رفتن به مطلب

simple press یا bbpress ؟

پست های پیشنهاد شده

دنبال یه افزونه فروم ساده و کاربردی میگشتم که simple press رو پیدا کردم .

چند روز وقت صرف تنظیمات و فارسی سازی بعضی قسمتهاش که فارسی نشده بود کردم .

اما در روند کار دیدم که محدودیتهای زیادی روش اعمال شده تا کاربر رو مجبور به خریدش کنه و البته در قسمت تنظیمات پروفایل هم هنگام مشاهده و ذخیره کردن ، مشکلاتی وجود داشت .

bbpress رو هنوز نصب نکردم و با توجه به اینکه خود وردپرس این افزونه رو ارائه کرده ، بنظر نباید مشکل چندانی نداشته باشه .

از اونجایی که حتما باید فارسی سازی بشه و با توجه به گفته آقا مرتضی در مورد افزونه persian world که مصرف بالایی داره ، موندم استعفا بدم یا بسوزم و بسازم ! :)

لینک به ارسال

هدفتون اگه ایجاد انجمنه پیشنهاد میدم از اسکریپت های آماده استفاده کنید. بی بی پرس خوبه. فارسی سازی هم شده. مشکلی خاصی هم نداره و با وردپرس هم خیلی خوب ست میشه. ولی امکانات خاصی نداره!!

لینک به ارسال

هدفتون اگه ایجاد انجمنه پیشنهاد میدم از اسکریپت های آماده استفاده کنید. بی بی پرس خوبه. فارسی سازی هم شده. مشکلی خاصی هم نداره و با وردپرس هم خیلی خوب ست میشه. ولی امکانات خاصی نداره!!

تشکر بابت پاسخ

اگه با بی بی پرس کار کردی ، میشه بگی امکاناتش در چه حدیه ؟ یا اصلا چه امکاناتی داره ؟ مثلا ادیتورش کامله ؟ پیام خصوصی داره ؟ پروفایل داره ؟

چون هر چی گشتم جایی ندیدم که در مورد امکاناتش توضیح درستی بدن .

لینک به ارسال

بين اين 2 تا من ميگم 100% بي بي پرس !‌ بي بي پرس افزونه مكمل و كامل كننده هم خيلي داره ولي simple press نه ! فقط ميشه گفت در حالت عادي شكل شمايل بهتري داره ! كه بي بي پرسم با ي قالب ميشه درستش كرد ! همونطور هم كه اقا پارسا گفتن سايت اصلي رو ببينيد با بي بي پرس هست .....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...