رفتن به مطلب

کد شرطی برای مرورگر ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده خیلی وقته که مشکلاتی از نظیر تداخل کد های مارجین و پددینگ در مروگر های مختلف رو دارم به طوری که هر راحی بوده طی کردم ولی نتونستم مشکلمو حل کنم مثلا یه جایی توی قالب margin top زیاد از حد هستش ولی توی مروگر فایر فاکس کاملا مناسبه ولی توی کروم خیلی کمه و باید بیشتر باشه !!!

میخواستم اگر کد شرطی چیزی هست برای استایل جدا برای مروگر ها هستش بگید تا مشکلم رفع بشه

همینطور اگر کدی چیزی باشه که مثلا من یک عنصر رو توی css رو مختص مروگر خاص مثلا فایر فاکس بذارم خیلی خوب میشد ..

فعلا هر دستور شرطی که من توی نت جستسجو کردم فقط برای IE بودش و برای مروگر های دیگه مثل اپرا و فایرفاکس نبودش ...

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

اگه استایل رو درست ریست کنین این مشکلات خیلی خیلی کم میشه. شرط خاصی فکر نمی کنم وجود داشته باشه..

لینک به ارسال

میشه در مورد سایز مانیتور هم شرط گذاشت؟ مثلا اگر مانیتور مخاطب واید بود یه جور نمایش داده بشه. اگه 1024*768 بود یه جور

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...