رفتن به مطلب

یکی نبودن ادرس برگه ها با دسته ها

پست های پیشنهاد شده

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم که برگه هایی که درست میکنم با ادرس دسته در قسمت دسته ها در جایی که میخوام نوشته جدید بزارم یکی نیست یعنی من برگه درست میکنم در قسمت فهرست ها اونو زیر دسته یا اینطور تغییر هارو روش انجام میدم ولی موقع ارسال مطلب هیچ دسته ای هم وجود نداره وقتی دسته ی جدیدی هم درست میکنم ادرسش با ادرس برگه یک نمیشه مثلا ادرس برگه id:35 ولی ادرس نوشته مثلا cat/23 چطوری اینارو یکی کنم؟ لطفا جواب بدین کارم ناجور لقه!!!

لینک به ارسال

سوالتون کمی عجیب هست

مطالبی که از قسمت ارسال نوشته در سایت درج میشه می تونید به یک دسته بندی اختصاص بدید

یعنی اول دسته بندی بسازید ( نه اینکه از قسمت فهرست ها اقدام کنید ) سپس موقع ارسال مطلب از قسمت ارسال نوشته ، مطلب ارسالیتون رو به دسته بندی مورد نظر اختصاص بدین

قسمت برگه ها کلا از بخش ارسال مطلب جدا بوده و مطالبی که در این قسمت منتشر میشود نمی تواند با دسته بندی ها اختصاص داده شود

لینک به ارسال

سوالتون کمی عجیب هست

مطالبی که از قسمت ارسال نوشته در سایت درج میشه می تونید به یک دسته بندی اختصاص بدید

یعنی اول دسته بندی بسازید ( نه اینکه از قسمت فهرست ها اقدام کنید ) سپس موقع ارسال مطلب از قسمت ارسال نوشته ، مطلب ارسالیتون رو به دسته بندی مورد نظر اختصاص بدین

قسمت برگه ها کلا از بخش ارسال مطلب جدا بوده و مطالبی که در این قسمت منتشر میشود نمی تواند با دسته بندی ها اختصاص داده شود

خب اگر بخوام که برگه ها با دسته ها یکی بشه باید چیکار کنم؟یعنی این کار ممکن نیست؟
لینک به ارسال

خیر نمی تونید برگه ها رو به دسته بندی ها مختص کنید

ولی می تونید برای برگه هایی که می سازید شاخه والد و زیر شاخه برگه تعریف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...