• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Poriya

اخرین ارسال های IPB برای وردپرس

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید

من اخرین ارسال های IPB رو از انجمن پشتیبان دانلود کردم اما استایل خوبی نداره اصلا میخواستم بدونم کسی دوستان هست

اخرین ارسالات رو مثل این سایت در بیاره؟

irantarane7.in

latest-posts.zip

اینم اخرین ارسال های IPB

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی انجام میده؟

یا اگر کسی انجام میده اگر بتونه از ifarme در بیاد و با خودتم ست بشه که دیگه عالی هستش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چرا از فیدخوان خود وردپرس استفاده نمیکنید؟

راحت هم با استایلتون سازگار میشه...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق این فانکشن هم میتونید عمل کنید دوست عزیز :

ابتدا وارد پنل مدیریتی انجمن ساز ipb شوید سپس از آدرس furom > RSS Management > RSS Export یک خروجی از rss انجمن خودتون بگیرید من فقط یک سری مواردشو توضیح میدم :

RSS Export Stream (Channel) Title

یک نام برای کانال rss انتخاب کنید

RSS Description

یک توضیح برای کانال rss انتخاب کنید

RSS Export Stream Image

یک عکس برای کانال rss انتخاب کنید و آدرس عکس رو اونجا بنویسید

RSS Export No. Items

تعداد آخرین تاپیک ها مثلاً 10 تا

Export Topics From Forum(s)

در این قسمت انجمن هایی که میخواهید در rss باشند را باید انتخاب کنید که با استفاده از کلیک کیبورد (ctrl) میتونید این کارو انجام دهید

RSS Export Cache Frequency

مقدار زمان به روز شدن بر اساس دقیقه

-----------------------------------------------------------

حالا برای استفاده از وردپرس ابتدا functions.php پوسته خود را باز کنید و کد زیر را در آن بگزارید :

<?php
function _fetch_rss_feed($url) {
while ( stristr($url, 'http') != $url )
$url = substr($url, 1);
if ( empty($url) )
return;
$rss = fetch_feed($url); $desc = ''; $link = '';
if ( ! is_wp_error($rss) ) {
$desc = esc_attr(strip_tags(@html_entity_decode($rss->get_description(), ENT_QUOTES, get_option('blog_charset'))));
$link = esc_url(strip_tags($rss->get_permalink()));
while ( stristr($link, 'http') != $link )
$link = substr($link, 1);
}
$url = esc_url(strip_tags($url));
wp_widget_rss_output($rss);
}
?>

حالا برای نمایش rss درون قالب وردپرس خود از کد زیر استفاده کنید :

<?php _fetch_rss_feed('آدرس آر اس اس شما');?>

یدونه جدید هم آقای نامنی فک کنم داشت مینوشت اگر اوکی نشه من سر فرصت کاملش میکنم میفرستم تو آی پی بی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چرا از فیدخوان خود وردپرس استفاده نمیکنید؟

راحت هم با استایلتون سازگار میشه...

مرتضی جان شمام همین روش دوست عزیز

progpars

رو منظورتون بود؟

از طریق این فانکشن هم میتونید عمل کنید دوست عزیز :

ابتدا وارد پنل مدیریتی انجمن ساز ipb شوید سپس از آدرس furom > RSS Management > RSS Export یک خروجی از rss انجمن خودتون بگیرید من فقط یک سری مواردشو توضیح میدم :

RSS Export Stream (Channel) Title

یک نام برای کانال rss انتخاب کنید

RSS Description

یک توضیح برای کانال rss انتخاب کنید

RSS Export Stream Image

یک عکس برای کانال rss انتخاب کنید و آدرس عکس رو اونجا بنویسید

RSS Export No. Items

تعداد آخرین تاپیک ها مثلاً 10 تا

Export Topics From Forum(s)

در این قسمت انجمن هایی که میخواهید در rss باشند را باید انتخاب کنید که با استفاده از کلیک کیبورد (ctrl) میتونید این کارو انجام دهید

RSS Export Cache Frequency

مقدار زمان به روز شدن بر اساس دقیقه

-----------------------------------------------------------

حالا برای استفاده از وردپرس ابتدا functions.php پوسته خود را باز کنید و کد زیر را در آن بگزارید :

<?php
function _fetch_rss_feed($url) {
while ( stristr($url, 'http') != $url )
$url = substr($url, 1);
if ( empty($url) )
return;
$rss = fetch_feed($url); $desc = ''; $link = '';
if ( ! is_wp_error($rss) ) {
$desc = esc_attr(strip_tags(@html_entity_decode($rss->get_description(), ENT_QUOTES, get_option('blog_charset'))));
$link = esc_url(strip_tags($rss->get_permalink()));
while ( stristr($link, 'http') != $link )
$link = substr($link, 1);
}
$url = esc_url(strip_tags($url));
wp_widget_rss_output($rss);
}
?>

حالا برای نمایش rss درون قالب وردپرس خود از کد زیر استفاده کنید :

<?php _fetch_rss_feed('آدرس آر اس اس شما');?>

یدونه جدید هم آقای نامنی فک کنم داشت مینوشت اگر اوکی نشه من سر فرصت کاملش میکنم میفرستم تو آی پی بی

بله به اقای نامی اول گفتم به من گفتند متاسفانه مشغله دارند و وقت نمیکنند برای همین اینجا مجبور شدم پست بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا ایجاد rss برای ipb بله همین هست.

بعد آدرس فید رو توی ابزارک فیدخوان وردپرس قرار بدید.بجای کدهای تابع میشه از این روش هم استفاده کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید من از هر دو روش استفاده کردم جواب نداد

بعد میخوام استایلش مثل سایتی باشه که گفتم!

ویرایش شده در توسط poriya_hashie
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا ایجاد rss برای ipb بله همین هست.

بعد آدرس فید رو توی ابزارک فیدخوان وردپرس قرار بدید.بجای کدهای تابع میشه از این روش هم استفاده کرد.

این روش رو استفاده کرددم اما توی ستون کناری میاره و من میخوام مثل اون سایت با همون استایل وسط سایت قرار بدم مرتضی جان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما میتونی اون جایی که مدنظرت هست یا ابزارک اضافه و بعد در اونجا نمایش بدی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری