رفتن به مطلب

ارور سایت مپ URL timeout: robots.txt timeout و ارور لینک خارجی

پست های پیشنهاد شده

با سلام وضمن خسته نباشید ...

الان میخواستم سایت مپ رو که بوسیله افزونه XML Sitemap Generator for WordPress ساخته شده به گوگل معرفی کنمکه ارور داده :

ارور سایت مپ URL timeout: robots.txt timeout

من از قالب تجاری صحیفه استفاده می کنم به تازگی و هنوز روبو تکست نساختم ...

و سوال دبگه من یک صفحه جدید ایجاد کردم و بوسیله افزونه Page Links To به آدرس اون صفحه یک لینک خارجی دادم ... یعنی اون صفحه برای خرید شارژ بود که طبیعتا باید آدرس سایت شارژ رو میدادم و چون بصورت کدی بلد نبودم بوسیله این افزنه اونو اضافه کردم ... ولی وقتی سایت مپ رو به گوگل میدم از این لینک خارجی ارور میگیره ...

با تشکر از شما عزیزان*

لینک به ارسال

با سلام وضمن خسته نباشید ...

الان میخواستم سایت مپ رو که بوسیله افزونه XML Sitemap Generator for WordPress ساخته شده به گوگل معرفی کنمکه ارور داده :

ارور سایت مپ URL timeout: robots.txt timeout

من از قالب تجاری صحیفه استفاده می کنم به تازگی و هنوز روبو تکست نساختم ...

و سوال دبگه من یک صفحه جدید ایجاد کردم و بوسیله افزونه Page Links To به آدرس اون صفحه یک لینک خارجی دادم ... یعنی اون صفحه برای خرید شارژ بود که طبیعتا باید آدرس سایت شارژ رو میدادم و چون بصورت کدی بلد نبودم بوسیله این افزنه اونو اضافه کردم ... ولی وقتی سایت مپ رو به گوگل میدم از این لینک خارجی ارور میگیره ...

با تشکر از شما عزیزان*

برای حل مشکل اول که این صفحه را ببینید کامل متوجه میشید: https://groups.google.com/forum/#!topic/google_webmaster_help-sitemap/r5cKk7Il23Q

و اینکه نظر شخصی من اینه که شما افزونه wordpress seo yosat را نصب کنید و از امکانات بینظر سئو و سایت مپش استفاده کنید . (خود افزونه سایت مپ میسازه)

مشکل دوم را اگر ارورش را اینجا بنویسی فکر کنم بهتر بشه کمک کرد.

لینک به ارسال
برای حل مشکل اول که این صفحه را ببینید کامل متوجه میشید: https://groups.google.com/forum/#!topic/google_webmaster_help-sitemap/r5cKk7Il23Q و اینکه نظر شخصی من اینه که شما افزونه wordpress seo yosat را نصب کنید و از امکانات بینظر سئو و سایت مپش استفاده کنید . (خود افزونه سایت مپ میسازه) مشکل دوم را اگر ارورش را اینجا بنویسی فکر کنم بهتر بشه کمک کرد.

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اول بسیار ممنونم از زحمتی که کشیدید دستتون درد نکنه ... دوم با حذف فایل ربوتکست و ساخت مجدد اون فعلا ارور نمیده ...

اینم محتوای ربوتکست اگر مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید تا عوضش کنم :

# robots.txt generated at http://www.berroz.ir
User-agent: Googlebot
Disallow:
User-agent: googlebot-image
Disallow:
User-agent: googlebot-mobile
Disallow:
User-agent: MSNBot
Disallow:
User-agent: Slurp
Disallow:
User-agent: Teoma
Disallow:
User-agent: twiceler
Disallow:
User-agent: Gigabot
Disallow:
User-agent: Scrubby
Disallow:
User-agent: Robozilla
Disallow:
User-agent: Nutch
Disallow:
User-agent: ia_archiver
Disallow:
User-agent: baiduspider
Disallow:
User-agent: naverbot
Disallow:
User-agent: yeti
Disallow:
User-agent: yahoo-mmcrawler
Disallow:
User-agent: psbot
Disallow:
User-agent: asterias
Disallow:
User-agent: yahoo-blogs/v3.9
Disallow:
User-agent: *
Disallow:
Crawl-delay: 5
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /wp-content/uploads/
Disallow: /wp-content/plugins/
Disallow: /wp-content/cache/
Sitemap: http://www.berroz.ir/sitemap.xml

اما فکر کنم بی جهت نیست این ارور چون مشکلات دیگه ایی که دیشب نبودند الان اضافه شدند ...

