دکتر مهندس

یک مرد پیدا نمیشه افزونه هزینه پستی بر اساس استانها رو برای ووکامرس بنویسه؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

یک افزونه فوق العاده لازم برای بچه های وردپرسی افزونه ای هست که هزینه پستی فروشگاههای اینترنتی که با ووکامرس راه اندازی شده اند رو بر اساس استان مقصد مشخص کنه.

کسی هست که بتونه این کارو بکنه یا این افزونه رو بشناسه؟

یکسری افزونه ها هستند که برای کشورهای مختلف عمل می کنند. حالا اگر کسی بلد باشه هسته همون افزونه رو دستکاری کنه و به استانهای مختلف ایران تبدیلش کنه عالی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنوان مناسب نیست

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط idkashop
      سلام خدمت دوستان
      در فروشگاه ووکامرس ما تعدادی محصول با قیمت متفاوت داریم که بر اساس ویژگی ها قیمت گذاری کردیم
      در صفحه محصول که همه چیز مرتب هست و مشکلی نداریم
      ولی در دسته بندی و صفحاتی که محصولات به صورت مختصر نشون داده میشود، گزینه های انتخاب محصول هم نمایش داده میشه.

از کجا باید این گزینه ها رو برای محصولات توی دسته بندی ها بردارم.
      من این فایل رو تغییر دادم که هم در صفحه تک محصولی و هم صفحه لوپ محصول تغییر ایجاد میشد
      wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/variation-add-to-cart-button.php  

اگر فقط بخواهیم که لوپ محصولات تغییر کنه باید چه کنم.
      با تشکر از شما

صفحه محصول تکی
      لینک به این صفحه: پودر زرد چوبه گلستان ( ۵۵۰ گرم ) | فروشگاه اینترنتی ایدکا | سوپرمارکت آنلاین در اصفهان idka

تصویر محصولات به صورت لوپ
      که هم ارتفاع بیشتری داره و هم موجود نیست زده.

من میخوام این قسمت انتخاب متغییر و تعداد ازش کم بشه و فقط اسم و قیمت و امتیاز بمونه
      لینک به این صفحه: چاشنی ها با کیفیت بالا | فروشگاه اینترنتی ایدکا | سوپرمارکت آنلاین در اصفهان

• توسط maraljoon
      سلام..
      دوستان ، یه سایت طراحی کردم که با استفاده از افزونه های موجود سایت رو به چند فروشندگی تبدیل کردم. دنبال یه افزونه میگردم که متاسفانه هیج جای نت چیزی پیدا نکردم.
      میخوام وقتی مشتری خرید کرد به فروشنده اون محصول پیامک ارسال بشه.
      چطور میشه این کار انجام داد.
      حتی قالب مارکت پلیس هم خریدم و طبق گفته پشتیبانیش میبایست از افزونه wp sms استفاده کنم. اینکارو کردم ولی تو فرم ثبت نام فروشنده ها فیلد شماره تلفن برای اضافه کردن وجود نداره.
      چطور میشه این افزونه رو با edd و fes متصل کرد؟
      ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.

• توسط sanehia
      سلام دوستان
      فروشگاه بنده چندین دسته بندی محصول داره میخوام افزونه مقایسه محصول نصب کنم متها مشکلم اینه که تنها در یک محصول میخوام امکان مقایسه محصول وجود داشته باشد و در سایر دسته بندی ها چنین امکانی وجود نداشته باشد.
      ممنون میشم از دوستان اگر افزونه ای با چنین امکانی و یا راهی برای رفع مشکلم سراغ دارند راهنمایی کنند.
      با سپاس فراوان
    • توسط مهران
      سلام
      امروز ورژن ووکامرس سایت فروشگاه را از2.14 به 3.0.5 ارتقا دادم اما دیگر افزونه اکتبو نمیشه و جالب به ورژن قبل هم برگشتم دیگر فعال نمیشه و پیغام "یک مشکل جدی" را میدهد مبنی به اینکه : "Fatal error: Cannot redeclare wc_get_template_html() (previously declared in /home/banoyeir/public_html/wp-content/plugins/yith-essential-kit-for-woocommerce-1/modules/yith-woocommerce-review-reminder/init.php:228) in /home/banoyeir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 215" لطفا دوستان و اساتید راهنمایی کنند.
    • توسط patis
      با سلام
      در ووکامرس زمانیکه کالا ناموجود می شود این امکان را دارد که پیش فروش را فعال کنیم ولی مشکل من اینجا هست که تا مرحله آخر خرید می رود و پرداخت آنلاین هم هست و مشتری سفارش می دهد
      فرض کنید برخی کالاها ناموجود هست و البته من می خواهم برای تعدادی از کالاهای ناموجود این گزینه را فعال کنم که می توانند سفارش ثبت کنند و مرحله آخر سفارش هم بروند و فقط گزینه پرداخت روشن نشود . وقتی سفارش تمام شد هر زمان که کالا موجود شد مشتری بتواند پرداخت سفارش خود را انجام دهد و سفارش تکمیل شود
      دوستان چه پیشنهادی دارند