رفتن به مطلب

ایراد گرفتن فایروال از جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید

من روی وردپرس فایر وال نصب کردم و این فایر وال هر بار که صفحه اصلی سایت باز میشه یک ایمیل با این متن برام میفرسته که از جی کوئری ایراد میگیره

نمیدونید مشکل از چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Web Page: www.---.com/wp-content/cache/minify/000000/ZcxRCoAgEEXRDdVo0X7CZKoxM5vRD3cfYRDR3-PwuFo5Ue7MyKXtYIAedgqNfhXQCIWlklimmJ6dI_JMsn7eiUKxho8s6H8pl8huyNWSmWS80x4v.js

Warning: URL may contain dangerous content! Offending IP: 140.14.52.23 Offending Parameter: file = 000000/ZcxRCoAgEEXRDdVo0X7CZKoxM5vRD3cfYRDR3-PwuFo5Ue7MyKXtYIAedgqNfhXQCIWlklimmJ6dI_JMsn7eiUKxho8s6H8pl8huyNWSmWS80x4v.js

This may be a "WordPress-Specific SQL Injection Attack."

لینک به ارسال

حالا ار کسی نمیدونه عیب نداره فقط میخواستم از یه لینکی که افزونه فایر وال بهم میده این فایل (جی کوئری ) ر. توی لیست سفید قرار بدم که دیگه بهش گیر نده ولی این پیغام ظاهر میشه

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

لینک به ارسال

اولین اخطار احتمالا بخاطر اسم فایل هست که بهش مشکوک میشه و البته برای کَش اطلاعات شماست. مهم نیست.

مورد دوم هم مشکل از عدم دسترسی هست که میتونه از کدهای افزونه تون باشه.

لینک به ارسال

اولین اخطار احتمالا بخاطر اسم فایل هست که بهش مشکوک میشه و البته برای کَش اطلاعات شماست. مهم نیست.

مورد دوم هم مشکل از عدم دسترسی هست که میتونه از کدهای افزونه تون باشه.

ممنون که جواب دادید ولی وقتی تو ارور اول ، فایر وال از جی کوئری ایراد میگیره دیگه تو صفحه اصلی سایتم جی کوئری کار نمیکنه و من میخوام این فایل رو از بلک لیست در بیارم و بزارم تو وایت لیست که ارور دوم میاد

نمیدونید باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...