رفتن به مطلب

مشکل در ابزارک

پست های پیشنهاد شده

یک مشکل عجیب !

تو قسمت ابزارک های سایت وقتی از ابزارک استفاده میکنم دوباره میخوام از همون استفاده کنم دیگه سمت چپ وجود نداره که بخوام بکشم و تو قالب بگذارم !

تو ورژن جدید وردپرس اینجوری شده !

من از افزونه "نمایش موضوعات با افکت" استفاده کردم که یک ابزارک مخصوص خودش داره

لینک به ارسال

یک مشکل عجیب !

تو قسمت ابزارک های سایت وقتی از ابزارک استفاده میکنم دوباره میخوام از همون استفاده کنم دیگه سمت چپ وجود نداره که بخوام بکشم و تو قالب بگذارم !

تو ورژن جدید وردپرس اینجوری شده !

من از افزونه "نمایش موضوعات با افکت" استفاده کردم که یک ابزارک مخصوص خودش داره

احتمالا عدم سازگاری قالب با بروز رسانی این مشکل ایجاد شده بهتر از وردپرس یک نسخه قبل تر همونی که کار می کرد را نصب کنید و استفاده کنید بعد از چند ماه دوباره وردپرستون رو آپدیت کنید راه دیگری هم هست بدید قالبتون رو براتون بهینه سازی با نگارش جدید وردپرس کنند

لینک به ارسال

مطمئنید این موضوع به قالب و ورژن جدید ارتباط داره ؟؟؟

چون فقط این ابزارک هست که اینجوری میشه !

به نظرم مربوط به افزونه است نه قالب

لینک به ارسال

مطمئنید این موضوع به قالب و ورژن جدید ارتباط داره ؟؟؟

چون فقط این ابزارک هست که اینجوری میشه !

به نظرم مربوط به افزونه است نه قالب

دوست عزیز بنده که قالب و سایتتون دسترسی ندارم خودتون عرض کردید که وردپرس را آپدیت کردید و احتمال می ره این مشکل باشه از cpanel پوشه plugin رو تغییر نام بدید بعد سایت رو باز کنید ببینید قسمت ابزارک به درستی کار می کند اگر کار کرد حتما مشکل یکی از افزونه هاست

لینک به ارسال

شاید من خوب توضیح ندادم

من یک پلاگین نصب کردم که یک ابزارک داره. این ابزارک رو میخوام تو قسمت از سایدبارم بگذارم. وقتی این ابزارک رو میکشم و مثلا سایدبار سمت راست میگذارم این ابزارک دیگه در قسمت ابزارک ها موجود نیست که بخوام تو سایت بار سمت چپ هم بگذارم.

لینک به ارسال

در مورد دیگر ابزارکها چنین مشکلی ندارید؟

شاید محدودیت افزونه باشه!

روشهای دیگر را تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...