رفتن به مطلب

دکمه ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

قسمت ادامه مطلب پست ها در سایت بنده به صورت یه متن عادی با عنوان "بیشتر بخوانید"است

بنده می خوام یه دکمه شکیل به جاش بذارم که خواننده راحت بتونه کار کنه

ممنون میشم بگید دقیقا باید چیکار کنم و کجای قالبمو باید تغییر بدم

خواهش می کنم با جزئیات بگید

من آشنایی با کدنویسی ندارم

آدرس سایت بنده هم تو امضا هست

هر قسمت از قالب که کدهاشو خواستید بگید تا بذارم اینجا

ممنون

لینک به ارسال

سایتتون همینجوریش هم زیادی سنگینه

دکمه تون رو بسازید و بگذارید در پوشه images در قالب (فرضا با نام more.png ) و به style.css اضافه کنید

.more-link {
content:url('images/more.png');
}

لینک به ارسال

دکمه تون رو بسازید و بگذارید در پوشه images در قالب (فرضا با نام more.png ) و به style.css اضافه کنید

.more-link {
}

ممنون

هرجای استایل بذارم مشکلی نیست؟

سایتم سنگینه؟؟

دلیلش چیه؟منم همین حسو دارم

مشکلش قالبه؟

لینک به ارسال

ممنون

هرجای استایل بذارم مشکلی نیست؟

نه فرقی نداره

سایتم سنگینه؟؟

دلیلش چیه؟منم همین حسو دارم

مشکلش قالبه؟

بله سنگینه

عکس بک گراندش بزرگه جاوا اسکریپت هم زیاد داره

لینک به ارسال

میشه یک بک گراند ساده و زیبا که به سایت من بخوره بهم معرفی کنید یا برام آپلود کنید

منظور از جاوا اسکریپت همون کدهای تبلیغات بنریه؟

یا شامل کدهای پاپ آپ هم میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و مطابق سلیقه خودتون که مطمئنم بی نظیره یه بک گراند خوب و کم حجم برام بذارید!!!

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

تموم کدهای افکت دهده - بنر ها پاپ آپ و هر چیز دیگه ای که کدش به وسیله تگ script به سایت تزریق می شند از سایت سورس کد بگیرید می تونید ببینیدشون

من اصلا سلیقه گرافیکی ندارم و در کل در زمینه پیشنهاد دادن عاجز

اگر از زمینه طرح چوب کمرنگ خوشتون می آد این فایل به نظرم خیلی سبک تر باشه

post-336-0-70099100-1388815315_thumb.jpg

لینک به ارسال

عذر می خوام اگه کسی مجبور باشه از این کدهای اسکریپت استفاده کنه راهی برای این مشکل کاهش سرعت هست؟

لینک به ارسال

بله می تونید هاستتون رو ارتقا بدید

و الا داشتن سایتی که کاربر نتونه به راحتی ورقش بزنه به نظرم اشتباهه

لینک به ارسال

می تونید با جی کوئری بررسی کنید که وقتی صفحه کامل لود شده بقیه اسکریپت ها اجرا بشن:

window.onload = function () {
//کدهای مربوطه

}

دیگه تاپیک کاملا از عنوان اصلی منحرف شده

سوال های جدید رو درتاپیک های جدید مطرح کنید

لینک به ارسال

می تونید با جی کوئری بررسی کنید که وقتی صفحه کامل لود شده بقیه اسکریپت ها اجرا بشن:

window.onload = function () {
//کدهای مربوطه

}

دیگه تاپیک کاملا از عنوان اصلی منحرف شده

سوال های جدید رو درتاپیک های جدید مطرح کنید

ممنونم از لطفتون

درست میگید

فقط خواهش می کنم همین آخرین سوال من رو هم همین جا جواب بدید

اونم اینکه برای هر کد جی کوئری یا تبلیغی باید از این کد استفاده کنم یا باید در جای خاصی از قالب قرار بگیره؟

خواهش می کنم کمکم کنید

خیلی برام مهمه

فقط خواهش می کنم کامل راهنمایی کنید که از این کد چه جوری و کجا باید استفاده کنم!

