رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp-jalali

پست های پیشنهاد شده

وقتی افزونه wp-jalali غیر فعال میشه نصف قالبم رویت نمیشه ! فقط هدر و دسته بندی ها نمایش داده میشه !

منوهای سمت چپ و مطالب نمایش داده نمی شن

یه مشکلی دیگه هم هست که باتوجه به تاپیک قبلی من ، وقتی wp-jalali غیر فعال می کنم ، وقتی در دسته بندی (با حذف کردن category ) کلیک می کنم همون بار اول با ارور 404 مواجه می شم

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

طبیعتاً در قالب شما از کد هایی که با اون افزونه در ارتباط هست (به اون وابسته هست) استفاده شده

و باعث میشه لود شدن سایت در اون بخش متوقف بشه.

سورس سایت رو بگیرید ، ببینید کجا متوقف میشه فراخوانی و داخل قالب سایت کد رو بردارید (ممکنه فراخوانی تاریخ و ... باشه)

لینک به ارسال

طبیعتاً در قالب شما از کد هایی که با اون افزونه در ارتباط هست (به اون وابسته هست) استفاده شده

و باعث میشه لود شدن سایت در اون بخش متوقف بشه.

سورس سایت رو بگیرید ، ببینید کجا متوقف میشه فراخوانی و داخل قالب سایت کد رو بردارید (ممکنه فراخوانی تاریخ و ... باشه)

ممنون

این قضیه خوب هست یا بد ؟

سورس صفحه اصلی رو گشتم اما کلمه کلیدی با نام "wp-jalali" یا "jalali" پیدا نکردم !

لینک به ارسال

من دقیقا باید دنبال چه کدی و در کجا بگردم ؟

دوستان آیا با نصب افزونه پارسی ساز اینجا ،مشکل برطرف میشه ؟

لینک به ارسال

من دقیقا باید دنبال چه کدی و در کجا بگردم ؟

دوستان آیا با نصب افزونه پارسی ساز اینجا ،مشکل برطرف میشه ؟

شما با نصب و بررسی تاپیک زیر میتونید استفاده کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/15873-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2/

ویرایش شده توسط Black_sky
لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین راه برای فهمیدن اینکه کجا مشکل داره اینه که افزونه رو غیر فعال کنید و ببینید چه خطایی می ده داخل سایت معمولا خطا بهتون می گه که مثلا از فایل فانکشن خط 123 داره این خطا سرچشمه می گیره ;)

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین راه برای فهمیدن اینکه کجا مشکل داره اینه که افزونه رو غیر فعال کنید و ببینید چه خطایی می ده داخل سایت معمولا خطا بهتون می گه که مثلا از فایل فانکشن خط 123 داره این خطا سرچشمه می گیره ;)

ممنون

ولی گفتم که اروری نمیده !

وقتی افزونه جلالی غیر فعال میشه ، فقط هدر و دسته بندی سایت بالا میاد

لینک به ارسال

مشکل همینجاست که نمیدونم چرا وقتی wp-jalali غیر فعال میشه ، بدون نمایش دادن هیچ اروری فقط هدر و دسته بندی های سایت نمایش داده میشن !

و اینکه در کد های قالب چیزی به نام en_num یا fa_num یا jdate پیدا نکردم !

حالت خطایاب رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-pars...دن-حالت-خطایاب/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...