دکتر مهندس

یک مرد پیدا نمیشه افزونه هزینه پستی بر اساس استانها رو برای ووکامرس بنویسه؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

یک افزونه فوق العاده لازم برای بچه های وردپرسی افزونه ای هست که هزینه پستی فروشگاههای اینترنتی که با ووکامرس راه اندازی شده اند رو بر اساس استان مقصد مشخص کنه.

کسی هست که بتونه این کارو بکنه یا این افزونه رو بشناسه؟

یکسری افزونه ها هستند که برای کشورهای مختلف عمل می کنند. حالا اگر کسی بلد باشه هسته همون افزونه رو دستکاری کنه و به استانهای مختلف ایران تبدیلش کنه عالی میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنوان مناسب نیست

بایگانی شد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط omidch
      سلام
      چطوری باید به تصاویر ووکامرس خاصیت alt بدیم که تو گوگل ایندکس بشه؟ ایا اون قسمتی که عکس روی توی رسانه وردپرس اضافه میکنی باید متن جایگزین رو بنویسی؟ چون وقتی این کارو میکنی توی گوگل اون عکس به تنهایی به صورت یه تصویر ایندکس میشه و وقتی از قسمت تصاویر گوگل روش کلیک میکنی وارد یه صفحه از سایت  میشه که فقط اون یه دونه عکس توشه.
      کلا راه استاندارد سئو تصاویر گالری محصول تو ووکامرس به چه شکل هست؟
    • توسط masiha_148
      با سلام دوستان محترم
      مشکلی بزرگی که برای من پیش اومده،بعد از نصب و تغییرات فراوان رو قالب "الو شاپ"  سایت فریش تم  متوجه شدم فیلتر ووکامرس سایت روی محصولات جدید کار نمیکنه و فقط محصولات قدیمی رو میاره که تو قالب آماده سایت طرف الکی پر کرده بود.
      با کش و قوس های فراوان فیلتر دسته بندی و محدوده قیمت حل شد...اما فیلتر برند و رنگ و... متاسفانه کار نمیکنه...
      برام سوال بود اصلا دوستان کسی هست که ووکامرس را نصب کرده باشه تو سایتش این بخش های فیلتر مثل برند محصول رو استفاده کنه ببینه کار میکنه..
      سایت ما:
      http://paliksport.ir/shop/
      دوستان حتی با هزینه هم اگه میتونن برام مشکل فیلتر و حل کنند.
      ممنون
    • توسط حانیه سادات حسینی
      سلام
      ببخشید آیا کسی میدونه قسمت search رو که روی محصول نمایش داده میشه چطوری میشه غیر فعال کرد؟

• توسط royairani
      درود بر دوستان
      بسیاری از قالب های ووکامرسی دارای تب های زیبا در صفحه ی محصول تکی هستن.
      اما قالبی ک من استفاده میکنم دارای تب و کادر بندی نیست. (عکس پیوست شد)
      حال میخواهم تبی ک با استفاده از html و css را دانلود کردم از یک سایت ایرانی جایگزیت تب پیشفرض سایتم کنم.
      به فایل tab.php میرم و هرکاری میکنم کلاس جدیدی ک برای تب جدید هست جایگزین کنم نمیتونم و همه چیز بهم میریزه.
      لطفا کمکم کنید خیلی وقته درگیر این موضوع هستم. راهنمایی کنید که چطور تب جدید را جایگزین کنم و یا یک تب برایش بنویسم
      خلی ممنون از همگی

• توسط somy
      سلام
      من از قالب فروشگاهی دیجی کالا برای فروشگاه استفاده می کنم. متاسفانه صفحه بندی محصولات کار نمی کند و روی هر صفحه ای کلیک می شود فقط محصولات صفحه اول را نشان می دهد. مشکل از افزونه خاصی هم نیست، میشه راهنمایی بفرمایید که مشکل از چی میتونه باشه و چه جوری می شه رفعش کرد، چون اونجایی که قالب رو ازش خریداری کردیم پاسخگو نیستن. اگه راه حل خاصی دارید ممنون میشم بفرمایید، بسیار ضروری است.