رفتن به مطلب

رنگی کردن و بُلد تیتر یکی از مطالب !

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام تیتر یکی از مطالب در مثلا یکی از بلاک ها که انتخاب میکنم بُلد و رنگ قرمز بشه !

میخواستم ببینم کسی هست براش افزونه یا یه هک ساده داشته باشه ! ممنون میشم یکی بشینه دو دقیقه یه افزونه براش بنویسه !

نمونه : yuug6edi9u98qfz03shw.jpg

لینک به ارسال

می تونید با استفاده از سلکتورهای جدید css3 آن ها را فرا بخوانید و استایل مورد نظر را به آن دهید,اما برخی از این سلکتورها در مرورگرهای نسخه قدیم عمل نمی کنند پس راه حل دوم این است که تیتر مورد نظر را در یک تگ html برای مثال یک div قرار دهید و با استفاده از class یا Id در فایل css قالب استایل های زیر را به آن دهید...#

font-weight:bold;
color:red;

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

میتونید از زمینه دلخواه استفاده کنید.

هر پستی که یک زمینه دلخواه خاصی رو داشت بهش بک کلاس اختصاص داده بشه و بعد هم که رنگی میشه....

لینک به ارسال

ولله من مد نظر این بود که مثلا یه افزونه ای باشه یه تیک کنار صفحه بده ، اون تیک رو زدم این رنگی بشه ، همین !

حالا کلاس سی اس اس و این چیزها اضافه کردنش ممکنه لطمه وارد کنه به قالب جدید و امکان استفاده دستی ازش برام موجود نیست !

اگر راه حل دیگه ای به جز اون زمینه دلخواه دارید بفرمایید ، اگر نه همون لطف کنید زمینه دلخواه رو یاد ما بدید با کدهاش ممنونتون میشم !

لینک به ارسال

راحت ترین راه اینه که عناوین خاص را هنگام ارسال به صورت زیر در فیلد مربوطه وارد کنید

<span>عنوان مطلب</span>

و از طریق فایل style.cc به لایه ی span بعد از تگ a در سایدبارتون استایل بدید اگر فرض کنیم سایدبار شما با کلاس sidebar ساخته شده کدی شبیه به این

.sidebar a span {
color:red;
font-weight:bold;
}

لینک به ارسال

توضیح در نوشته بالاا منظور style.css

و اگر منظورتون فقط یک مطلب خاصه می تونید از طریق کد

.sidebar a[href="آدرس مطلب"]
{
استایل دلخواه
}

بهش استایل بدید که موتورهای جستجو با span درگیر نشن

لینک به ارسال

مشکل اصلی من فراخوانیش هستش ! الان من استایل رو آماده کردم ، حالا تو افزودن نوشته چی کنم که وردپرس بفهمه همین یه پست رو باید رنگی کنه ؟ تو تیتر مطلب که نمیشه <span>عنوان مطلب</span> گذاشت !

لینک به ارسال

تو تیتر مطلب که نمیشه <span>عنوان مطلب</span> گذاشت !

چرا نمی شه ؟

می شه هر کدی را در عنوان خواند مگر اینکه شامل (") باشه که در اینصورت باید علامت رو به (') تبدیل کرد

اما اگر فقط یک عنوانه از کد دوم استفاده کنید

تنها مشکل اضافه کردن span به عنوان اینه که بعضی از موتورهای جستجو (نه موتورهای درجه 1 مثل گوگل یا یاهو) اونرو جزو موضوعات مطلب کد می کنند و کسانی را که مطلبی در باره span جستجو کنند رو به سایتتون معرفی می کنند این مورد تا وقتی یکی دو تا مطلبتون اینگونه اند خیلی مهم نیست ولی اگر تعداد بالا بره و جستجو کننده ها جذب چیز دیگه ای در سایتتون نشند (زود خارج بشند) برای گوگل انالیز کد متقلب صادر می شه و رتبه تون در آلکسا و گوگل افت می کنه

لینک به ارسال

ببینید همی چیز که با افزونه نمیشه.

الان این چیزی که شما میخوای اصلا افزونه کاربردی توش نداره. مگر اینکه یک افزونه برای نمایش آخرین پست ها بنویسیم با قابلیت بلد کردن که برای همچین موردی اضافه کاری هست ;)

لینک به ارسال

یعنی راه دیگه ای نیست ؟ یکی هم پیدا نمیشه یه افزونه ای برامون بنویسه ؟

افزونه هم در نهایت می تونه به پست مورد نظر که بهش معرفی بشه یک کلاس اضافه کنه و استایل بده ولی شما می خواهید نه استایلتون تغییر کنه نه کدها اگر مشکل احتمال به هم خوردن جاهای دیگه است یک برگه نوت پد باز کنید و کدها را در آن ذخیره کنید (کدهایی که برای style.css دادیم ) و با هر نامی و پسوند css در محل روت قالب ذخیره کنید و اگر فرض کنیم با نام newstyle.css ذخیره اش نمودید به بخش هدر قالبتون اضافه کنید

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/newstyle.css" type="text/css">

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...