رفتن به مطلب

راهنمایی برای تغییر ساختار کد

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه وردپرسی های عزیز

(ممکنه عنوان تاپیک یا بخشی که تاپیک رو ایجاد کردم مناسب نباشه پس پیشاپیش عذر خواهی میکنم)

تقریباً دو روزی میشه که شروع کردم به کارکردن با وردپرس ( با نسخه 3.8 شروع کردم و فقط توی تاریخ مشکل دارم)

(بگذریم، این که مشکلی نیست توی همین یک ساعتی که تو این سایت بودم فهمیدم آقا مرتضی بزودی مشکلات فارسی سازی و ... رو رفع میکنن، دستشون درد نکنه) :D

تمامی شخصی سازی هایی که نیاز داشتم تا وردپرسم بشه اونی که میخوام، تونستم بدون دستبردن به هسته انجام بدم جز یکی که اصلاً نمیدونم چطور باید انجام بدم

اینکه چطور تگ های استفاده شده در قالب رو شخصی سازی کنم (خیلی سخته چون حتی نتونستم از شورت کدها تو قالب استفاده کنم)

بزارید واضح تر بگم : بعنوان مثال میخوام بجای

<?php wp_title( '|', true, 'right' ); ?>

از یک تگ شخصی استفاده کنم، مثلاً

[ab-title]

چطور میشه جایگزین کرد یا اصلاً خود تگ رو ویرایش کرد

اساتید لطفاً راهنمایی کنید ^_^

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

چرا از توابع پیشفرض نمیخواهید استفاده کنید؟

برای اجرای شورتکد از تابع do_shortcode استفاده کنید

(تاپیک منتقل شد به بخش پوسته)

لینک به ارسال

ممنون

مشکلم با شورت کد ها حل شد ;)

برای استفاده‌ی شخصی مشکلی با توابع پیشفرض ندارم، اما طبق تجربه برای استفاده مشتری یا باید کلاً دسترسی به ویرایش قالب رو براشون ببندم یا کاری کنم که توابع ساده باشن

اگه راهی داره (طوری که بعد از آپگرید هم مشکلی پیش نیاد و توابع جدید برای سیستم قابل قهم باشه و هسته هم تغییر نکنه) خواهشاً راهنمایی کنید

بازم ممنون که پیگیری میکنید و پاسخگو هستین

برقرار باشید و سبز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...