رفتن به مطلب

اپلود و سطح دسترسی فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید من وقتی یه فایل رو در هاست اپلود میکنم لینکش رو در پست میزارم مشکلی پیش میاد که حتما باید کسی که میخواد اون فایل که من اپلود کردم و وبرای دانلود در سایتم گذاشتم رو اگه کسی خبواد دانلودش کنه باید وارد کنترل پنلک بشه چرا؟مشکل مربوط به سطح دسترسی هست؟سطح دسترسی پوشه ها 755 و سطح دسترسی فایل ها 644 هست در هاست دانلود

مثلا این لینکو نگاه

http://144.76.74.49:7265/CMD_FILE_MANAGER/domains/dl.neopost.ir/public_html/2014/sms%20free%20android.zip

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

اینجوری که لینک رو فراخوانی نمیکنن!!!

آدرس سایت + 2014/sms free android.zip =

http://www.site.com/2014/sms free android.zip

لینک به ارسال

مرسی اما هیچ کدوم نشدن که

مثلا این لینک

http://dl.neopost.ir/2014/sms%20free%20android.zip

یا این

http://dl.neopost.ir/public_html/2014/sms%20free%20android.zip

اصلا لینک رو از کجا بگیرم خودم باید تشخیص بدم؟

اون لینک که خودم داده بودم رو وقتی روی فایل کلیک میکردم فایل دانلود میشد واسه این اون لینک رو دادم.اما وقتی از کنترل پنل بیرون میومدم دانلود نمیشد

لینک به ارسال

مشکلی نداره! ببین فایل هایی رو که میذاری برای اپلود به جای فاصله (اسپیش) ؛ یه کارکتر - یا _ بذار و تست کن

لینک به ارسال

بله دانلود میشه و هیچ مشکلی نداره ! با چه اروری مواجه میشین ؟

در ضمن : این تاپیک اصلا ربطی به وردپرس نداره که توی وردپرس -> مشکلات دیگر مطرح کردید

لینک به ارسال

با این ایرور

Not Found

The requested URL /public_html/2014/ddd-dd.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at dl.neopost.ir Port 80

پیدا نمیکنه خیلی عجیبه

جالبه من ای پیم رو عوض کردم و دانلود کرد یعنی مشکل از ای اس پی منه؟

لینک به ارسال

ممنون

اخه اگه از طریق رسانه اپلود کنم که در هاست دانلودم سیو نمیشه .میشه؟

من الان یه هاست دارم که سایتم روش قرار داره و یه هاست دانلود که فایل هام رو روی اون میخوام بزارم از طریق ساب دامین.ساب دامین رو به هاست دانلود وصل کردم.

مشکل قبلیم حل شده اما یه سوال دیگه دارم

من میخوام پست هام و نوشته هایی که ارسال میکنم در هاست اصلیم اپلود بشه و عکس و فایل ها در هاست دانلود امکانش هست؟عکس هام همه به صورت تصویر شاخص میخوام باشن هر پست یه تصویر داره.

اما عکس ها نمیخوام در هاستی که سایتم قرار داره باشه در هاست دانلود باشه بهتره.

از طرفی تصویر شاخص رو نمیدونم چطوری قرار بدم از طریق ساب دامین.بقیه اموزش های انجمن رو نگاه کردم یه افزونه بود نصب کردم که جواب نداد و باز عکس ها در هاست اصلی اپلود شد

لینک به ارسال

تصویر شاخص اصولا تصویری است که در هاست اصلی ذخیره شود

برای کاری که می خواهید بکنید باید از زمینه دلخواه استفاده کنید

بیش از صد مطلب در همین رابطه در این انجمن به پاسخ رسیده جستجو کنید پاسخ مورد نظرتان را می یابید

لینک به ارسال

ممنون

اخه اگه از طریق رسانه اپلود کنم که در هاست دانلودم سیو نمیشه .میشه؟

من الان یه هاست دارم که سایتم روش قرار داره و یه هاست دانلود که فایل هام رو روی اون میخوام بزارم از طریق ساب دامین.ساب دامین رو به هاست دانلود وصل کردم.

مشکل قبلیم حل شده اما یه سوال دیگه دارم

من میخوام پست هام و نوشته هایی که ارسال میکنم در هاست اصلیم اپلود بشه و عکس و فایل ها در هاست دانلود امکانش هست؟عکس هام همه به صورت تصویر شاخص میخوام باشن هر پست یه تصویر داره.

اما عکس ها نمیخوام در هاستی که سایتم قرار داره باشه در هاست دانلود باشه بهتره.

از طرفی تصویر شاخص رو نمیدونم چطوری قرار بدم از طریق ساب دامین.بقیه اموزش های انجمن رو نگاه کردم یه افزونه بود نصب کردم که جواب نداد و باز عکس ها در هاست اصلی اپلود شد

با این افزونه میتونید فایل هایی که در رسانه آپلود میکنید منتقل کنید Hacklog Remote Attachment

البته یه سرچ بزنید چند باز مواردی مشابه مطرح شده :)

ویرایش شده توسط goldenflower
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...