صد هزار بار تشکر

لینک به ارسال

باید تمام کدهای جاوا اسکریپت و جی کوئریتون (کدهای توابعشون ) رو یکی کنید و داخل کدی که دادند بگذارید و صحیحتر است کد را در یک فایل js ذخیره کنید و اسکریپتش را به داخل تگ head اضافه کنید مثل

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory');?>/script.js"></script>

و قطعا مشکل شما برای بهینه کردن سرعت سایتتون با یکی دو تا سئوال حل نمی شه

پیشنهاد اولم اینه که هزینه کنید و وبلاگتان را به دست یک برنامه نویس بدهید تا تنظیم و بهینه اش کنه

و الا که همونطور که فرمودند تایپیک جدا بزنید (شاید هم چند تایپیک جدا)

نکته

کد توابع کدهایی هستند که فرمول اجرا را در خود دارند و دستورات را در function() ذخیره می کنند و کدهای محل نمایش کدهای فراخوانی هستند که نباید جابجا بشند یا تغییر کنند

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

.more-link {
}

با سلام

بنده هم میخواستم این کار رو انجام بدم کدهارو توی css ذخیره کردم اما اتفاقی نیفتاد

لینک به ارسال

توی قالبتون توی پوشه images عکسی که میخواهید به عنوان پس زمینه دکمه قرار بگیره رو با نام more.png ذخیره کنید. (اگر این پوشه وجود نداشت خودتون درستش کنید.)

موفق باشید

لینک به ارسال

توی قالبتون توی پوشه images عکسی که میخواهید به عنوان پس زمینه دکمه قرار بگیره رو با نام more.png ذخیره کنید. (اگر این پوشه وجود نداشت خودتون درستش کنید.)

موفق باشید

سلام

دوست عزیز من گفتم این کار رو انجام دادم یعنی اینکه تصویر رو آماده کردم و توی پوشه images با همو نامی که گفتین و توی کد بود بارگزاری کردم

در ضمن قالب سایت رو با برنامه Artisteer طراحی کردم به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به ارسال

باید تمام کدهای جاوا اسکریپت و جی کوئریتون (کدهای توابعشون ) رو یکی کنید و داخل کدی که دادند بگذارید و صحیحتر است کد را در یک فایل js ذخیره کنید و اسکریپتش را به داخل تگ head اضافه کنید مثل

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory');?>/script.js"></script>

و قطعا مشکل شما برای بهینه کردن سرعت سایتتون با یکی دو تا سئوال حل نمی شه

پیشنهاد اولم اینه که هزینه کنید و وبلاگتان را به دست یک برنامه نویس بدهید تا تنظیم و بهینه اش کنه

و الا که همونطور که فرمودند تایپیک جدا بزنید (شاید هم چند تایپیک جدا)

نکته

کد توابع کدهایی هستند که فرمول اجرا را در خود دارند و دستورات را در function() ذخیره می کنند و کدهای محل نمایش کدهای فراخوانی هستند که نباید جابجا بشند یا تغییر کنند

فقط من موندم استاد شما که سطح وردپرس رو نوشتید متوسط ما الان باید چی بنویسیم

:o

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من گفتم این کار رو انجام دادم یعنی اینکه تصویر رو آماده کردم و توی پوشه images با همو نامی که گفتین و توی کد بود بارگزاری کردم

در ضمن قالب سایت رو با برنامه Artisteer طراحی کردم به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

نشانی آنلاین بگذارید تا بررسی شود

یا دستوری دارید که کلاس دیفالت را تغییر داده یا به لحاظ سلسله مراتب قرار گیری کد css در جای درستی قرار نگرفته

لینک به ارسال

فقط من موندم استاد شما که سطح وردپرس رو نوشتید متوسط ما الان باید چی بنویسیم

:o

من اسمم ایمان فخاره استاد نام یک گروه کاربریست

شما که سطوح را نوشتید ولی فکر کنم این سطوح وظیفه شون بیشتر این باشه که پاسخ دهنده بدونه باید ازکجا شروع کنه به گفتن فرضا اینکه در مورد سئوالی که نیاز به ساختن یک تابع php دارد به سطح آشنایی متوسط بگوید یک تابع php بساز و به سطح مبتدی بگوید فایل functions.php راباز کن و کدهای زیر را کپی کن

function example(($key, $value)) {
$sample = $value +2
}

در نتیجه درست ترین کار این است که سطوح صحیح باشند تا در زمان کمتر به پاسخ برسیم

من تناسب بین کل وردپرس و معلوماتم را کمتر از متوسط هم می دانم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...