یه مشکلی پیش اومده الان هر چی از هاست پاک میکنم دوباره برمیگرده. افزونه BackUpWordPress توی پنل وردپرس ارور داده که فایل پوشه اپلود رو روی 777 بذارید.من افزونه رو نه از پنل میتونم پاک کنم نه از هاست.کلا همه چیز قفل شده.پاک میشه ولی رفرش میزنم دوباره میاد

لینک به ارسال

سلام

والا دیتابیستون که عادیه ولی شما یه بار از phpMyAdmin چک کنید ببینید همین عددو نشون میده.

http://www.up.2pdownload.ir/uploads/db.png

اون Other Usage هم بکاپتونه که گرفتین احتمالا , که بهتره دانلودش کنید و از هاست پاکش کنید

در مورد

public_html همانطور که پارسا جان گفتن عمل کنید ببینید کدوم فایل حجم زیادی رو گرفته

یه مشکلی پیش اومده الان هر چی از هاست پاک میکنم دوباره برمیگرده

احتمالا مشکل از طرف میزبان وبتونه من خودم قبلا با میهن وب این مشکل را داشتم

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

ممکنه اتوبک آپ روزانه براتون فعال باشه در این صورت پوشه ای در یک شاخه بالاتر از public_html درست می شه و فایل های بک آپ هر روز ذخیره می شند شما باید به صورت دستی وارد پوشه بشید و بک آپ های اضافه را حذف کنید

حجم فایل ها و اسمشون کاملا مشخصه

لینک به ارسال

محل ذخیره بکاپ رو میدونم.

بعد من بکاپ نگرفتم هاست هم بکاپ اتوماتیک نداره.

هر چی شاخه بالاتر از public_html بوده رو باز کردم. پوشه لوگ و تمپ و ترانس و ...

اصلا حجمشون رو هم که میبینم خالیه. اون مشکل که چیزی پاک نمیشد برای خودش رفع شده حالا موندم با این فضای اضافی.

دستوری نیست که داخل کرون بزنم و هاست پاک بشه؟

لینک به ارسال

هاست پاک بشه؟

یعنی تمیز بشه یا حذف بشه

برای تمیز شدنش نرم افزار washer هست که اگر هاستتون لینوکس باشه باید از طرف سرور نصب شده باشه و در هاست ویندوز هم اگر دسترسیتون برای نصب و اجرای exe باز باشه می تونید windows washer.exe را آپلود و نصب و اجرا کنید

برای حذف هم که dns دامینتون را باید تغییر بدید

پوشه caches را هم در wp-content چک کنید

لینک به ارسال

کل public_html رو حذف کردم

اصلا مشکل من این پوشه نیست چون حجمش درسته.

اینو مطمعن شدم که حذفش دست من نیست چون دیگه پوشه ای توی هاست نمونده که نگاه نکرده باشم.

به سرور میگم اگه قانع شد هاست رو ریست کرد که هیچ اگه نکرد

یکی گفته بود که هنوز اونقدر پولدار نشدم تا جنس ارزون بخرم.

اگه هاست رایگان با کیفیت کسی داره لینکشو خصوصی بفرسته.فقط از این نمایندگی ها نباشه که فایل منجر 2 و 1 ارور میده بعد رفتن یکی اضافه کردن :D

لینک به ارسال
کل public_html رو حذف کردم اصلا مشکل من این پوشه نیست چون حجمش درسته. اینو مطمعن شدم که حذفش دست من نیست چون دیگه پوشه ای توی هاست نمونده که نگاه نکرده باشم. به سرور میگم اگه قانع شد هاست رو ریست کرد که هیچ اگه نکرد یکی گفته بود که هنوز اونقدر پولدار نشدم تا جنس ارزون بخرم. اگه هاست رایگان با کیفیت کسی داره لینکشو خصوصی بفرسته.فقط از این نمایندگی ها نباشه که فایل منجر 2 و 1 ارور میده بعد رفتن یکی اضافه کردن :D

به نظر شما کسی هاست با کیفیت رو رایگان می ده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...