رفتن به مطلب

مطالب مرتبط

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید این قالب جدیدک گلی مشکل ایجاد کرده ولی چون ظاهرشو دوس دارم میخوام مشکلاشو با کمک شما حل کنم

در ثسمت مطالب مرتبط من افزونه نصب کرده بودم که الان هم اگه سه سر بزنید میبینید زیر پست به صورت لینکی میاره مطالب رو

http://www.neopost.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86/

اما زیر همون لینک های مرتبط باز قسمتی هست به اسم پست های مرتبط که همراه قالب هست من میخوام افزونه رو غیر فعال کنم و از اون قسمت از پست های مرتبط استفاده کنم که به صورت پیش فرض روی قالب بود. ولی مشکل اینه که رنگ نوشته هاش سفیده و با رنگ پس زیمنه یکیه و نمیشه خوندش.چیکار کنم چه کدی رو به کجا دقیقا اضافه کنم حل بشه؟اگه ممکنه کامل بگین مرسی

لینک به ارسال

در قسمت مطالب مرتبط پایینی متنی وجود نداره و فقط عکسه ...

ولی برای تغییر رنگ یک متن در قالب می بایست کلاسش رو پیدا کنید و در css اونو جستجو کنید و قسمت مربوط به رنگ متن ها رو تغییر بدین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...