رفتن به مطلب

مشکل سفید شدن تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام . من از قالب تم فارست استفاده می کنم .

اما تصاویر مربوط به مطالبم سفید می شود ،مشکل از کجاست؟

ادرس:

shop.compfa.ir

لینک به ارسال

هنوز 10 دقیقه نگذشته از ارسال این تاپیک ،که داشتم دنبال چینی مطالب تو گوگل میچرخیدم که تو اولین صفحه بالاترین لینک شده بود به همین تاپیک :huh:

واقن چه راضی نهفته است؟

چرا مطالب به این سرعت تو گوگل ایندکس میشن؟ از چه افزونه ای استفاده می کنین براستی

لینک به ارسال

هنوز 10 دقیقه نگذشته از ارسال این تاپیک ،که داشتم دنبال چینی مطالب تو گوگل میچرخیدم که تو اولین صفحه بالاترین لینک شده بود به همین تاپیک :huh:

واقن چه راضی نهفته است؟

چرا مطالب به این سرعت تو گوگل ایندکس میشن؟ از چه افزونه ای استفاده می کنین براستی

1. اگر منظورتون واقعا چه رازی نهفته است باشه

به بخش آموزش و سئو سر بزنید

2.قوانین را بخوانید در این سایت با پیامهای اسپم برخورد می شود

3. فایلهاتون رو از چه طریقی آپلود می کنید نشانی فعلی تصاویرتون داخل پوشه قالبه که اشتباهه

کدهای index.php یا نشانی دانلود قالب از یک سایت معتبر و بدون نیاز به ثبت نام را بگذارید اینجا

• امتیاز 3
لینک به ارسال

1- مفهوم بود

2- چشم حتما

3-این قالب یه قالب پولی وامکان ارسال پست توسط کاربر عکس و .. رو داره من از طریق همین ارسال توسط کاربران اقدام کردم ,نشانی تصاویر بله نمی دونم چرا اما از تو هاست که میرم به آدرس تصویر نمایش میده!

کدهای index.php یا نشانی دانلود قالب از یک سایت معتبر و بدون نیاز به ثبت نام را بگذارید اینجا

متوجه نشدم یعنی چی؟

لینک به ارسال

1- مفهوم بود

2- چشم حتما

3-این قالب یه قالب پولی وامکان ارسال پست توسط کاربر عکس و .. رو داره من از طریق همین ارسال توسط کاربران اقدام کردم ,نشانی تصاویر بله نمی دونم چرا اما از تو هاست که میرم به آدرس تصویر نمایش میده!

متوجه نشدم یعنی چی؟

قوانین را بخوانید

ارائه پشتیبانی به قالبهای غیر رایگان ممنوعه

با فروشنده تماس بگیرید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...