رفتن به مطلب

ارور در بالا اومدن سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان

سایتم موقع بالا اومدن این ارور رو داد !

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@herogame.info and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

فایل htaccess رو یکم دستکاری کرده بودم , بعد این طوری شد , فایل های htaccess رو حذف کردم و دوباره گذاشتم ولی درست نشد. خود فایل htaccess رو هم حذف کردم بازم درست نشد . خصلاصه هر کاری کردم نشد . باید چکار کنم درست بشه ؟

به پشتیبانی هم میگم . هی میگه در حال برسی هست و بعدش خبری نیست !

باید چکار کنم درست بشه ؟

لینک به ارسال

مشکل احتمالا در سمت سروره و بعیده تکرار بشه دوباره تست بگیرید اگر تکرار شد

از منوی استارت ویندوز پوشه ی Accessories

Commond را احضار کنید و تایپ کنید

ping domain.com

بجای دامین دامین سایتتون را قرار بدید بعد از تایپ اینتر بزنید بعد از لحظاتی چهار سرعت از چهار بار پرس و جوی دیتا از سایتتون می ده اونها را برای سرور تیکت کنید

لینک به ارسال

یکم بیشتر میشه توضیح بدید من اینکارو کردم این کد اومد :

Pinging herogame.info [5.9.9.15] with 32 bytes of data:
Reply from 5.9.9.15: bytes=32 time=166ms TTL=43
Reply from 5.9.9.15: bytes=32 time=177ms TTL=43
Reply from 5.9.9.15: bytes=32 time=162ms TTL=43
Reply from 5.9.9.15: bytes=32 time=164ms TTL=43

الان اینارو به پشتیبانی تیکت کنم ؟!

لینک به ارسال

هنوز ارور دارید؟

این 4 عدد در مقدار تایم باید برابر باشند و فاصله اشون هرچه بالا بره بدتره

خود اعداد هم هرچه کمتر باشند سرعت لود بالاتر اما عدد قطعیشون بسته به نوع هاست و امکاناتتونه و نمی شه عددی را براش شناخت مگر از سرور

در حال حاضر نوسان روی سرور هست ولی کم و نباید ارور ببینید

ارور 500 برای قطعی خدمات سرور یا کم بود سرعت برای لود آپاچی است

و اینکه بسیاری از سرورها اللخصوص سرورهای اشتراکی یکپارچه نیستند و اغلب به وسیله ی اپراتور سوییچ می کنند و روز جمعه که کسی برای سوییچ نیست اینگونه نوسانات طبیعیه و تا صبح شنبه حل می شه

لینک به ارسال

دوستان این ارور به چه معناست ؟!

500 Internal Server Error
Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

لینک به ارسال

به نظره من مشكل به سرورتون برميگرده ، اين خطا هم خطاي مربوط به سرور هستش .. پشتيباني ميزبان سايتتون چيزي نميگه ؟؟

لینک به ارسال

دوستان این ارور به چه معناست ؟!

500 Internal Server Error
Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

ارور 500 در کل مال سروره و این ارور هم یعنی در مدت زمان مجاز پاسخی از سرور دریافت نکردید و گفته اگر بخواهید سایت رو ببینید می تونید از سرور بخواهید که تایم اوت رو زیاد کنه که البته نه سرور چنین کاری می کنه و نه راه معقولیه بهر حال اگر سرور توان داشت زمان مجار از دست نمی رفت اگر از دیشب یکسره همینطوره به نظر من تا فردا هم تحمل کنید و اگر اعلامیه ای از طرف سرور صادر نشد دنبال سرور باشید

تحریم ها تا آخر این ماه هم زیاد می شوند و هر لحظه در گاهی به ما مسدود می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...