الان توی منوی سایت نمیشه هیچکدوم از مطالبی که مربوط به اون منو هستند رو مشاهده کرد ... مثلا اگر شما بر روی منوی سایت از دسته آموزش زیر منوی امنیتی رو انتخاب کنید در صفحه ایی که باز میشه مینویسه صفحه پیدا نشد ...

برای اون ارور که گفتم توی سایت مپ میده هم ...

من 1 سایت شارژ دارم ... خوب میخوام اونو به بالای قالب اضافه کنم خوب اومدم از طریق ساخت صفحات یک صفحه جدید ساختم ... ولی چون نمیشه توی خود وردپرس آدرس صفحه رو به سایت خرید شارژ یعنی mehrcharge.com عوض کنم اومدم از طریق افزونه

Page Links To آدرس سایت شارژ رو دادم ... که وقتی بوسیله افزونه

XML Sitemap Generator for WordPress سایت مپ رو میسازم و توی تنظیماتش هم هست که صفحات رو هم جز سایت مپ قرار بده ارور لینک سایت mehrcharge.com رو میده ... که توی عکس میبینید »

93425514098060952748.png

برای استفاده از افزونه سایت مپ همکه لطف کردید و توضیح دادید من از همین افزونه

wordpress seo yosat برای سئو مطالب استفاده می کنم ولی برای سایت مپ چون تنظیمات کمی داره

34133032872155514938.png

از افزونه

XML Sitemap Generator for WordPress استفاده می کنم ...

باز هم ممنونم از شما*

لینک به ارسال

سایت مپ که خطا دارد

Error loading stylesheet: An unknown error has occurred (805303f4)
http://berroz.ir/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.xsl

بدون www مشکل ندارد

http://berroz.ir/sitemap.xml

لینک به ارسال

با تشکر از شما

ممنون میشم راجعبه اون لینک خارجی و اینکه چکار کنم سایت مپ درستی داشته باشم چه با www. چه بدون اون ...

با تشکر از شما*

لینک به ارسال

لینک خارجی؟

مشکل سایت مپ به این خاطر هست که افزونه‌های ایجاد سایت‌مپ از آدرسی که در تنظیمات وردپرس قرار داده شده استفاده میکنه

و غیر از اون خطا میده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک خارجی؟

مشکل سایت مپ به این خاطر هست که افزونه‌های ایجاد سایت‌مپ از آدرسی که در تنظیمات وردپرس قرار داده شده استفاده میکنه

و غیر از اون خطا میده

برای لینک خارجی در ارسال اول توضیح دادم »

برای اون ارور که گفتم توی سایت مپ میده هم ...

من 1 سایت شارژ دارم ... خوب میخوام اونو به بالای قالب اضافه کنم خوب اومدم از طریق ساخت صفحات یک صفحه جدید ساختم ... ولی چون نمیشه توی خود وردپرس آدرس صفحه رو به سایت خرید شارژ یعنی mehrcharge.com عوض کنم اومدم از طریق افزونه

Page Links To آدرس سایت شارژ رو دادم ... که وقتی بوسیله افزونه

XML Sitemap Generator for WordPress سایت مپ رو میسازم و توی تنظیماتش هم هست که صفحات رو هم جز سایت مپ قرار بده گوگل وبمستر ارور لینک سایت mehrcharge.com رو میده ... که توی عکس میبینید »

93425514098060952748.png

و خیلی ممنون از پاسختون یعنی راهی نیست که سایت مپ با 2 آدرس www. و بدون اون باز بشه ؟ آیا این یک ضعف هستش ؟

باز هم ممنونم ازتون*

ویرایش شده توسط dreamsss2011
لینک به ارسال

در افزونه بخشی دارد به نام Exclude posts که میتوانید برگه را حذف نمایید از سایت‌مپ

لینک به ارسال

آره اینو میدونم و ممنونم از جوابتون ...

ولی چون این برگه هم میتونه به بالا اومدن توی سرچ این سایت شارژ کمک کنه باید توی سایت مپ قرار بگیره ...

من کلا این بخش رو متوجه نمیشمکه چطور میشه به یک صفحه یک لینک خارجی داد بدون استفاده از افزونه و بدون دادن ارور ...

ممنونم*

لینک به ارسال

سایت‌مپ فقط برای لینکهای داخلی هست

چون برگه هدایت میشه لینک خارجی محسوب میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...