رفتن به مطلب

درخواست سئو کار حرفه ای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان کسی رو میشناسید که سئو حرفه ای در سطح pop-music.ir و یا smusic.ir کار کنه ؟

پول و هزینه مهم نیست سئو حرفه ای و تظمینی میخوام کسی هست و یا می شناسید ؟

لینک به ارسال

توی سئو هیچ تضمینی وجود نداره . سئو فقط میتونه به شما در پیشرفت کمک کنه نه اینکه براتون بازدیدکننده جور کنه .

وب سایت هایی که ازشون نام بردید زحمت زیادی میکشن . فعالبت بسیار گسترده ای در فیسبوک دارن و لایک های زیادی جمع اوری کردن و بازدید بالایی از این شبکه اجتماعی دارن . سرور ایرانی تهیه کردن تا سایتشون برای کاربرای ایرانی به خوبی باز بشه و در این راه هزینه کردن و خیلی از نکات دیگه که باید رعایت بشه و در کنارش تلاش زیاد تا بشه بازدیدکننده جذب کرد .

سئو هم در دراز مدت جواب میده نه در چند روز . سئوی مداوم ، فیدبک گیری و اصلاحات . . .

• امتیاز 9
لینک به ارسال

خوب تمامی مطالب ارسالی شما توسط سئو و سایت های مرتبط صحیح...

بنده تمامی این کار ها رو میکنم. سرعت لود سایتم شاید از این دوتا هم بیشتر باشه قالب سبک شیک و استاندارد...

ولی پست این قضایا باید کسی که به سئو وارد هست بنده رو پشتیبانی کنه محبوبیت صفحات رو بالا ببره ایندکس سریع باشه و...

لینک به ارسال

بنظرم سئوی این دوتا سایت بهینه هستش و من به شخصه یک پیشنهاد دارم درسته سئو خیلی خیلی در پیشرفت در موتور های جستجو و تعداد بازدید تاثیر داره ولی این نکته رو هم بدونید که استفاده از جدید ترین تکنولوژِی های طراحی وب هم میتونه چندین درصد در افزایش بازدید کمک کنه نمونش طراحی واکنش گرایی و یا ریسپانسیو شما با ریسپانسیو کردن قالب سایتتون میتونید بازدید کننده هایی رو هم از کاربران موبایل ها و تبلت ها و کسانی که ای پد دارن جذب کنید به هر حال این نظر من بود که تنها سئو نیست که مهمه استفاده از جدید ترین تکنولوژِی های طراحی وب هم میتونه به بازدید بالای سایتتون کمک کنه سئو فقط تا یک حدی میتونه مهم باشه ..

• امتیاز 1
لینک به ارسال

لطفا دوستان از طریق پیام خصوصی با سفارش دهنده در ارتباط باشند

• امتیاز 1
لینک به ارسال

لطفا دوستان از طریق پیام خصوصی با سفارش دهنده در ارتباط باشند

شما خودتون تو کار سئو و بهینه سازی قالب و وردپرس نیستید ؟

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

کسی سئو کار مطمعن سراغ داره خبر بده ؟

ادرس

hostiran.net بهتون پیشنهاد میدم اگه خواستین اطلاعات بیشتر کسب کنید با شرکتشون تماس بگیرید بخش واحد طراحی بگین از طرف من هستید کارتون سریع تر انجام میدن

لینک به ارسال

می توانید به مرجع تخصصی سئو یعنی se-o.ir برید و با مدیر انجمن در ارباط باشین

یعنی کارش خوبه ؟ تو این انجمن یک نفر سئو کار نداریم ؟؟

لینک به ارسال

درود.

قوانین را مطالعه نمایید.

لطفا با ایجاد تاپیک جدید بر بخش آزاد نسبت به این مورد اقدام و بحث نمایید یا در صورت نیاز به متخصص می توانید در همین بخش تاپیک ایجاد نمایید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...