رفتن به مطلب

برچسپها حذف نمیشه

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض ادب

فرض کنید من 88 رو برچسپ زد بودم به 5 مطلب

رفتم همون مطالب رو ویرایش کردم و برچسپ 88 رو حذف کردم

الان که اینو میزنم site.com/tags/88

سایت لود میشه ! ستون سمت چپ و راست هست ولی مطالب نیست

من میخام اصلا 404 بده و کامل حذف بشه

چیکار کنم؟؟

لینک به ارسال

من از دیشب نشستم شب هم نخوابیدم تا سحر

تک تک پستها رو ویرایش کردم برچسپهای که به درد نخور بود حذف کردم ( بخاطر این پنگون گوگل که گیر داده)

حالا من از کجا بدونم کدوم رو حذف کردم که از بخش برچسپها دونه دونه حذف کنم؟:((

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

با ویرایش پست ها برچسب ها حذف نمیشن

میتونید از بخش برچسبها اون برچسب هایی رو که دوست ندارید یکی یکی حذف کنید

لینک به ارسال

یه فکری به ذهنم رسید

ببینید وقتی که به بخش برچسپها میرم ! برچسپ رو نشون میده کنارش یه عدد میندازه تعداد نوشته هایی که با اون برچسپ، برچسپ خورده اند

حالا شاید درحدود 1000 تا 0 باشه

چطور میتونم 0 ها رو یک جایی پاک کنم؟ یعنی یه فیلتر درست کنم هر برچسپ تعداد نوشته ها مساوی به 0 بود حذف بشه؟

لینک به ارسال

در ضمن زیاد به فکر پاک کردن نباش چون اگه تعداد خطاهای 404 زیاد باشه تو رنک گوگل و الکسا تاثیر منفی داره

لینک به ارسال

کش ها را پاک کنید و دوباره تست کنید اگر به هیچ مطلبی تگ نشده باشد صفحه 404 می آد

لینک به ارسال

کش کاملا پاک کردم

site.com/wp-admin/edit-tags.php?taxonomy=post_tag

اینجالیست تگ ها رو میبینم

برچسپ رو از بخش ویرایش نوشته پاک کردم - الان کنار برچسپ نوشته تعداد نوشته ها 0

آدرس برچسپو که باز میکنم هدر فوتر سایدها همه هست ولی هیچ مطلبی وسط سایت نشون نمیده چون به چیزی برچسپ نخورده

چیکار کنم یه دفعه ای اون برچسپهایی که تعداد نوشته هاشون 0 هست رو پاک کنم؟؟

لینک به ارسال

بايد دستي اينكار رو انجام بديد ، يعني تمامي برچسب‌هايي كه تعداد نوشته‌هاشون صفر هستش رو علامت بزنيد و پاك كنيد ، يادمه من خودم 1 بار مجبور به انجام اينكار شدم ،،

البته ناگفته نمونه بعد از پاك كردن اين تگ‌ها تمامي اين صفحات به 404 تبديل ميشوند و بايد مدت طولاني‌اي براي حذف شدن اين صفحات از نتايج گوگل صبر كنيد ..

لینک به ارسال

بايد دستي اينكار رو انجام بديد ، يعني تمامي برچسب‌هايي كه تعداد نوشته‌هاشون صفر هستش رو علامت بزنيد و پاك كنيد ، يادمه من خودم 1 بار مجبور به انجام اينكار شدم ،،

البته ناگفته نمونه بعد از پاك كردن اين تگ‌ها تمامي اين صفحات به 404 تبديل ميشوند و بايد مدت طولاني‌اي براي حذف شدن اين صفحات از نتايج گوگل صبر كنيد ..

الان مشکل شما با توجه به تجربه ی جناب فرد چیه؟

اگر سفید بودن صفحه ای مه باز می شه می تونیم این مشکل رو با قرار دادن یک فرم جستجو و یا یک کد برای هدایت کاربر به صفحه ای دیگه اصلاح کرد؟

لینک به ارسال

من در حدود 6 هزار برجسپ الکی زدم که باید پاکش کنم چون صفحات کپی و تکراری در گوگل به وجود آورده و به این خاطر از طرف گوگل جریمه شدم

اون کاری هم که شما میگی اونم بده

چون همون هم تکراری میشه

لینک به ارسال

من متوجه نشدم ، الان شما ميخوايد بدونيد چه جوري اين برچسب‌ها رو پاك كنيد ؟ يا اينكه در مورد سئو و خوب و بد بودن اينكار هستش ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...